Jeronimo Martins Polska S.A.

Opinie o firmie Jeronimo Martins Polska S.A., temat Kadra zarządzająca

atmosfera miedzy pracownikami niedoli super zgrana paczka. grafik zawsze jest na skraju prawa zmieniany 30 razy w miesiącu , pensja średnia w porównaniu do innych sieci , inna stawka w róznych miastach róznica płac 900zł , na kasie jak usiadziesz o 7 to siedzisz .przerwy
matko!!!!!15 min nie wiadomo czy isc do toalety czy coś zjeść,jaj dla mnie za mało kadry pracowniczej a p.regionalna

wymaga jaby pracoeali 40isob na zmianie
Plusy
Mila atmosfera między pracownikami
Minusy
Za malo karty pracoeniczej na zmianie
Wszystko zależy od współpracowników, niestety w Biedronce gdzie pracowałem kierownictwo znęcało się nad pracownikami. Ciągłe docinki, nie było nawet możliwości pójścia na przerwę lub do toalety, wszystko w pośpiechu, a szanowna pani kierowniczka (która zachowywała się tak, jakby wyszła z rynsztoka) przez większość czasu siedziała na zapleczu wraz ze swoją ekipą na papierosie. Straciłem dużo nerwów w tej pracy. Jest wiele innych zakładów pracy, gdzie pracownik jest traktowany z szacunkiem, nikt nie ma prawa być poniżanym.
Plusy
Minusy
Atmosfera
Ogólnie miła atmosfera lecz stresujące warunki.Polecam dla ludzi o mocnej psychice i tężyźnie fizycznej .
Oczywiście pracowałam w tej firmie na noce. Zarobki i pakiety super. Wrocilabym spowrotem. Super atmosfera i wyrozumiali niewywyzszajacy się ludzie. Wspaniali ludzie. Pozdrawiam . Kasia. Ps. Zawsze znajdą pracę w Biedronce pracownikom blisko okolicy zamieszkania.
Plusy
Atmosfera, blisko, dobre zarobki i pakiety.
Minusy
Nie widze
Praca polegała głównie na rywalizacji pracowników.
W mojej biedrace dzieje się źle nie szanuje się pracownika i nie docenia jego pracy jest lenistwo kierowników wyróżnianie pracowników i ignorowanie zglaszanych problemów.
Minusy
Dużo tego bardzo dużo
Brak dobrego podejścia do zatrudniania ludzi.Proponuję wogole nie aplikować na tą ofertę. Poniewaz jest to bez sensu. Fakt że Cię zaproszą na rozmowę ale nic więcej czekałam miesiąc nikt do mnie nie dzwonił facet z rozmowy mnie ciągle zbywał dzwoniłam co parę dni miał mnie poinformować czy firma jest na tak czy nie. A prawda jest taka że traktują ludzi jak nie powiem.. Wola chyba faktycznie zatrudniać Ukraińców którzy popracują chwilę i się zwolnia Napewno będę się kontaktować z głównym kierownikiem lub kimś z infolinię żeby wiedzieli jaka mam opinie o nich i jakich mają po zatrudnianych ludzi którzy mają wyj*bane. Naepiej iść na fajkę z koleżankami. A ja jak głupia czekam aż księciu przyjdzie przeprowadzić że mną rozmowę. Wielka tragedia. Mama pracuje 6 lat w biedronce poleciła mnie ok co z tego nawet nie mam oferty pracy. Jak napisałam człowiekowi co sądzę okyym zachowaniu i że będę się kontaktować wyżej to się wystraszył. Żenada.
Wysoka rotacja. Nie przedłużają umowy na czas nieokreślony. Teraz szukają ludzi z tzw. polecenia. Brak otwartych rekrutacji. Rekrutacje tylko online co jest minusem. Postępuje w Jeronimo Martins instrumentalizacja człowieka. To samo dzieje sie w Lidlu. Chamskie i ordynarnie przeprowadzane są rozmowy selekcyjne bo nie licujące z tzw. rozmową rekrutacyjną z poszanowaniem obu stron. Jest coraz gorzej. Dla kierownictwa obu firm PROBLEMEM SĄ OSOBY Z WYKSZTAŁCENIEM WYŻSZYM. PR Biedronek o Lidla opiera się na wyszukiwaniu ludzi otępiałych niewykształconych którzy potrafią ładnie się uśmiechać, łatwo dadzą sobą manipulować i sterować. Ludzie mądrzy i inteligentni od razu są spychani na bok oceniani jako potencjalne zagrożenie i problem dla kierownictwa.
Plusy
3100 brutto na start pensji, socjale, bonusy
Minusy
Blokady etatów, zbyt niewiele wolnych wakatów
kierownictwo nerwowe poganiające panuje często duży stres w czasie zmiany ciężko o rozwój duży nawał obowiązków
Moja opinia jest dobra. Załoga jest najważniejsza ponieważ to dzięki niej jesteśmy w stanie szybko się rozwijać na rynku pracy. Szefostwo dobrze kierowane może góry przenosić.
Plusy
Awanse
Minusy
Natłok obowiązków
trudność w dogadaniu się w zespole, kazdy chce decydowac
Plusy
benefity dla pracownikow
Minusy
czasem praca po 10godz.
Grafik zmieniany jest bez informowania pracowników, współpracownicy stałe rywalizują i kopią pod sobą dołki, kierownictwo nie wywiązuje się z obiecanych zmian grafiku
Ja nie polecam, jeśli nie ma się pleców!!!!!!
Ciężka droga awansu, kadra zarządzająca wyższego szczebla nie rozumie problemów z jakimi mierzą się na codzień pracownicy, braki personalne, natłok obowiazkow, zbyt niskie pensje nie adekwatne do pracy jaką się wykonuje, to ciężka praca, wykancza zdrowie i nerwy, a przełożeni Cisna na wyniki
Plusy
Pakiet socjalny jest ok
Minusy
Pensje z niskie, pośpiech, zbyt dużo obowiązków, presja czasu, zbyt mała ilość personelu w stosunku do natłoku pracy i obowiązków, brak zrozumienia że strony przełożonych wyższego szczebla
Pracowalem 10 lat i zamiast być coraz lepiej to jest coraz to gorzej, podwyżek zero o awansie nie wspomnę, mobbing to mało powiedziane, zero szacunku dla człowieka, zarobki śmieszne co do wykonywanej pracy po 10 latach 3 tyś brutto idąc teraz do nowej pracy ma człowiek więcej, jak nie ma się dzieci to wyzysk straszny. Ogólnie burdel i jeszcze raz burdel, jakby się zmieniły osoby zarządzające to byłoby inaczej, a tak to sami karierowicze aby tylko dupę podlizac.
Plusy
Brak już jest plusów
Minusy
Wszystko co związane z tą firmą, jedzenie w kantynie tragiczne, atmosfera nie wspomney
Kadra jest bardzo przyjazna kolezenska szybki awans
Ciężka, mozolna niezapłacona godnie praca. Zła atmosfera między pracownikami
Praca fizyczna,robi sie wszystko od kasy po wykladanie i mycie,zawsze malo pracownikow.Dobry pakiet socjalny.Jezeli nie bpisz sie pracy...polecam
Mogę trochę naświetlić sprawę odnośnie pracy w centrum dystrybucyjnym Jeronimo Martins w Gorzowie Wlkp.
Przepracowałem tam nieco ponad rok.

Najpierw plusy:

1. w miarę dobre pieniądze jak na magazyn. Bez szału ale można te nawet 3 tysiące zarobić. Przy odrobinie szczęścia ale o tym później

2. Jak dla kogoś jest ważne to dostanie dwa razy do roku jakąś paczkę wartości 200zł na święta.

3. Ma dowóz do pracy busem . No ale zależy gdzie kto mieszka.

I na tym plusy się kończą:

Teraz minusy:

1. Wspomniane 3 tysiące można zarobić kompletując i wykręcając dobre wyniki. I jak wszystko pójdzie ok i system prawidłowo wyliczy wszelkie premie to możesz tyle dostać. Problem polega na tym że system co chwilę ma problemy z wyliczeniem właściwej pensji. I kończy się na tym ze zarobisz np. 2600zł na rękę. Operator wózka widłowego na wysokim składzie też ze 2700zł na rękę.

2. To wszystko , te zarobki, to oczywiście jak jesteś cały czas w pracy bez urlopu na żądanie czy chorobowego itp. A w pracy jest się tam świątek, piątek i niedziela. Praca we wszystkie święta , soboty, niedziele i na III zmiany. Jak ci wypada tak chodzisz. Jednym ciągiem możesz i być w pracy z 7-8 dni. Rekordziści mieli i 10 dni pod rząd.

3. Cały czas problem z wyrobieniem się i polecenie zostania na nadgodziny. Oczywiście nadgodzin ci od razu nie wypłacą tylko na koniec kwartału. Ale zawsze zdążą cię wysłać na wolne za nadgodziny.

4. Praca generalnie może być w normalnej temperaturze jak i w chłodni i mroźni. Tam temperatury to blisko zera i -18 stopni. Dość często jesteś rzucany z magazynu na magazyn. Raz
 - więcej...
Malaria! pracowałem tam pół roku i ani dnia więcej. Codziennie nadgodziny, do roboty Piątek, Świątek(czyli np. Nowy Rok) i Niedziela brak szacunku do ludzi, normy pracy jak na woła roboczego, uważają że masz codziennie tyrać po godzinach bo mają zawsze w plecy z robotą. Kasa żenująca, zważywszy, że magazyn na zadupiu i do baku lejesz sam a na autobus się nie zgrasz bo nigdy nie wiesz o której skończysz. Banda niedorozwiniętych wieśniaków dla nich to lepsze niż robota w polu a UE i tak za ugór dostaną dopłaty, w tym także kierownictwo i dyrekcja. Po prostu obóz pracy jakich w Polsce pełno. Braki kadrowe wynikają z pomiatania pracownikami.
Plusy
30 min przerwy(15 płatne, 15 przychodzisz wcześniej), benefity dla rodzin.
Minusy
nadgodziny, system pracy, brak premii, mobbing, brak organizacji pracy, życzeniowa postawa ze strony kierownictwa.
atmosfera po zmianie kierownika sklepu fatalna ciagle niezadowolenie zwykonanej pracy straszenie pracownika nagana
Fajnie umowa na rok, a później brak gwarancji zatrudnienia mimo że ciągle brakuje pracowników
Plusy
Socjal
Minusy
Kadrą kierownicza
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Jeronimo Martins Polska S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,2
3,4