JYSK

Opinie pracowników firmy JYSK

Sama firma jysk jako struktura i kultura pracy super , naprawdę osoby wyżej starają się żeby w sklepach Jysk panowała dobra atmosfera jeżeli sie odezwiesz i powiesz że coś jest nie tak regionalny wysłucha i pomoże, tak samo HR. Co do wyżej zarządzających nie mam zastrzeżeń nigdy nie spotkało mnie nic przykrego z ich strony. to by było na tyle z dobrych rzeczy. Zarobki? Nie jest to najniższa krajowa , ale pracy jest w brud wyniki trzeba robić jak to w takich firmach, każdy musi zarobić niestety czasami wyżyłować. wymagań tysiące i robi się rzeczy które nie wchodzą w zakres obowiązków, módl się żebyś trafił na fajnego kierownika który ogarnia, bo inaczej klapa, całe dnie w biurze i z telefonem przy uchu, grafik pod siebie, przychodzi kiedy chce A wychodzi kiedy chce. Kierownik odzywa się do Ciebie jakbyś był jego członkiem no totalne dno. Jak nie masz dzieci to już wiedz że najgorsze zmiany są twoje bo musisz poświęcić czas dziecku. I to nie jest narzekanie są ludzie którzy pracują po 15 lat i tak jak mówię wszystko zależy od kierownika. Polecam firmę jysk jako zakład pracy niestety ze sklepem nie mam dobrych wspomnień, ale może wy traficie lepiej. A no i często na tak duży sklep jesteście we dwójkę na zmianę i wierzcie mi to jest mało kiedy ma się jednego klienta na materacach drugiego na meblach trzeci chce kupić kołdrę A jeszcze trzeba ogarnąć kasę....
Plusy
Darmowe posiłki w zime, prywatna płatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wysoka kultura osób zarządzających
Minusy
Samowolka kierowników, za dużo obowiązków na raz, dwie osoby na zmiane itp.
Dobre środowisko rozwoju, docenianie zdolności i pracy zatrudnionej osoby
Nie z tą kierowniczka i regionalnym klika nie do ruszenia sprzeciw sie albo wyraź swoje zdanie to juz jestes nie wygodny i do odstrzalu.grafik robiony pod kierowniczke bo sobie zasluzyla latami pracy.
Plusy
Socjal
Minusy
Grafik po uważaniu, nigdy sie godziny nie zgadzaja, nawet jak pracujesz po 12 godzin, i tak masz niedobory godzin, ogolnie kierowniczka i regionalny to wielka klika nie do ruszenia
atmosfera nawet dobra ogólnie też obiady to na plus a na minus niskie zarobki i duże normy
Every day was planned, so we can make the sales deadlines and expectations. Preparing store for the customers was a daily routine.
Praca wymagała dużego wkładu czasu i wysiłku jednak była interesująca i inspirująca.
Możliwość rozwoju - jestem przykładem, że taka możliwość jest.
Plusy
Kontakt z ludźmi, współpracownicy
Minusy
bardzo duza ilość zadań czasem brak koordynacji dokładania dodatkowych zadań.
Przewóz materiałów wózkiem widłowym, możliwość rozwoju w tej firmie. Miła atmosfera. Nadgodziny są tutaj najbardziej uciążliwe.
Plusy
Tanie posiłki
Minusy
umowa zlecenie, nadgodziny
Zobacz więcej opinii o firmie JYSK
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w JYSK. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,2
3,1