Jeronimo Martins Polska S.A.
Opinia pracownika firmy Jeronimo Martins Polska S.A.

demanding but interesting

16 stycznia 2018
At jeronimo martins, I was dealing in ordering products for 150 stores. I took care of the warehouse's occupancy, contact with suppliers, optimization of the warehouse's work, and dealt with reporting. Unfortunately, the lack of development means that I am looking for a job in England. I am adapted to work at a fast pace and stress. I've worked overtime. I am not afraid of any job
Plusy
Benefits
Minusy
stress
15 czerwca 2020
kasjer-sprzedawca (były pracownik) - Gdańsk, pomorskie
Wszystko zależy od współpracowników, niestety w Biedronce gdzie pracowałem kierownictwo znęcało się nad pracownikami. Ciągłe docinki, nie było nawet możliwości pójścia na przerwę lub do toalety, wszystko w pośpiechu, a szanowna pani kierowniczka (która zachowywała się tak, jakby wyszła z rynsztoka) przez większość czasu siedziała na zapleczu wraz ze swoją ekipą na papierosie. Straciłem dużo nerwów w tej pracy. Jest wiele innych zakładów pracy, gdzie pracownik jest traktowany z szacunkiem, nikt nie ma prawa być poniżanym.
Plusy
Minusy
Atmosfera
25 stycznia 2020
sprzedawca-kasjer (były pracownik) - Gdańsk, pomorskie
kierownictwo nerwowe poganiające panuje często duży stres w czasie zmiany ciężko o rozwój duży nawał obowiązków
10 stycznia 2020
kasjer-sprzedawca (były pracownik) - Gdańsk, pomorskie
2 lata ciężkiej pracy i nie przedłużyli mi umowy na czas nieokreślony, jak weźmiesz L4 to jesteś ten najgorszy pośpiech wymogi z kosmosu brak ludzi do pracy połowę etatów blokują kobiety w ciąży są lepsi i gorsi jak nie wylizesz czterech liter rejonowej to nie masz przywilejów. Ogólnie dno firma.
Plusy
Socjal