Jeronimo Martins Polska S.A.
Opinia pracownika firmy Jeronimo Martins Polska S.A.

Było super

6 października 2019
Bywa różnie, wszystko zależy od ludzi którzy tam pracują. W jednym sklepie będzie wpozadku, super atmosfera i wszyscy będą sobie pomagać, a w innym pełno rywalizacji i rzucania klod pod nogi.
Similar reviews
19 czerwca 2020
Same role
sprzedawca-kasjer (były pracownik) - Gniezno, wielkopolskie
atmosfera miedzy pracownikami niedoli super zgrana paczka. grafik zawsze jest na skraju prawa zmieniany 30 razy w miesiącu , pensja średnia w porównaniu do innych sieci , inna stawka w róznych miastach róznica płac 900zł , na kasie jak usiadziesz o 7 to siedzisz .przerwy
matko!!!!!15 min nie wiadomo czy isc do toalety czy coś zjeść,jaj dla mnie za mało kadry pracowniczej a p.regionalna

wymaga jaby pracoeali 40isob na zmianie
Plusy
Mila atmosfera między pracownikami
Minusy
Za malo karty pracoeniczej na zmianie
15 czerwca 2020
Same role
kasjer-sprzedawca (były pracownik) - Gdańsk, pomorskie
Wszystko zależy od współpracowników, niestety w Biedronce gdzie pracowałem kierownictwo znęcało się nad pracownikami. Ciągłe docinki, nie było nawet możliwości pójścia na przerwę lub do toalety, wszystko w pośpiechu, a szanowna pani kierowniczka (która zachowywała się tak, jakby wyszła z rynsztoka) przez większość czasu siedziała na zapleczu wraz ze swoją ekipą na papierosie. Straciłem dużo nerwów w tej pracy. Jest wiele innych zakładów pracy, gdzie pracownik jest traktowany z szacunkiem, nikt nie ma prawa być poniżanym.
Plusy
Minusy
Atmosfera
23 kwietnia 2020
Same location
Wykładanie towaru (były pracownik) - Warszawa, mazowieckie
Oczywiście pracowałam w tej firmie na noce. Zarobki i pakiety super. Wrocilabym spowrotem. Super atmosfera i wyrozumiali niewywyzszajacy się ludzie. Wspaniali ludzie. Pozdrawiam . Kasia. Ps. Zawsze znajdą pracę w Biedronce pracownikom blisko okolicy zamieszkania.
Plusy
Atmosfera, blisko, dobre zarobki i pakiety.
Minusy
Nie widze
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Jeronimo Martins Polska S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,2
3,4