Jeronimo Martins Polska S.A.

Opinie dot. stanowiska Zastępca kierownika sklepu (m/k) w firmie Jeronimo Martins Polska S.A.

Zastępca kierownika sklepu (m/k)10 opinii
Praca fizyczna,robi sie wszystko od kasy po wykladanie i mycie,zawsze malo pracownikow.Dobry pakiet socjalny.Jezeli nie bpisz sie pracy...polecam
Nie polecam wyciągną z ciebie wszystko na koniec podziękują zwolnoeniem
Plusy
Ludzie
Minusy
Chore
Praca bardzo ciężka i wyczerpująca.Słaba organizacja kadrowa.Brak rąk do pracy.Ogromna ilość obowiązków,zabójcze tempo.
Plusy
Dosyć dobre zarobki.
Minusy
Zabójcze tempo, brak rąk do pracy.
Liczba pracowników na zmianie nieadekwatna do potrzeb sklepu. Nakład pracy jest tak ogromny, że praktycznie cały dzień roboczy to jeden wielki bieg. Kierownik regionalny rzadko kiedy stanie murem za swoim pracownikiem. Kiedy jeden z KR faktycznie tego dokonał, został zwolniony z pracy. Ponadto kobiety, które zajdą w ciąże muszą mieć niebywale duże plecy, aby wrócić po urlopie macierzyńskim do pracy. Natomiast sam nabór na sprzedawcę- kasjera jest fikcją. Otóż kierownik sklepu wolne etaty w pierwszej kolejności obsadza swoją rodziną, dalszą rodziną, znajomymi, znajomymi znajomych. Jeżeli chodzi o grafik, to jest on zmieniany kilkadziesiąt razy w ciągu miesiąca. Hitem było to, jak jedna z zastępców kierownika sklepu zadecydowała, że osoby bezdzietne powinny pracować zawsze na popołudniówkach, a te z rodzinami jedynie na rano, aby miały czas na spędzenie z nimi wolnego czasu. Tu już się kłania niskie wykształcenie tej kobiety oraz art. 10 Kodeksu Pracy.
Minusy
Płace wszystkich pracowników oprócz kierownika sklepu nieadekwatne do wykonywanej pracy, brak szacunku do kadry zarówno ze strony klienta, jak i z kierownictwa wyższego szczebla.
Radzę się zastanowić 2 razy... ta praca to wyzysk! Dźwignie ciężkiego towaru, ciągła presja z góry, okropne zachowanie klientów w stosunku do kasjerek... oszukany system premiowy. Pracuje sie po 3- 4 osoby na zmianie i wyklada 30 palet towaru, wszystko w biegu... Współpracownicy są fajni. Czy warto dla 1900 zł narażać swoje zdrowie i nerwy?
Plusy
Social
Minusy
Zarobki nie proporcjonalne do obowiązków
Miejsce pracy tworzą ludzie. Standardy firmy - duże wymagania, zwłaszcza na stanowiskach kierowniczych, praca ciężka fizycznie i psychicznie. Zarobki dość dobre jednak za zakres obowiązków i odpowiedzialność pracownika na stanowisku kierowniczym moim zdaniem za małe. Firma posiada bardzo dobry "socjal' baczki, bony, nagrody, zapomogi.
Pracę w Biedronce wspominam bardzo dobrze. Jest bardzo ciekawa, oprócz tego, że szybko mija czas, była motywująca oraz pozwała się rozwijać.
Plusy
Elastyczny czas pracy.
Minusy
Brak gwarancji stałego zatrudnienia.
Pracę w tej firmie oceniam na poziomie dobrym. Pakiet socjalny był bardzo bogaty.
Rozdzielanie obowiązków dla pracowników przychodzących na zmianę.Tworzenie zamówień na asortyment w sklepie.Sprawdzanie dostawy i jej potwierdzanie.Rozliczanie kasjerów i robienie koperty z gotówki.Odpowiadanie na przychodzące pocztą .Wypisywanie faktur dla klientów.Rozwój w firmie przez różne szkolenia dla kadry kierowniczej.Brak jakiś większych problemów z współpracownikami w czasie mojej pracy w firmie.Najtrudniejsze było poznanie wszystkich nazw ,które były używane przez pracowników np .dehapka .chip ,layant ,non food ,gdyż byłam osobą z zewnątrz nie pracującą prędzej w firmie.Najprzyjemniejszą częścią pracy była pochwała kierownika rejonu czy 100 procent zadowolony klient za którego były premia.
Plusy
dore warunki socjalne
Minusy
praca do póznych godzin wieczornych
Wszystko dobrze z przedłużaniem umów do kiedy są czasowe, natomiast kiedy chodzi o podpisanie umowy na stałe to pojawiaja się problemy
Plusy
wypłata na czas
Minusy
nie zawsze kompetentni kierownicy rejonu
Zobacz więcej opinii o firmie Jeronimo Martins Polska S.A.