Jeronimo Martins Polska S.A.

Opinie pracowników firmy Jeronimo Martins Polska S.A.

Wysiłek podczas przyjmowania dostaw jak na same kobiety w zbyt krótkim czasie.
Plusy
Bonusy świąteczne
Minusy
Właśnie dałam wypowiedzenie w Muszynie w biedronce powiem tak jest tam koszmar!!!!!!!!!! to co wyprawiają co poniektóre kierowniczki z pracownikami to chyba Hitler by tak nie zrobił z ludżmi a tam już od rana dobrze się człowiek nie zaloguje słyszysz SZYBKO BO SKŁADANKI TRZEBA ROZŁOŻYĆ!!!!! wychodzimy na sklep logujemy się na kasie i znów te same słowa SZYBKO!!!!!! pracujemy gonią za nami i cały czas się słyszy szybko ruszaj się,szybko machaj tymi rękami! po chwili przyleci do kasy obsługujemy klientów a kierowniczka mordę drze pośpiesz się z tym kasowaniem bo składanki jeszcze nie rozłożone po kilku godzinach masz dość chce iść człowiek na przerwę coś zjeść słyszy się krzyk--- no teraz idziesz na przerwę jak tyle składanek!!!! no to masz po jedzeniu trzeba do towaru,którego w biedronce nie idzie przerobić.Tragedia,Koszmar i nikomu nie polecam biedronki w MUSZYNIE.Tam najpierw trzeba zmienić kierowniczki bo nie umią zarządzać ludzmi i w tedy by było lepiej i nie byłoby tyle zwolnień.
Plusy
nie ma
Minusy
hamstwo do potęgi
Kolejny potężny zakład pracy w Polsce, który nie chce płacić pracownikom jak należy, tylko płaci jak mu się widzi. Dużo pracy. Praca do lekkich nie należy. Duży wysiłek, a co za tym idzie duży wydatek energetyczny organizmu. irma powoli podnosi stawki. Niestety za wolno. Jesteśmy w Unii Europejskiej! Nie Jesteśmy gorsi od Niemców! Gdzie są pieniądze?
Plusy
Same minusy :D
Minusy
Same minusy :D
Bardzo ciekawa praca, dla ambitnych i dobrze zorganizowanych. Możliwość szkoleń, podnoszenia kwalifikacji. Świetna szkoła handlu i zarządzania.
Plusy
samochód służbowy, bogaty pakiet socjalny.
Minusy
nagonka kierownictwa na pracowników jest tak duża że nie sprawia dobrej atmosfery do pracy
PRZEMOC w pracy. Nowy pracownik Jeronimo w Wyszkowie na magazynie jest stalkowany, wyzywany i poniżany przez pracowników. Brak reakcji ze strony kierownictwa. Na magazynach tworzą sie gangi i znęcaja się nad młodymi pracownikami. WOŁAM O POMOC
Minusy
STALKING W PRACY
My opinion on the Biedronka store looks very good working conditions as follows. Very good and well-coordinated team of employees, very good additions for employees. Small I pay for doing this type of work.
Dobra kultura osobista. Uszanowanie pracownika Firma JERONIMO POLSKA S.A . Jest firma godna polecenia. Bardzo dobre oraz wysokie zarobki
Plusy
Wysokie premie, zyski, karty Multi sport, świąteczne paczki dla dzieci i pracownika, świąteczne bony ok 650 zł
Minusy
Dużo pracy, dużo nadgodzin
Ogólnie masakra. Brak życia rodzinnego ze względu na grafik, który zmieniany jest kilkanaście razy w miesiącu. Premie to tylko legenda! Przez ponad 6 miesięcy jeszcze nie widziałam ani jednej. Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy. Po kilku latach to tylko chorób się można dorobić, a nie pieniędzy. Stołki poobsadzane - "chcesz awans i dwie stówki więcej? Zapraszamy 60 km dalej, bo u nas nie ma etatu" Jeżeli w umowie jako miejsce pracy masz zaznaczoną tylko miejscowość, to możesz być pewien, że dziś jesteś tu, a jutro na drugim końcu miasta, bo akurat tam jest zapotrzebowanie. Ogólnie nie polecam.
Plusy
Minusy
wszystko!
Pracuję wystarczająco długo, aby móc stwierdzić, że szkoda czasu i zdrowia na taką pracę. Totalny wyzysk pracownika. Brak możliwości rozwoju, premie za obecność zabierane przez L4 i urlop wypoczynkowy (!) Premia za wyrobienie budżetu to fikcja - budżety są tak zakładane, żeby nie było możliwości ich zrobić. Grafik zmieniany 20 razy w miesiącu - brak życia prywatnego, brak możliwości zaplanowania czegokolwiek. Noce zaczynające się 15 po północy w niedzielę, o 1 albo 2 w nocy - porażka ! Ogrom pracy jest nie do opisania! A reakcja ludzi na pracowników sklepu? Według nich to praca tylko dla osób, które "miały pod górę do szkoły" - bo tak właśnie jest. Jeśli ktoś szanuje siebie i swoje zdrowie, to nigdy nie pozwoli sobie na taką pracę. Nie polecam!
Plusy
Miła atmosfera wśród pracowników
Minusy
wszystko inne
Moja ocena jest na 1, bałagan .w sklepie, bałagan w kadrach, osoby zarządzające kompletnie nie wiedzą co robą
Plusy
dobry zarobki oraz pakiet socjalny
Minusy
praca ponad siły, brak życia osobistego
Pracowało mi się bardzo dobrze, niestety po upływie 9 miesięcy nie przedłużono mi umowy. Powód nie został podany.
Plusy
Paczki dla dzieci na każdą okazję
Minusy
Mobing, hamstwo, nieustanna presja. Nie polecam nikomu.
Plusy
Smaczne produkty
Minusy
Obuz pracy, mobing, hamstwo na karzdym szczeblu.
Praca na 3 zmiany, łącznie z pracującymi sobotami i niedzielami, zero życia prywatnego. Wykorzystywanie pracownika i teksty typu : "musisz zostać dłużej, bo nie masz dzieci". Zero wyrozumiałości, tolerancji i brak szacunku. Jeśli chodzi o zarobki, nie jest najgorzej, ale firma ewidentnie kombinuje przy premiach uznaniowych. Pracownicy biurowi niekompetentni i zarozumiali.
Praca niby dobra bo każdy zachwala jak tam nie pracuje,reklamują dobre zarobki ale może w Warszawie cały etat 1850 zl z tym ze pracujesz bez dnia zwolnienie czyli to ten pakiet socjalny..3/4 etatu to 1420 zl z tym ze pracujesz cały miesiąc...dluzo pracy robisz wszystko...kierowniczki no dluzo by opowiadać...ale jeśli ktoś chce spróbować to proszę...a to ze dostajesz umowę o pracę na rok bo taka jest pierwsza umowa to nie oznacza ze Cię nie wyrzuca po miesiacu -wystarczy głupi błąd z twojej strony,czy nie spodobasz się kierowniczce wylatujesz...więc powodzenia!!!
Minusy
brak przerw, wyjcia do toalety...
Praca w tej firmie była bardzo ucząca jedynie atmosfera między pracownikami jest do kitu
Plusy
SOCJAL
Minusy
PERSONEL
Pracowałem w jmd w sieradzu brak słów brud smród mogiła przeważnie brak szacunku człowieka maja za zwykłe ścierwo żeby zapierniczał na premie przełożonych a sam nic nie ma oszukuja na normie zaniżaja bardzo chodż wiecej wyrobiłeś pracowałem na mrożni po 11 godzin nieraz dzienie a wypłata zamiast rosnać to malała czeste nadgodziny a przy rozliczeniu kwartalnym nagle znikaja z komputera powodzenia tak dalej wiecej uk niż polaków kierownictwo to już totalna paranoja dyrektor to już wogole brak słów nie polecam nikomu najwyżej ze chce byc ich pieskiem to moze isc tam pracowac szczeze odradzam nawet najwiekrzemu wrogowi
Plusy
Minusy
od przełozonych po system pracy po zarobki
Zarobki nie sa adekwatne do pracy. Obowiazkow jest za duzo a pracownikow za malo. Grafik zmieniany jest bardzo czesto. Jesli ktos pracune sumiennie to pozniej nie ma w domu sil juz na nic. Nie polecam. Jest bardzo ciężko. Zdarza się ze nie ma przerwy na jedzenie.
Plusy
Wyplata na czas
Minusy
Ciężka praca, male zarobki, praca nawet po 12 godzin
mój dzien pracy polegał na tym że siedziałam cały czas na kasie. Rozwój raczej był słaby ponieważ prosiłam o danie mi pełnego etatu to nie było takiej możliwości.
Plusy
pakiet socjalny
Minusy
zarobki
Wszystko w porządku. Troszkę sporo nadgodzin. Posiłki regenerujące za darmo
Plusy
darmowe posiłki
Minusy
częste nadgodziny
Moja ocena Jeronimo Martinis to 4/10 poniewaz godziny pracy byly ni ustabilizowane mieszane, duzo pracy malo ludzi .
Plusy
Miła atmosfera, wysokie premie, dodatkowe pieniądze na świeta