Jeronimo Martins Polska S.A.

Opinie pracowników firmy Jeronimo Martins Polska S.A.

Wszystko w pośpiechu. Panuje tam wielki haos. Kultura pracy jest byle jaka.
Plusy
Bardzo dobra pomoc socjalna
Minusy
Niskie zarobki, niemiła atmosfera, stresująca praca
Prace w firmie oceniam na bardzo dobra , mila kadra pracowniacza pomocni kierownicy dobre zarobki w stosunku do wymiaru pracy
Plusy
mozliwośc rozwoju
Minusy
Every day at work was different. I had a wide range of duties, for example picking and packing customer orders. Management in this company is good, co- workers are polite. It was a temporary job for me, so it wasn't hard.
Plusy
free lunches
Minusy
low salary
PRACA W SKLEPIE BIEDRONKA JEST CIEZKA PRACA. DO OBOWIAZKOW NALEZY OBSLUGA KASY FISKALNEJ, WYKLADANIE TOWARU, DBALOSC OCZYSTOSC W SKEPIE.
ZE WZGLEDU NA DUZY RUCH W TEJ SIECI SKLEPOW JEST TO PRACA CZASAMI PONAD SILY PRACOWNIKA
Plusy
PACZKI I BONY NA SWIETA
Minusy
MALA ILOSC PRACOWNIKOW
Bardzo dobrze wspominam prace w Biedronce , ponieważ panuje tam bardzo mila atmosfera chociaż na wariackich papierach.
Ciężka praca nie dla osób o słabym stanie zdrowia , trzeba wkładać dużo siły choć są dni kiedy nie ma co robić jednak bardzo lubiłam tą prace w takim zespole.

Im większe sukcesy na stanowisku kasjerski i pokazanie się z jak najlepszej strony prowadzi to rychłego awansu na zastępce kierownik nie jest wymuszane te stanowisko na pracowniku ale dla chętnych osób które, wiedzą ze poradzą sobie w nowej funkcji i poprowadzą zespól w 100 % jak najlepiej.

Najtrudniejsza cześć pracy to wtedy kiedy na sklepie znajduje się tłum ludzi na magazynie stoi 15 palet do rozłożenia w tym całe palety z wodami dokładając do tego wypiek w miedzy czasie żeby zdążyć przed końcem zmiany i obsługę klienta.

Ogólnie mówiąc nie mam nic przeciwko pracy w tej firmie.
Plusy
bogaty pakiet socialny
Minusy
praca w weekendy, niedziele 12h
Bardzo duży zakres obowiązków
brak perspektyw rozwoju - im dłuższy okres pracujesz na danym stanowisku tym jesteś niewygodny - brak awansu

zadaniowy czas pracy - czyli od rana do wieczora

brak życia prywatnego - telefony cały dzień i nawet w nocy
Plusy
dobrze działający fundusz socjalny, samochód służbowy
Minusy
brak perspektyw - rozwoju
atmosfera ok, kultura pracy ok, na zajmowanym przeze mnie stanowisku jest zachowana równowaga między życiem zawodowym i prywatnym
Plusy
tanie obiady w stołówce pracowniczej, dobre zaplecze socjalne
Minusy
dojazdy z Lublina do Lubartowa (wysokie koszt dojadu)
+umowa.o.prace.
+bony,paczki,na.swieta

+dobry.dojazd,dogodna.lokalizacja

+mozliwy.awans,szkolenia

Minusy

-dyspozycyjosc+praca.zmianowa,(sa.tez.noce.w.niektorych.sklepach)

grafik.zmieniany.nawet.25x.razy.w.ciagu.miesiaca,czesto,zapominaja.co.obiecali

dodatkowo.ich.zmiany.przechodza.zawsze,

twoje,prosby.moze.ale.nie.musi.zatwierdzic.kierownik(czasami.slabo.rozgarniety)

urlop.tylko.2tygodnie.do,przodu.

w.innej.firmie.zamiany.mialem.robione.od.reki(ikea)

moglem.przyjsc.na,zmiane.schodzaca.5h.wczesniej.i.pracowac.akordem.6dni.by.miec.wolne.pozniej.tu.niby.praca.zmianowa.elastyczny.grafik+3miesiace.rozliczenia.a.ciezko.cos.zaplanowac.

-dziwny.sposob.rozliczania.godzin.i.naliczania.premii(stosunkowo.niskie.zarobki)1600-1800max

-typowy.oboz,pracy,

-liczne.dziwne.procedury.do.przestrzegania,

pracownik.to.potencjalny.zlodziej,trzeba.nawet.podpisywac.gumy.od.zucia

*atmosfera

zalezy.od,sklepu

zastepcy.kierownikow.uwazajacy.sie.za.pepek.swiata,czesto.po.wyzszej.szkole.pana.x.lub.z.koziej.wolki.

spotykani.nagminnie,stosuja.mobbing.krzyk.itp.zle.rozliczaja.kasetki

czlowiek.bystry.lapiacy.szybko.jest.dla.ich.zagrozeniem

firme.polecam.dla.ludzi,mlodych

po.zawodowce.bez.wiekszych.ambicji,samotnych
Plusy
j.w.
Minusy
j.w.
W tej firmie dalszy rozwój nie zależy od nas samych i nie było możliwości samemu decydować o np układaniu towaru. Plusem było to że bez większego problemu można było pójść na przerwę
Plusy
Przerwa
Minusy
Ogólnie praca nie należy do najgorszych jeśli tylko "wylosuje"się w miarę "ludzkiego"kierownika sklepu.A najważniejsze kierownika/czkę rejonu.Zarobki adekwatne do ciężkiej pracy.Bogaty pakiet socjalny:paczki,bony,możliwość dofinansowania w trudnej sytuacji materialnej (pożyczki bezzwrotne),świetne,dobrze zorganizowane spotkania integracyjne :-) Fajnie dobrani pracownicy tworzą zgrany zespół.
W kwestii przestrzegania czasu pracy 5-tka z plusem.Skanowanie uniemożliwia "naciąganie"godzin.Przychodzisz i wychodzisz zgodnie z zaplanowanym grafikiem.Ewentualne nadgodziny sumiennie wypłacane...aczkolwiek kwoty są śmieszne;-)

Problem pojawia się gdy kierownik Cię zwyczajnie nie lubi.Mimo tego że daje się z siebie wszystko,zapomina o życiu prywatnym nie masz szansy przetrwać.Szykanowanie,ciągłe kontrole skupiają się na tej osobie mimo że reszta popełnia te same błędy TY dostajesz upomnienia słowne,pisemne i nagany.Można by to śmiało podciągnąć pod mobbing lecz firma tak lawiruje procedurami iż jesteś z góry na straconej pozycji.Zadania do wykonania na jednej zmianie graniczą z cudem.Nie ma możliwości aby być jednocześnie w kilku miejscach:przyjmować dostawę,obsługiwać klientów,dopilnować wypieku i rozliczyć kasjera.

Dla ludzi o silnych nerwach może się udać...lecz uważam że szkoda zdrowia.
Plusy
Zarobki.Przestrzeganie czasu pracy.
Minusy
Kadra zarządzająca.
ogolnie swoja ocene z 5 mozliwych dalbym 3 mozliwosc rozwoju jest ale nie dla czlowieka fizycznego i nie ze strefy magazynu. Co do kadr zarzadzajacej nie bede sie wypowiadal bo nie mi ich oceniac. Wspolpracownicy jak w kazdej firmie znajdzie sie czarna owca. Nie posiadam w swojej pracy trudnych czesci chyba ze biorac pod uwage stres jak sciagam palete (krzywa) o wartosci kilku set tysiecy zl. Najprzyjemniesza czesc mojej pracy to ze robie to co lubie i sprawia mi to przyjemnosc czyli obsluga wozka widlowego
Plusy
darmowe posilki skladajace sie z dwoch dan i deseru
Minusy
pensje moglyby byc wyzsze
Ocena dobra.
Praca wymagająca mobilności ale z ograniczeniem obszaru działania do np. województwa pomorskiego. Z punktu widzenia rozwoju - ocena średnia. Dobre zaplecze socjalne dla pracownika
Plusy
Samochód służbowy do wykorzystania prywatnego
Minusy
Etap ograniczenia inwestycji w firmie
I learned there directing a fork lift and picking, menagement was not good organised, co-worker was cool guys. The hardest part of the job was working sometimes 12 hours. The most enjoyable part of this job was break and discussions with co-worker.
Bardzo przyjazna kadra kierownicza. Miła ekipa z którą się pracuje.
Dużo zajęć więc szybko leci czas. Praca dla osób silnych ponieaż większość pacy to wykładanie towaru na sklepie.
Plusy
Zaplecze, mili współpracownicy
Minusy
Duży ruch
bardzo dobry kontakt z pracownikami, miejsce na sniadanie
JESTEM ROZCZAROWANA POTRAKTOWANIEM ZE STRONY KS I KR MOJEJ OSOBY BO PO POWROCIE ŻE ZWOLNIENIA ZOSTAŁAM PRZERZUCONA NA INNY SKLEP GDZIE MAM UTRUDNIONY DOJAZD DO PRACY , PROSIŁAM O NIE PRZENOSZENIE ALE KS I KR MIAŁO TO GDZIEŚ I KAZAŁA POROZUMIEĆ SIĘ Z KIEROWNICTWEM TAMTEGO SKLEPU , DLATEGO CHCE ZREZYGNOWAĆ Z TAMTEJ PRACY BO BARDZO MNIE BOLI ŻE ZOSTAŁAM TAK POTRAKTOWANA .
Plusy
NIE MA PLUSÓW
Minusy
NIE CHCE O NICH PISAĆ
jako firm jest ok,jest bardzo dobry pakiet socjalny,pilnowane sa godziny pracy,niestety jedynym problemem jest zbyt mała liczba osób w niektórych sklepach.Trudno sie pracuje gdy na zmianie jest dwóch pracowników i kierownik-a tak jest niestety obecnie w moim sklepie,nie wiem czy mam siedzieć na kasie i kasować klientów czy wykładac towa na sklepie,nie wspomne ze między czasie trzeba jeszcze wypiec chleb.
Plusy
JASNY HARMONOGRAM PRACY
Minusy
PRACA W NIEDZIELE
A large corporation, the ovner of 2600 shops in Poland, well organized, caring for employees.

Working as a coordinator I was responsible for supporting the representatives of the Department of expansion in the development of chain stores Ladybug through participation in real estate acquisitions in commercial buildings, coordinating the flow of information and documentation between the Department of expansion and external institutions, the bidders as well as other departments, analyze and update operational data and reporting in accordance with company standards.
Jest to Magazyn Biedronki gdzie stąd rózne towary traiają do sklepów Biedronka,jak co dzień odbywa się kompletacja na hali i zaopatrujemy sklepy to co zamówią i oceniam to średnio ze względu na traktowanie ludzi bo nie ma tam szacunku dla innych osób
Plusy
posiłki
Minusy
Praca bardzo odpowiedzialna,kierowanie zespołem,odpowiedzialność za zamówienia i promocje,za zespół który w tym czasie pracuje, za sklep magazyn ,pieniądze.
Plusy
Minusy
Zbyt mały personel do ilości obowiązków.
Mój typowy dzień w pracy polega na poruszaniu się po terenie sklepu oraz obserwacji klientów. Kadra zarządzająca jest miła lecz wymagająca. Najtrudniejsza część mojej pracy jest gdy trzeba zatrzymać klienta podejrzanego o popełnienia kradzieży i osoba ta jest agresywna, najprzyjemniejszą częścią pracy jest pomoc głównie osobom starszym w odnajdowaniu towaru.
Plusy
Praca bardzo lekka, korzystne godziny pracy.
Minusy
Niskie zarobki, agresywni klienci