Jeronimo Martins Polska S.A.
Opinia pracownika firmy Jeronimo Martins Polska S.A.

4/5

27 października 2016
Jestem zadowolona z firmy oraz pracy. Natomiast osoby,które są na wyższym stanowisku w danym punkcie niestety maja problem z najważniejsza jak dla nas pracowników rzeczą.
Grafik jest to temat tabu....

Dużym minusem jest to,że jest rozliczenie kwartalne. Pracując na 3/4 etatu liczba godzin waha się pomiędzy 126 a 130 h miesięcznie. Niestety tutaj kierownicy na to nie patrzą....

Jeden miesiąc pracujesz 100 h drugi 110 a jak jest rozliczenie kwartalne to rypiesz ponad 160 h prawie tyle co na etacie a zapłacone masz za 3/4.

Ogólnie praca jest ciężka ale dla chcącego nic trudnego. Ja jestem zadowolona z samej pracy bo nie boje się takiej pracy.

Jeśli chodzi o klimat to też słabo wiadomo jest to skupisko wielu różnych osób.Grunt to się tym nie przejmować.=)
Plusy
Co miesięczna premia
Minusy
Praca w niedziele
4 września 2020
sprzedawca-kasjer (były pracownik) - Kętrzyn, warmińsko-mazurskie
Wszystko w pośpiechu. Panuje tam wielki haos. Kultura pracy jest byle jaka.
Plusy
Bardzo dobra pomoc socjalna
Minusy
Niskie zarobki, niemiła atmosfera, stresująca praca
19 czerwca 2020
sprzedawca-kasjer (były pracownik) - Gniezno, wielkopolskie
atmosfera miedzy pracownikami niedoli super zgrana paczka. grafik zawsze jest na skraju prawa zmieniany 30 razy w miesiącu , pensja średnia w porównaniu do innych sieci , inna stawka w róznych miastach róznica płac 900zł , na kasie jak usiadziesz o 7 to siedzisz .przerwy
matko!!!!!15 min nie wiadomo czy isc do toalety czy coś zjeść,jaj dla mnie za mało kadry pracowniczej a p.regionalna

wymaga jaby pracoeali 40isob na zmianie
Plusy
Mila atmosfera między pracownikami
Minusy
Za malo karty pracoeniczej na zmianie
15 czerwca 2020
kasjer-sprzedawca (były pracownik) - Gdańsk, pomorskie
Wszystko zależy od współpracowników, niestety w Biedronce gdzie pracowałem kierownictwo znęcało się nad pracownikami. Ciągłe docinki, nie było nawet możliwości pójścia na przerwę lub do toalety, wszystko w pośpiechu, a szanowna pani kierowniczka (która zachowywała się tak, jakby wyszła z rynsztoka) przez większość czasu siedziała na zapleczu wraz ze swoją ekipą na papierosie. Straciłem dużo nerwów w tej pracy. Jest wiele innych zakładów pracy, gdzie pracownik jest traktowany z szacunkiem, nikt nie ma prawa być poniżanym.
Plusy
Minusy
Atmosfera