JYSK

Opinie pracowników firmy JYSK

Znaleziono 8 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (1013)

Praca

Sama firma jysk jako struktura i kultura pracy super , naprawdę osoby wyżej starają się żeby w sklepach Jysk panowała dobra atmosfera jeżeli sie odezwiesz i powiesz że coś jest nie tak regionalny wysłucha i pomoże, tak samo HR. Co do wyżej zarządzających nie mam zastrzeżeń nigdy nie spotkało mnie nic przykrego z ich strony. to by było na tyle z dobrych rzeczy. Zarobki? Nie jest to najniższa krajowa , ale pracy jest w brud wyniki trzeba robić jak to w takich firmach, każdy musi zarobić niestety czasami wyżyłować. wymagań tysiące i robi się rzeczy które nie wchodzą w zakres obowiązków, módl się żebyś trafił na fajnego kierownika który ogarnia, bo inaczej klapa, całe dnie w biurze i z telefonem przy uchu, grafik pod siebie, przychodzi kiedy chce A wychodzi kiedy chce. Kierownik odzywa się do Ciebie jakbyś był jego członkiem no totalne dno. Jak nie masz dzieci to już wiedz że najgorsze zmiany są twoje bo musisz poświęcić czas dziecku. I to nie jest narzekanie są ludzie którzy pracują po 15 lat i tak jak mówię wszystko zależy od kierownika. Polecam firmę jysk jako zakład pracy niestety ze sklepem nie mam dobrych wspomnień, ale może wy traficie lepiej. A no i często na tak duży sklep jesteście we dwójkę na zmianę i wierzcie mi to jest mało kiedy ma się jednego klienta na materacach drugiego na meblach trzeci chce kupić kołdrę A jeszcze trzeba ogarnąć kasę....

Plusy

Darmowe posiłki w zime, prywatna płatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wysoka kultura osób zarządzających

Minusy

Samowolka kierowników, za dużo obowiązków na raz, dwie osoby na zmiane itp.

Stresujaca praca, mało stabilna

Naklad pracy, zbyt dużo obowiązków. Jestes kasjerem, fachowcem od materacy i mebli. Magazynierem wydającym szafy po 50kg. Musisz przyjmować palety z towarem nie mając szkolenia na wozki. W tym samym czasie co stoisz na kasie jako jedyna, musisz klientom tłumaczyć o produktach, eksponować artykuły, robić zamówienie oraz inwentaryzacje. Wystawiac faktury, przyjmować i rozpatrywać reklamacje. Wspomnę jeszcze o towarze ktory wjeżdża po 20 palet i należy rozłożyć miedzy klientami. Zmiany cen po 200 sztuk. Wcześniej pracowałam jako kierownik w dużej sieci sklepów i powiem szczerze że lepiej isc do biedronki czy Lidla choćby jako kasjer. Tam przynajmniej sztywno trzymają się zasad bhp oraz czasu pracy. W Jysk idziecie do pracy i nie wiecie czy wyjdziecie po 10/12 czy 14 godzinach. Kobietom mającym dzieci zdecydowanie odradzam, praca prawie każdego dnia do 21 czy 22. O wolnych sobotach możecie zapomnieć. Na porządku dziennym jest ze macie dzis z kim pracować a na drugi dzień juz nie. Odradzam, proszę o poważne podejście do mojej oceny.

Plusy

Można poznać ciekawych ludzi

Minusy

W opisie

dobra atmosfera w firmie

Dobre środowisko rozwoju, docenianie zdolności i pracy zatrudnionej osoby

Orkana 6

Nie z tą kierowniczka i regionalnym klika nie do ruszenia sprzeciw sie albo wyraź swoje zdanie to juz jestes nie wygodny i do odstrzalu.grafik robiony pod kierowniczke bo sobie zasluzyla latami pracy.

Plusy

Socjal

Minusy

Grafik po uważaniu, nigdy sie godziny nie zgadzaja, nawet jak pracujesz po 12 godzin, i tak masz niedobory godzin, ogolnie kierowniczka i regionalny to wielka klika nie do ruszenia

Jysk

atmosfera nawet dobra ogólnie też obiady to na plus a na minus niskie zarobki i duże normy

Good workplace

Every day was planned, so we can make the sales deadlines and expectations. Preparing store for the customers was a daily routine.

Dobra

Praca wymagała dużego wkładu czasu i wysiłku jednak była interesująca i inspirująca. Możliwość rozwoju - jestem przykładem, że taka możliwość jest.

Plusy

Kontakt z ludźmi, współpracownicy

Minusy

bardzo duza ilość zadań czasem brak koordynacji dokładania dodatkowych zadań.

dobra ocena

Przewóz materiałów wózkiem widłowym, możliwość rozwoju w tej firmie. Miła atmosfera. Nadgodziny są tutaj najbardziej uciążliwe.

Plusy

Tanie posiłki

Minusy

umowa zlecenie, nadgodziny

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w JYSK. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,9 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,9 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj JYSK z

Informacje o firmie JYSK w popularnych lokalizacjach

• JYSK