Opinie dot. stanowiska Sprzedawca/kasjer (m/k) w firmie Jeronimo Martins Polska S.A.

Znaleziono 83 opinie pasujące do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (212)
warunki pracy
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  pomorskie8 listopada 2018
atmosfera miedzy pracownikami niedoli super zgrana paczka. chcesz być poniżany przez klientów którzy traktują ciebie jak podczłowieka służacego jak pies -to praca dla ciebie!!! grafik zawsze jest na skraju prawa zmieniany 30 razy w miesiącu , pensja średnia w porównaniu do innych sieci , inna stawka w róznych miastach róznica płac 900zł , nie można przystanąć wymienić kilku zdań z wspólpracownikiem bo odrazu ze nic nie robisz , na kasie jak usiadziesz o 7 to siedzisz .............przerwa !!!! o matko!!!!!15 min nie wiadomo czy isc do toalety czy coś zjeść, zaczynasz pracę o 14 konczysz o 2 w nocy nikt nie pyta czy masz jak wrocic do domu. i tak to jest!
Plusy
umowa
Minusy
zarobki, ponizanie przez klientów
Dobra atmosfera. Praca ciężka. Płaca słaba. Wymagania duże.
sprzedawca-kasjer (były pracownik) –  Gliwice, śląskie12 września 2018
Ciężko jest pogodzić pracę z domem. Chodzi mi tu o prace na zmiany. Grafik zmienia się nawet 40 razy miesięcznie. Nic nie można z rodziną zaplanować. Ludzi do pracy jest mało. Problem robią gdy się chce wziąć opiekę na dziecko. Mam wrażenie że czasem praca jest ważniejsza niż dziecka zdrowie. Oprócz tego socjal fajny. Dwa razy do roku na kartę przedpłacową dofinansowanie w zależności od tego jaki jest miesieczny dochód na osobę. Roczna premia 1400 na rękę pod warunkiem że nie ma L4 , plus ocena kierownika.
Plusy
Dobry socjal
Białe Błota
sprzedawca-kasjer (były pracownik) –  Białe Błota, kujawsko-pomorskie6 września 2018
Królestwo kierowniczki. Kto jest dupolizem ma dobrze , reszta może liczyć na mobbing , szyderstwa, wyśmiewanie. Praca dla silnych i głupich.
Plusy
Przerwa tuż przed fajrantem
Minusy
zszargane nerwy, mało ludzi na zmianie, mobbing
bardzo dobra stabilna i zarobkowa praca
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Łask, łódzkie31 sierpnia 2018
Bardzo dobra praca bardzo dobrze zarobkowa, mili dla siebie ludzie kazdy wie co ma robic na swoim stanowisku, duży pakiet socjalny , zero wykorzystywania.
Plusy
pakiet socjalny, zarobki
Minusy
trudno sie dostac na stanowisko
Muszyna
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Muszyna, małopolskie30 sierpnia 2018
Właśnie dałam wypowiedzenie w Muszynie w biedronce powiem tak jest tam koszmar!!!!!!!!!! to co wyprawiają co poniektóre kierowniczki z pracownikami to chyba Hitler by tak nie zrobił z ludżmi a tam już od rana dobrze się człowiek nie zaloguje słyszysz SZYBKO BO SKŁADANKI TRZEBA ROZŁOŻYĆ!!!!! wychodzimy na sklep logujemy się na kasie i znów te same słowa SZYBKO!!!!!! pracujemy gonią za nami i cały czas się słyszy szybko ruszaj się,szybko machaj tymi rękami! po chwili przyleci do kasy obsługujemy klientów a kierowniczka mordę drze pośpiesz się z tym kasowaniem bo składanki jeszcze nie rozłożone po kilku godzinach masz dość chce iść człowiek na przerwę coś zjeść słyszy się krzyk--- no teraz idziesz na przerwę jak tyle składanek!!!! no to masz po jedzeniu trzeba do towaru,którego w biedronce nie idzie przerobić.Tragedia,Koszmar i nikomu nie polecam biedronki w MUSZYNIE.Tam najpierw trzeba zmienić kierowniczki bo nie umią zarządzać ludzmi i w tedy by było lepiej i nie byłoby tyle zwolnień.
Plusy
nie ma
Minusy
hamstwo do potęgi
głogów
sprzedawca-kasjer (były pracownik) –  Głogów, dolnośląskie15 sierpnia 2018
nagonka kierownictwa na pracowników jest tak duża że nie sprawia dobrej atmosfery do pracy
Syf, kiła i co tylko!
sprzedawca-kasjer (były pracownik) –  Kraków, małopolskie6 sierpnia 2018
Ogólnie masakra. Brak życia rodzinnego ze względu na grafik, który zmieniany jest kilkanaście razy w miesiącu. Premie to tylko legenda! Przez ponad 6 miesięcy jeszcze nie widziałam ani jednej.
Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy.
Po kilku latach to tylko chorób się można dorobić, a nie pieniędzy.
Stołki poobsadzane - "chcesz awans i dwie stówki więcej? Zapraszamy 60 km dalej, bo u nas nie ma etatu"
Jeżeli w umowie jako miejsce pracy masz zaznaczoną tylko miejscowość, to możesz być pewien, że dziś jesteś tu, a jutro na drugim końcu miasta, bo akurat tam jest zapotrzebowanie.
Ogólnie nie polecam.
Plusy
Minusy
wszystko!
Obóz pracy !
kasjer-sprzedawca (obecny pracownik) –  małopolskie30 lipca 2018
Pracuję wystarczająco długo, aby móc stwierdzić, że szkoda czasu i zdrowia na taką pracę.
Totalny wyzysk pracownika.
Brak możliwości rozwoju, premie za obecność zabierane przez L4 i urlop wypoczynkowy (!)
Premia za wyrobienie budżetu to fikcja - budżety są tak zakładane, żeby nie było możliwości ich zrobić.
Grafik zmieniany 20 razy w miesiącu - brak życia prywatnego, brak możliwości zaplanowania czegokolwiek. Noce zaczynające się 15 po północy w niedzielę, o 1 albo 2 w nocy - porażka !
Ogrom pracy jest nie do opisania!
A reakcja ludzi na pracowników sklepu? Według nich to praca tylko dla osób, które "miały pod górę do szkoły" - bo tak właśnie jest.
Jeśli ktoś szanuje siebie i swoje zdrowie, to nigdy nie pozwoli sobie na taką pracę.
Nie polecam!
Plusy
Miła atmosfera wśród pracowników
Minusy
wszystko inne
ocena negatywna
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Będzin, śląskie24 lipca 2018
Moja ocena jest na 1, bałagan .w sklepie, bałagan w kadrach, osoby zarządzające kompletnie nie wiedzą co robą
Plusy
dobry zarobki oraz pakiet socjalny
Minusy
praca ponad siły, brak życia osobistego
Gorzów wlkp
sprzedawca-kasjer (były pracownik) –  Gorzów Wielkopolski, lubuskie9 lipca 2018
Pracowało mi się bardzo dobrze, niestety po upływie 9 miesięcy nie przedłużono mi umowy. Powód nie został podany.
Plusy
Paczki dla dzieci na każdą okazję
pinczow morawica
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Morawica, świętokrzyskie28 czerwca 2018
Praca niby dobra bo każdy zachwala jak tam nie pracuje,reklamują dobre zarobki ale może w Warszawie cały etat 1850 zl z tym ze pracujesz bez dnia zwolnienie czyli to ten pakiet socjalny..3/4 etatu to 1420 zl z tym ze pracujesz cały miesiąc...dluzo pracy robisz wszystko...kierowniczki no dluzo by opowiadać...ale jeśli ktoś chce spróbować to proszę...a to ze dostajesz umowę o pracę na rok bo taka jest pierwsza umowa to nie oznacza ze Cię nie wyrzuca po miesiacu -wystarczy głupi błąd z twojej strony,czy nie spodobasz się kierowniczce wylatujesz...więc powodzenia!!!
Minusy
brak przerw, wyjcia do toalety...
Włocławek
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  WŁOCŁAEK28 czerwca 2018
Praca w tej firmie była bardzo ucząca jedynie atmosfera między pracownikami jest do kitu
Plusy
SOCJAL
Minusy
PERSONEL
ostrów wlkp
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie12 czerwca 2018
mój dzien pracy polegał na tym że siedziałam cały czas na kasie. Rozwój raczej był słaby ponieważ prosiłam o danie mi pełnego etatu to nie było takiej możliwości.
Plusy
pakiet socjalny
Minusy
zarobki
Mielec
kasjer-sprzedawca (obecny pracownik) –  Kraków, małopolskie11 kwietnia 2018
Bardzo dobrze się pracuje.Atmosfera panująca wśród kadry jest bardzo dobra.
Praca ciężka jednak w miłej atmosferze.
sprzedawca-kasjer (obecny pracownik) –  Rybnik, śląskie7 kwietnia 2018
Kierownictwo wymagające, jednak firma oferuje możliwość rozwoju zawodowego.
Plusy
pakiet socjalny
Minusy
zbyt mała ilość pracowników na zmianie
Atmosfara dobra
kasjer-sprzedawca (obecny pracownik) –  Częstochowa, śląskie12 marca 2018
Dzień pracy mija szybko ze względu na naprzemienną pracę: raz na kasie, raz na sklepie. Możliwości rozwoju w firmie podobno są obecne. Kadra jest różna, w zależności od osobowości osoby. Kultura miejsca pracy jest dobra, ludzie dopingują się wzajemnie by efektywniej pracować. Njatrudniej jest podczas wizyt Klientów bardzo wymagających, trzeba zacisnąć zęby i opanować się. Najprzyjemniejszą częścią pracy jest ta część, kiedy kierownik zmiany pochwali za dobrze wykonaną pracę, bądź gdy usłyszy się dobre słowo od Klienta.
Plusy
Dobry pakiet socjalny
Minusy
Brak darmowych posiłków
Białystok ul Ryska
sprzedawca-kasjer (obecny pracownik) –  Białystok, podlaskie22 listopada 2017
Na ogół kiedyś myślałam żeby pracować w biedronce i tak się stało . Z pracy zadowolona jestem mimo to ze czasami nie jest lekko . Jakbym miała ocenić to wyłącznie na plus
praca w miejscu zamieszkania
sprzedawca-kasjer (obecny pracownik) –  Chorzów, śląskie11 listopada 2017
bardzo dużo pracy za mała kasę (masz być wszędzie i robić wszystko)Możliwość szybkiego awansu.
Plusy
umowa na czas nieokreślony
Minusy
małe zarobki w porównaniu do wymagań
Jeronimo Martins S.A
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Lubsko, lubuskie5 listopada 2017
Nikomu nie polecam. Bardzo ciężka praca a wypłata nie jest adekwatna do niej. Duży stres i ciągłe zdenerwowanie.
Plusy
Zaplecze socjalne
Minusy
Godziny pracy, niskie zarobki, poziom ciezkosci prac, presja
Bydgoszcz
sprzedawca-kasjer (były pracownik) –  Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie27 września 2017
Brak szacunku, czasami znecanie nad pracownikami. Siedzac na kasie, trzeba szybko skanowac produkty, by rozladowac kolejke. Po zakonczeniu zmiany trzeba wymopowac caly sklep. Za duzo obowiazkow.
Plusy
Socjal
Minusy
Nadmiar obowiazkow

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Jeronimo Martins Polska S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.