KFC
Zobacz wszystkie opinie o firmie KFC

KFC

Opinia pracownika firmy KFC

Żenada

Najgorsza praca na jaką mogłem trafić. Kierownictwo hamskie i i wykorzystujące młodych pracowników jak się tylko da. 3 osoby na stanowisku z czego 1 musiała robić wszystko podczas gdy 2 pozostałe robiły co chciały. Praca strasznie ciężka a wynagrodzenia tyle ile kot napłakał. Najgorsza jest oszczędność na produktach. Klient płaci sporo pieniędzy żeby móc zjeść dobry posilek a w zamian dostaje zimne jedzenie które jest bardzo ubogie bo wszystkich składników jest dosłownie odrobina mimo że standardy mówią co innego.

Plusy

nie można patrzeć na jedzenie po pracy przez co można schudnąć

Minusy

male zarobki, kierownictwo, wyszkolenie, jakosc jedzenia

Dobra atmosfera, elastyczne godziny pracy

Bardzo dobra atmosfera, ludzie młodzi, którzy wciąż się rozwijają i chcą robić coś więcej w życiu. Otwarta ścieżka rozwoju na wyższe stanowiska. Praca, w której można całkiem dobrze zarobić, jeśli robi się coś więcej, wymaga się od siebie.

Zdecydowanie nie polecam !!

Praca bardzo ciężka. Mimo,że nie była moją pierwszą pracą, jednak ciężko się przyzwyczaić do takiej "orki". Pensja -żenada,na przetrwanie.Nawet poniżej minimum.Czarują cię,że będzie większa. Brak premii, dodatków. Szkoda,że kadra kierownicza daje się wkręcić w oszukiwanie nowych - nowo przyjętych pracowników.

Plusy

nie zauważyłem

Minusy

najniższe zarobki w kraju, praca za 3 osoby, brak premi, dodatków

Bardzo słabe miejsce pracy

Nie polecam. Dużo obowiązków które teoretycznie nie należą do stanowiska na którym się ma zmianę. Kierownicy niemili. Stawka najniższa. Masz robić swoją pracę i jeszcze za innych. Za dużo obowiązków za mało osób.

Plusy

Minusy

Niska pensja, wiele obowiązków, niemili menagerowie, dużo wymogów, dress code

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w KFC. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.5

• KFC