Opinia pracownika firmy Jeronimo Martins Polska S.A.

Zobacz wszystkie opinie o firmie Jeronimo Martins Polska S.A.

Szczytno
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Szczytno, warmińsko-mazurskie14 listopada 2018
Ja jestem nauczona, ze wszędzie trzeba pracowac, bo za to się dostaje wynagrodzenie. Jednak to co się tam dzieje to jedna wielka masakra!!!!!! Kierownictwo nie szanuje ludzi, w dupie ma pracownikow, a potem to własnie wychodzą braki w kadrze, bo albo zwolnienia sie sypią, albo wypowiedzenia!!! Dziwię, ze do tej pory nikt nie dodał sobie jeszcze dwoch do dwoch i nie wziął się za to. Jednak pewnie jak to ludzie mowią, dobrze dupe liżesz, to i wysoko stoisz i za nic masz innych!!! Grafik robiony tylko bo musi byc, a i tak z dnia na dzien potrafią zmienic i nie obchodzi, z masz rodzinę!!! Miesiąc ma 30 dni, a wersji grafikow w miesiącu 43!!! Można! Można!!! Jeden caly czas zasówa na popoludnie miesiacami, a drugi przychodzi wiecznie na srodek gdzie wtedy najgorszy syf i dostawa go omija! po co ma byc po rowno, jak ten co dupe dobrze lize moze miec lzej! Chocby nie wiem jak czlowiek się staral, na przerwe nie chodzil, dla swietego spokoju zaznaczone, ze przerwa byla, to i tak jest za wolny i się opierdziela! tak to jest jak kierownik nie patrzy na ludzi jak ludzi tylko slucha slówek przydupasow i tym się sugeruje! Ogólnie nie polecam!
Plusy
socjal
Minusy
syf, mobbing, pracownicy podzieleni na przydupasow i tych co nie maja prawa glosu i maja robic najgorsza robote

Inne opinie pracowników firmy Jeronimo Martins Polska S.A.

Wszystko ok
Kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie13 listopada 2019
Praca i atmosfera ok, brak nacisku na jakikolwiek aspekt.
Zła atmosfera, niska pensja
sprzedawca-kasjer (były pracownik) –  Cieszyn, śląskie12 listopada 2019
Atmosfera jak na wojnie. Najgorsza jaką miałam w pracy. Lizustwo najważniejsze. Zostali tylko Ci którzy boją się zmieniać miejsce pracy. Pozostałość urlopu nie wypłacona. Niska pensja po roku dźwigają (uwaga) o marne grosze.
Plusy
Minusy
Reszta

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Jeronimo Martins Polska S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.