Opinie pracowników firmy JUSTUS

Znaleziono 3 opinie pasujące do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (6)
koordynatorka p. ANIA do pracy zatrudnia osoby bez znajomosci regulaminu pracy w ochronie
ochrona obiektu (były pracownik) –  Kraków, małopolskie3 grudnia 2019
stanowisko dobre praca HATCHINSON BIELSKO B. , kadry tez w Krakowie dobre jak sie do nich osobiscie przyjedzie oSOBISCIE i odbierze dokumenty,kordynatorka nie ma czasu zalatwiac na czas dokumentow MNIE . osobiscie pomimo miesiaca czasu nie zalatwila na czas UMOWY o prace w dniu rozpoczecia chciala WCISNAC umowa ZLECENIE a ja mam NIEPELNOSPRAWNOSC STOPIEN UMIARKOWANY
PODOBNO WSZYSTKIM tak robila aby nie placic calych pensji i potracac przy byle jakiej okazji np ze byla koszula nie doprasowanA JA BYLAM JEDYNA WOWCZAS NA UMOWA O PRACE
ale kordynatorka nie zatrudnia osoby z dosw, w ochronie nie czyta raportow problemow nie rozwiazuje, dziala na pokaz dla pracodawcy a jak cos jest zle potraca z wyplaty na umowa zlecenie nie zna sie na regulam ochrony np, ze jezeli pracuje do 18 00 to nie moge 18 05 sprawdzac pracownikow zakladu pracy na bramie bo nie mam za to zaplacone i nie jestem ubezpieczona jak mi sie cos stanie bo zakonczylam prace nie bede miala wyplacone i dostane nagane ze sprawdzam ludzi prywatnie bo za nadgodziny mi nie zaplaci brak umowy o nadgodzinach po 1800 ,Zwlaszcza osoba niepelnosprawna moze sie czuc niebezpiecznie bez pomocy koordynatorki nikt z zatrudnionych nie stosuje sie do wymogow ochrony zapisy np ze dzrwi otwarte w nocy i moze cos zginac,brak raportow o roznych groznych sdytuacjach,np ze zginely kluczyki do aut sluzb, pracodawcy obiektu nie sprawdz czy sa oddane mogl ktos auto ukrasc p, ANIA nie czyta raportow ana koniec mojej pracy wyrzucila moje raporty zmienila dziennik ochrony BRAK PODPISU LISTY obecnosci w pracy , kordynatorka nie przejmowala
  więcej... sie pracownikami panikowala jak trzeba bybylo za cos zaplacic jakby ochrona byla winna, kobieta nie jest z gruntu Zła ale NIE ZNA sie na ochronie i nie zartrudnia osob ze znajomoscia i dosw, w ochronie i z tego powodu sa problemy nie interesuje raportami,p,Ania nie jest zła ale po najnizszej lini oporu interesuje sie praca na nie korzysc firmy JUSTUS a dobrych pracownikow wyeliminuje ,  zwiń
Great experience on future.
Agency for the protection of person and property (były pracownik) –  Cracow (Poland)1 października 2014
From monday to friday. I learn organiser my daily work and work of subordinate employees, make quick and adt decisions. Learn properly shape rules of social conduct. The most enjoyable part of my last one job was contact with customer and his pleasure after my hard work. The hardest part of the job was phone call for all the time from monday to sunday.

Zobacz więcej opinii o firmie JUSTUS

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w JUSTUS. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

Opinie o firmie JUSTUS wg lokalizacji