Opinia pracownika firmy JYSK

Zobacz wszystkie opinie o firmie JYSK

Good workplace
Salesman (były pracownik) –  Bilgoraj, Poland16 lutego 2017
Every day was planned, so we can make the sales deadlines and expectations. Preparing store for the customers was a daily routine.

Inne opinie pracowników firmy JYSK

Praca
Doradca Klienta (były pracownik) –  śląskie6 listopada 2019
Sama firma jysk jako struktura i kultura pracy super , naprawdę osoby wyżej starają się żeby w sklepach Jysk panowała dobra atmosfera jeżeli sie odezwiesz i powiesz że coś jest nie tak regionalny wysłucha i pomoże, tak samo HR. Co do wyżej zarządzających nie mam zastrzeżeń nigdy nie spotkało mnie nic przykrego z ich strony. to by było na tyle z dobrych rzeczy. Zarobki? Nie jest to najniższa krajowa , ale pracy jest w brud wyniki trzeba robić jak to w takich firmach, każdy musi zarobić niestety czasami wyżyłować. wymagań tysiące i robi się rzeczy które nie wchodzą w zakres obowiązków, módl się żebyś trafił na fajnego kierownika który ogarnia, bo inaczej klapa, całe dnie w biurze i z telefonem przy uchu, grafik pod siebie, przychodzi kiedy chce A wychodzi kiedy chce. Kierownik odzywa się do Ciebie jakbyś był jego członkiem no totalne dno. Jak nie masz dzieci to już wiedz że najgorsze zmiany są twoje bo musisz poświęcić czas dziecku. I to nie jest narzekanie są ludzie którzy pracują po 15 lat i tak jak mówię wszystko zależy od kierownika. Polecam firmę jysk jako zakład pracy niestety ze sklepem nie mam dobrych wspomnień, ale może wy traficie lepiej. A no i często na tak duży sklep jesteście we dwójkę na zmianę i wierzcie mi to jest mało kiedy ma się jednego klienta na materacach drugiego na meblach trzeci chce kupić kołdrę A jeszcze trzeba ogarnąć kasę....
Plusy
Darmowe posiłki w zime, prywatna płatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wysoka kultura osób zarządzających
Minusy
Samowolka kierowników, za dużo obowiązków na raz, dwie osoby na zmiane itp.
dobra atmosfera w firmie
Customer Service Specialist (były pracownik) –  Radomsko, łódzkie20 września 2018
Dobre środowisko rozwoju, docenianie zdolności i pracy zatrudnionej osoby

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w JYSK. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,2