Jeronimo Martins Polska S.A.

Opinie pracowników firmy Jeronimo Martins Polska S.A.

Wysiłek podczas przyjmowania dostaw jak na same kobiety w zbyt krótkim czasie.
Plusy
Bonusy świąteczne
Minusy
Moja ocena Jeronimo Martinis to 4/10 poniewaz godziny pracy byly ni ustabilizowane mieszane, duzo pracy malo ludzi .
Plusy
Miła atmosfera, wysokie premie, dodatkowe pieniądze na świeta
Minusy
Bardzo dobrze się pracuje.Atmosfera panująca wśród kadry jest bardzo dobra.
Z racji, że zainteresowanie pracą w tym nowym centrum są duże, to postanowiłem napisać parę słów dla osób, które chciałyby się zatrudnić. Opinie z dołu mogę potwierdzić, bo niewiele się zmieniło, prócz kierownictwa. Niestety zamiast problemu z systemem widzą je w ludziach. Normy, które próbują narzucać nie mają się nijak do obecnego systemu pracy. Ogólnie polityka wygląda tak, że pracownik ma być mocno uniwersalny, czyli zapierdzielasz jak najszybciej na swoim stanowisku, żeby zaraz przejść na inne. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie problem z premiami, które potem są procentowo z tego naliczane, bo na swojej podsekcji ktoś może uzyskać 120% normy i premia wtedy może być zadowalająca, ale po przejściu na inną już mało nam się to będzie opłacać :) Po wypłatach często wychodzą potem duże rozbieżności i można być niezadowolonym. Jeśli przyjdzie komuś robić na mroźni, to problem z dodatkiem mroźniczym, bo jest wypłacany tylko grupie kompletującej, z pominięciem ludzi od przyjęcia materiału i operatorów wózków wysokiego składowania, gdzie każda z grup pracuję w szkodliwych warunkach. Do tego ewentualne kwoty przyznane za mroźnie nie są do końca znane, ponieważ są przyznawane w premii, więc żadnej pewności nie mamy. Myślę, że opinia o specjalistach pod moim wpisem jest na ten czas zbyt surowa i poza może jedną osobą na specjalistów nie ma co narzekać. System JIT, który istnieje tylko w tym centrum, jest raczej średnim pomysłem i trafiając tam ciężko się odnaleźć. Mocne zamieszanie z układaniem towaru na palecie po kimś, kto przed tobą zrobił to nieumiejętnie, walka o lepsze - więcej...
Plusy
Darmowe posiłki, dojazdy do pracy
Minusy
opisane niżej ;)
Kierownictwo wymagające, jednak firma oferuje możliwość rozwoju zawodowego.
Plusy
pakiet socjalny
Minusy
zbyt mała ilość pracowników na zmianie
Good work in a team Good coworkers I learned to keep workplace clean and tidy Good management new friendships new challenging challenges a promotion opportunity
Dzień pracy mija szybko ze względu na naprzemienną pracę: raz na kasie, raz na sklepie. Możliwości rozwoju w firmie podobno są obecne. Kadra jest różna, w zależności od osobowości osoby. Kultura miejsca pracy jest dobra, ludzie dopingują się wzajemnie by efektywniej pracować. Njatrudniej jest podczas wizyt Klientów bardzo wymagających, trzeba zacisnąć zęby i opanować się. Najprzyjemniejszą częścią pracy jest ta część, kiedy kierownik zmiany pochwali za dobrze wykonaną pracę, bądź gdy usłyszy się dobre słowo od Klienta.
Plusy
Dobry pakiet socjalny
Minusy
Brak darmowych posiłków
Kierownik bardzo wyrozumiały specjaliści również lecz za mało czasu na życie prywatne
Plusy
DARMOWE POSIŁKI
Minusy
NISKIE ZAROBKI
Totalny bałagan ,specjaliści (nie wszyscy) to zwykłe ćwoki i prymitywy zatrudnione z okolicznych wiosek dzięki znajomością na zasadzie dzisiaj rozwoziłam "calaki" a po dwóch tygodniach lizania tyłka już jestem gotowa być specjalistką ..Wszechogarniający nepotyzm i kumoterstwo . Kadra zarządzająca niekompetentna,przez co cierpią zwykli pracownicy obarczeni nadmiarem obowiązków . Generalnie syf totalny .NIE POLECAM !!!
Plusy
pensja na czas
Minusy
wszystko
At jeronimo martins, I was dealing in ordering products for 150 stores. I took care of the warehouse's occupancy, contact with suppliers, optimization of the warehouse's work, and dealt with reporting. Unfortunately, the lack of development means that I am looking for a job in England. I am adapted to work at a fast pace and stress. I've worked overtime. I am not afraid of any job
Plusy
Benefits
Minusy
stress
mozliwość rozwoju w firmie,nie ma szacunku do pracownika, brak odpowiedniego traktowania,
Plusy
dobre zaplecze socjalne
Minusy
brak szacunku do pracownika, wykorzystywanie na maxa
Na ogół kiedyś myślałam żeby pracować w biedronce i tak się stało . Z pracy zadowolona jestem mimo to ze czasami nie jest lekko . Jakbym miała ocenić to wyłącznie na plus
Very good team, fun workplace. I was working there as a cashier, seller about three years. Very good place to work, good salary a lot of benefits. Flexible shifts. I left this job because I moved to different city.
bardzo dużo pracy za mała kasę (masz być wszędzie i robić wszystko)Możliwość szybkiego awansu.
Plusy
umowa na czas nieokreślony
Minusy
małe zarobki w porównaniu do wymagań
Nikomu nie polecam. Bardzo ciężka praca a wypłata nie jest adekwatna do niej. Duży stres i ciągłe zdenerwowanie.
Plusy
Zaplecze socjalne
Minusy
Godziny pracy, niskie zarobki, poziom ciezkosci prac, presja
Praca w Centrum Logistycznym jak na początek bierna. Nikt nic nie wie, brak odpowiedniego szkolenia stanowiskowego, zero organizacji- niekompetentny przełożony, bo od tego wszystko zależy. Praca w ciężkich warunkach ale nikt nie mówił że będzie łatwo. Dla chętnego nic trudnego :-) Świetny start dla początkujących z możliwością awansu. Na rozmowach kwal. solidne przeswietlenie i wyciskanie ostatnich soków od kandydata. Atmosfera super rodzinna i przyjazna, taką promuja starzy pracownicy, nowi- niestety muszą nabyć tą cechę albo milo nie będzie. Jak będzie wygladac ta praca w przyszlisci- czas pokaże.
Plusy
Darmowe posilki, darmowy odjazd- żadna inna firma Ci tego nie zapewni. Finanse- dobra podstawa + premie (jak dostane, to ocenie). 1 umowa na rok. Ciekawy pakiet świadczeń socjalnych.
Minusy
Brak dobrej organizacji pracy. Niestabilny grafik pracy.
Praca wymagająca zaangażowania i wytrzymałości fizycznej
Plusy
zgrany zespół
Minusy
godziny pracy (brak mozliwosci planowania zycia osobistego} ograniczona mozlwość awansu
Witam. Też moja przygoda zaczęła sie z biedronka ale na magazynie. Brak szacunku przełożonych. Robia co chca ..chodza bez celu ..pisza sms lub rozmawiaja na prywatne tematy... Drą buzie za nic. Aby sie popisać jeden przedrugim lub druga bo baby tez sa specjalistkami. Mobbing . Doslownie.. A sami ludzi sie czepiaja. Kazdy na kazdego gada. Nie zdrowa atmofera . Ciagle pogodzinach sie zostaje. Oby karma wróciła do nich za to co robią innym. Tylko czekac az ktos sie tym syfem zajmie. I zaczna sie wypowiedzenia tych co naprawde sie nie nadaja tam. I to od gory zaczac. Odradzam. Strasznie tam jest .
Plusy
Nie ma plusow
Minusy
Brak sZacunku. Przełożenie kłamią do drugich na pracowników.
I did not like it. The manager was over demanding and he did not treat us well. the break was only 15 minutes for 8 hours of working and we had to pay for food and water
Byłoby ok, gdyby nie brakowało rąk do pracy.Firma rozwinęła się bardzo, ale zakres obowiązków przypadający na osobę jest nieadekwatny do wynagrodzenia.
Plusy
elekroniczna ewidencja czasu pracy, pakiet socjalny, zespół
Minusy
za mało etatów na sklep, zbyt duże obciążenie obowiązkami na osobę
Brak szacunku, czasami znecanie nad pracownikami. Siedzac na kasie, trzeba szybko skanowac produkty, by rozladowac kolejke. Po zakonczeniu zmiany trzeba wymopowac caly sklep. Za duzo obowiazkow.
Plusy
Socjal
Minusy
Nadmiar obowiazkow