Jeronimo Martins Polska S.A.
Opinia pracownika firmy Jeronimo Martins Polska S.A.

pinczow morawica

28 czerwca 2018
Praca niby dobra bo każdy zachwala jak tam nie pracuje,reklamują dobre zarobki ale może w Warszawie cały etat 1850 zl z tym ze pracujesz bez dnia zwolnienie czyli to ten pakiet socjalny..3/4 etatu to 1420 zl z tym ze pracujesz cały miesiąc...dluzo pracy robisz wszystko...kierowniczki no dluzo by opowiadać...ale jeśli ktoś chce spróbować to proszę...a to ze dostajesz umowę o pracę na rok bo taka jest pierwsza umowa to nie oznacza ze Cię nie wyrzuca po miesiacu -wystarczy głupi błąd z twojej strony,czy nie spodobasz się kierowniczce wylatujesz...więc powodzenia!!!
Minusy
brak przerw, wyjcia do toalety...
Similar reviews
19 czerwca 2020
sprzedawca-kasjer (były pracownik) - Gniezno, wielkopolskie
atmosfera miedzy pracownikami niedoli super zgrana paczka. grafik zawsze jest na skraju prawa zmieniany 30 razy w miesiącu , pensja średnia w porównaniu do innych sieci , inna stawka w róznych miastach róznica płac 900zł , na kasie jak usiadziesz o 7 to siedzisz .przerwy
matko!!!!!15 min nie wiadomo czy isc do toalety czy coś zjeść,jaj dla mnie za mało kadry pracowniczej a p.regionalna

wymaga jaby pracoeali 40isob na zmianie
Plusy
Mila atmosfera między pracownikami
Minusy
Za malo karty pracoeniczej na zmianie
15 czerwca 2020
kasjer-sprzedawca (były pracownik) - Gdańsk, pomorskie
Wszystko zależy od współpracowników, niestety w Biedronce gdzie pracowałem kierownictwo znęcało się nad pracownikami. Ciągłe docinki, nie było nawet możliwości pójścia na przerwę lub do toalety, wszystko w pośpiechu, a szanowna pani kierowniczka (która zachowywała się tak, jakby wyszła z rynsztoka) przez większość czasu siedziała na zapleczu wraz ze swoją ekipą na papierosie. Straciłem dużo nerwów w tej pracy. Jest wiele innych zakładów pracy, gdzie pracownik jest traktowany z szacunkiem, nikt nie ma prawa być poniżanym.
Plusy
Minusy
Atmosfera
25 kwietnia 2020
sprzedawca-kasjer (były pracownik) - Rumia, pomorskie
Ogólnie miła atmosfera lecz stresujące warunki.Polecam dla ludzi o mocnej psychice i tężyźnie fizycznej .
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Jeronimo Martins Polska S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,2
3,4