Opinia pracownika firmy Jeronimo Martins Polska S.A.

Zobacz wszystkie opinie o firmie Jeronimo Martins Polska S.A.

Gorzow Wlielkopolski
Magazynier (obecny pracownik) –  Gorzów Wielkopolski, lubuskie27 października 2017
Praca w Centrum Logistycznym jak na początek bierna. Nikt nic nie wie, brak odpowiedniego szkolenia stanowiskowego, zero organizacji- niekompetentny przełożony, bo od tego wszystko zależy. Praca w ciężkich warunkach ale nikt nie mówił że będzie łatwo. Dla chętnego nic trudnego :-) Świetny start dla początkujących z możliwością awansu. Na rozmowach kwal. solidne przeswietlenie i wyciskanie ostatnich soków od kandydata. Atmosfera super rodzinna i przyjazna, taką promuja starzy pracownicy, nowi- niestety muszą nabyć tą cechę albo milo nie będzie. Jak będzie wygladac ta praca w przyszlisci- czas pokaże.
Plusy
Darmowe posilki, darmowy odjazd- żadna inna firma Ci tego nie zapewni. Finanse- dobra podstawa + premie (jak dostane, to ocenie). 1 umowa na rok. Ciekawy pakiet świadczeń socjalnych.
Minusy
Brak dobrej organizacji pracy. Niestabilny grafik pracy.

Inne opinie pracowników firmy Jeronimo Martins Polska S.A.

Zła atmosfera, niska pensja
sprzedawca-kasjer (były pracownik) –  Cieszyn, śląskie12 listopada 2019
Atmosfera jak na wojnie. Najgorsza jaką miałam w pracy. Lizustwo najważniejsze. Zostali tylko Ci którzy boją się zmieniać miejsce pracy. Pozostałość urlopu nie wypłacona. Niska pensja po roku dźwigają (uwaga) o marne grosze.
Plusy
Minusy
Reszta
Biedronka Tarnobrzeg ul.Warszwska2
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Tarnobrzeg, podkarpackie12 listopada 2019
miła sympatyczna i ciepła atmosfera, życzliwi ludzie, dobrze zgrany zesół.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Jeronimo Martins Polska S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.