Opinia pracownika firmy Jeronimo Martins Polska S.A.

Zobacz wszystkie opinie o firmie Jeronimo Martins Polska S.A.

Syf, kiła i co tylko!
sprzedawca-kasjer (były pracownik) –  Kraków, małopolskie6 sierpnia 2018
Ogólnie masakra. Brak życia rodzinnego ze względu na grafik, który zmieniany jest kilkanaście razy w miesiącu. Premie to tylko legenda! Przez ponad 6 miesięcy jeszcze nie widziałam ani jednej.
Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy.
Po kilku latach to tylko chorób się można dorobić, a nie pieniędzy.
Stołki poobsadzane - "chcesz awans i dwie stówki więcej? Zapraszamy 60 km dalej, bo u nas nie ma etatu"
Jeżeli w umowie jako miejsce pracy masz zaznaczoną tylko miejscowość, to możesz być pewien, że dziś jesteś tu, a jutro na drugim końcu miasta, bo akurat tam jest zapotrzebowanie.
Ogólnie nie polecam.
Plusy
Minusy
wszystko!

Inne opinie pracowników firmy Jeronimo Martins Polska S.A.

Tragedia
Magazynier, operator wózka widłowego (były pracownik) –  Skarbimierz, opolskie9 listopada 2019
Pracowalem 10 lat i zamiast być coraz lepiej to jest coraz to gorzej, podwyżek zero o awansie nie wspomnę, mobbing to mało powiedziane, zero szacunku dla człowieka, zarobki śmieszne co do wykonywanej pracy po 10 latach 3 tyś brutto idąc teraz do nowej pracy ma człowiek więcej, jak nie ma się dzieci to wyzysk straszny. Ogólnie burdel i jeszcze raz burdel, jakby się zmieniły osoby zarządzające to byłoby inaczej, a tak to sami karierowicze aby tylko dupę podlizac.
Plusy
Brak już jest plusów
Minusy
Wszystko co związane z tą firmą, jedzenie w kantynie tragiczne, atmosfera nie wspomney
Było super
kasier-sprzedawca (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie6 października 2019
Bywa różnie, wszystko zależy od ludzi którzy tam pracują. W jednym sklepie będzie wpozadku, super atmosfera i wszyscy będą sobie pomagać, a w innym pełno rywalizacji i rzucania klod pod nogi.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Jeronimo Martins Polska S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.