Jeronimo Martins Polska S.A.
Opinia pracownika firmy Jeronimo Martins Polska S.A.

Dobra atmosfera. Praca ciężka. Płaca słaba. Wymagania duże.

12 września 2018
Ciężko jest pogodzić pracę z domem. Chodzi mi tu o prace na zmiany. Grafik zmienia się nawet 40 razy miesięcznie. Nic nie można z rodziną zaplanować. Ludzi do pracy jest mało. Problem robią gdy się chce wziąć opiekę na dziecko. Mam wrażenie że czasem praca jest ważniejsza niż dziecka zdrowie. Oprócz tego socjal fajny. Dwa razy do roku na kartę przedpłacową dofinansowanie w zależności od tego jaki jest miesieczny dochód na osobę. Roczna premia 1400 na rękę pod warunkiem że nie ma L4 , plus ocena kierownika.
Plusy
Dobry socjal
Similar reviews
19 czerwca 2020
sprzedawca-kasjer (były pracownik) - Gniezno, wielkopolskie
atmosfera miedzy pracownikami niedoli super zgrana paczka. grafik zawsze jest na skraju prawa zmieniany 30 razy w miesiącu , pensja średnia w porównaniu do innych sieci , inna stawka w róznych miastach róznica płac 900zł , na kasie jak usiadziesz o 7 to siedzisz .przerwy
matko!!!!!15 min nie wiadomo czy isc do toalety czy coś zjeść,jaj dla mnie za mało kadry pracowniczej a p.regionalna

wymaga jaby pracoeali 40isob na zmianie
Plusy
Mila atmosfera między pracownikami
Minusy
Za malo karty pracoeniczej na zmianie
15 czerwca 2020
kasjer-sprzedawca (były pracownik) - Gdańsk, pomorskie
Wszystko zależy od współpracowników, niestety w Biedronce gdzie pracowałem kierownictwo znęcało się nad pracownikami. Ciągłe docinki, nie było nawet możliwości pójścia na przerwę lub do toalety, wszystko w pośpiechu, a szanowna pani kierowniczka (która zachowywała się tak, jakby wyszła z rynsztoka) przez większość czasu siedziała na zapleczu wraz ze swoją ekipą na papierosie. Straciłem dużo nerwów w tej pracy. Jest wiele innych zakładów pracy, gdzie pracownik jest traktowany z szacunkiem, nikt nie ma prawa być poniżanym.
Plusy
Minusy
Atmosfera
25 kwietnia 2020
sprzedawca-kasjer (były pracownik) - Rumia, pomorskie
Ogólnie miła atmosfera lecz stresujące warunki.Polecam dla ludzi o mocnej psychice i tężyźnie fizycznej .
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Jeronimo Martins Polska S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,2
3,4