Opinia pracownika firmy Jeronimo Martins Polska S.A.

Zobacz wszystkie opinie o firmie Jeronimo Martins Polska S.A.

Atmosfera kiepska.
Magazynier, operator wózka widłowego (były pracownik) –  Gorzów Wielkopolski, lubuskie12 września 2019
Mogę trochę naświetlić sprawę odnośnie pracy w centrum dystrybucyjnym Jeronimo Martins w Gorzowie Wlkp.
Przepracowałem tam nieco ponad rok.
Najpierw plusy:
1. w miarę dobre pieniądze jak na magazyn. Bez szału ale można te nawet 3 tysiące zarobić. Przy odrobinie szczęścia ale o tym później
2. Jak dla kogoś jest ważne to dostanie dwa razy do roku jakąś paczkę wartości 200zł na święta.
3. Ma dowóz do pracy busem . No ale zależy gdzie kto mieszka.
I na tym plusy się kończą:
Teraz minusy:
1. Wspomniane 3 tysiące można zarobić kompletując i wykręcając dobre wyniki. I jak wszystko pójdzie ok i system prawidłowo wyliczy wszelkie premie to możesz tyle dostać. Problem polega na tym że system co chwilę ma problemy z wyliczeniem właściwej pensji. I kończy się na tym ze zarobisz np. 2600zł na rękę. Operator wózka widłowego na wysokim składzie też ze 2700zł na rękę.
2. To wszystko , te zarobki, to oczywiście jak jesteś cały czas w pracy bez urlopu na żądanie czy chorobowego itp. A w pracy jest się tam świątek, piątek i niedziela. Praca we wszystkie święta , soboty, niedziele i na III zmiany. Jak ci wypada tak chodzisz. Jednym ciągiem możesz i być w pracy z 7-8 dni. Rekordziści mieli i 10 dni pod rząd.
3. Cały czas problem z wyrobieniem się i polecenie zostania na nadgodziny. Oczywiście nadgodzin ci od razu nie wypłacą tylko na koniec kwartału. Ale zawsze zdążą cię wysłać na wolne za nadgodziny.
4. Praca generalnie może być w normalnej temperaturze jak i w chłodni i mroźni. Tam temperatury to blisko zera i -18 stopni. Dość często jesteś rzucany z magazynu na magazyn. Raz
  więcej... możesz robić na chłodnym a potem na ciepłym a potem znowu na chłodny. Czyli łatwo jest się rozchorować.
5. Raczej nie masz tam swojego stałego zajęcia. Rzucają cię raz do jednej pracy raz do innej. Możesz kompletować, potem będziesz owijał, potem sprzątał, potem wywoził coś i tak cały czas.
6. Ciągłe zmiany grafiku. Jak dostaniesz grafik to nie myśl że tak będziesz sobie chodził. Bo za 2-3 dni już ci zmieniają na inne dni, inne godziny. Przeskakujesz z nocki na dniówkę. Z dniówki na nockę i z powrotem na dniówkę. Nie ma tak że chodzisz całymi tygodniami na jedną zmianę.
7. Nie dawać tam swoich numerów telefonów. Jak dacie to potem co chwila będą do was dzwonić i informować o tym że chcą ci zmienić grafik, że jutro masz przyjść do pracy albo że dają ci urlop. Obłęd. Były sytuacje kiedy dzwoniono kilka godzin przed i mówiono żebym nie przychodził żebym przyszedł na jutro albo jak miałem wolne żebym przyszedł dziś.
8. Ogólnie to jest tam ogromny bałagan. Nikt nic nie wie. Przełożeni niekompetentni. Kierownik nie jest w stanie wytłumaczyć ci np dlaczego dostałeś taką a nie inną wypłatę. Nie potrafi wytłumaczyć co z czego wynika i jak się wylicza.,
Tam nikt i nic nie wie.
9. Z przełożonych są specjaliści i kierownicy. Taki sam poziom reprezentują. Czyli żaden. Nie ma jakiegoś takiego normalnego wdrożenia pracownika do pracy. Wszystko jest szybko szybko. Nie ważne czy umiesz czy nie umiesz masz już robić.
Zresztą dziś tam obowiązują takie zasady przy twojej pracy a jutro już mogą być inne.
10. Problem jest ze wszystkim nawet ze sprzętem do pracy. Wózków trzeba sobie szukać. Sprzęt skanery do kompletacji częściowo nie sprawny.
11. Jest tam bardzo duża rotacja ludzi. Cokolwiek chcesz się dowiedzieć to przeważnie nikt nie zna odpowiedzi.
Np w takich rzeczach jak jakieś sprawy kadrowe, płacowe czy prawne.
Podsumowując jest to duży kołchoz, duży bałagan i niekompetentni przełożeni.
Nie polecam. Firma staje się powoli ukraińska. Duża część pracowników to pracownicy z Ukrainy.
  zwiń

Inne opinie pracowników firmy Jeronimo Martins Polska S.A.

Atmosfera zależna od zatrudnionych ludzi.
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Gdańsk, pomorskie14 listopada 2019
Praca w ciągłym ruchu i pośpiechu. Za krótkie przerwy.
Plusy
Pełen pakiet socjalny
Minusy
Zarobki średnie
Wszystko ok
Kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie13 listopada 2019
Praca i atmosfera ok, brak nacisku na jakikolwiek aspekt.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Jeronimo Martins Polska S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.