Opinia pracownika firmy Jeronimo Martins Polska S.A.

Zobacz wszystkie opinie o firmie Jeronimo Martins Polska S.A.

Średnia na pięć gwiazdek, to jedna gwiazdka
Przedstawiciel Handlowy (były pracownik) –  Opole, opolskie24 sierpnia 2018
Kolejny potężny zakład pracy w Polsce, który nie chce płacić pracownikom jak należy, tylko płaci jak mu się widzi.

Dużo pracy. Praca do lekkich nie należy. Duży wysiłek, a co za tym idzie duży wydatek energetyczny organizmu.
irma powoli podnosi stawki. Niestety za wolno.

Jesteśmy w Unii Europejskiej!
Nie Jesteśmy gorsi od Niemców!
Gdzie są pieniądze?
Plusy
Same minusy :D
Minusy
Same minusy :D

Inne opinie pracowników firmy Jeronimo Martins Polska S.A.

Praca jest super lubię to robić bo robie to odpowiedzialnie i z sercem.
sprzedawca-kasjer (obecny pracownik) –  Olsztyn, warmińsko-mazurskie26 lutego 2020
W mojej biedrace dzieje się źle nie szanuje się pracownika i nie docenia jego pracy jest lenistwo kierowników wyróżnianie pracowników i ignorowanie zglaszanych problemów.
Minusy
Dużo tego bardzo dużo
Sandra
Magazynier (były pracownik) –  Sosnowiec, śląskie23 lutego 2020
Brak dobrego podejścia do zatrudniania ludzi.Proponuję wogole nie aplikować na tą ofertę. Poniewaz jest to bez sensu. Fakt że Cię zaproszą na rozmowę ale nic więcej czekałam miesiąc nikt do mnie nie dzwonił facet z rozmowy mnie ciągle zbywał dzwoniłam co parę dni miał mnie poinformować czy firma jest na tak czy nie. A prawda jest taka że traktują ludzi jak nie powiem.. Wola chyba faktycznie zatrudniać Ukraińców którzy popracują chwilę i się zwolnia Napewno będę się kontaktować z głównym kierownikiem lub kimś z infolinię żeby wiedzieli jaka mam opinie o nich i jakich mają po zatrudnianych ludzi którzy mają wyj*bane. Naepiej iść na fajkę z koleżankami. A ja jak głupia czekam aż księciu przyjdzie przeprowadzić że mną rozmowę. Wielka tragedia. Mama pracuje 6 lat w biedronce poleciła mnie ok co z tego nawet nie mam oferty pracy. Jak napisałam człowiekowi co sądzę okyym zachowaniu i że będę się kontaktować wyżej to się wystraszył. Żenada.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Jeronimo Martins Polska S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.