Jeronimo Martins Polska S.A.

Opinie dot. stanowiska Operator wózka widłowego (m/k) w firmie Jeronimo Martins Polska S.A.

Operator wózka widłowego (m/k)6 opinii
Jeronimo martins polska s.A lubin
Dobra kultura osobista.
Uszanowanie pracownika

Firma JERONIMO POLSKA S.A . Jest firma godna polecenia. Bardzo dobre oraz wysokie zarobki
Plusy
Wysokie premie, zyski, karty Multi sport, świąteczne paczki dla dzieci i pracownika, świąteczne bony ok 650 zł
Minusy
Dużo pracy, dużo nadgodzin
Tragedia
Pracowalem 10 lat i zamiast być coraz lepiej to jest coraz to gorzej, podwyżek zero o awansie nie wspomnę, mobbing to mało powiedziane, zero szacunku dla człowieka, zarobki śmieszne co do wykonywanej pracy po 10 latach 3 tyś brutto idąc teraz do nowej pracy ma człowiek więcej, jak nie ma się dzieci to wyzysk straszny. Ogólnie burdel i jeszcze raz burdel, jakby się zmieniły osoby zarządzające to byłoby inaczej, a tak to sami karierowicze aby tylko dupę podlizac.
Plusy
Brak już jest plusów
Minusy
Wszystko co związane z tą firmą, jedzenie w kantynie tragiczne, atmosfera nie wspomney
Atmosfera kiepska.
Mogę trochę naświetlić sprawę odnośnie pracy w centrum dystrybucyjnym Jeronimo Martins w Gorzowie Wlkp.
Przepracowałem tam nieco ponad rok.

Najpierw plusy:

1. w miarę dobre pieniądze jak na magazyn. Bez szału ale można te nawet 3 tysiące zarobić. Przy odrobinie szczęścia ale o tym później

2. Jak dla kogoś jest ważne to dostanie dwa razy do roku jakąś paczkę wartości 200zł na święta.

3. Ma dowóz do pracy busem . No ale zależy gdzie kto mieszka.

I na tym plusy się kończą:

Teraz minusy:

1. Wspomniane 3 tysiące można zarobić kompletując i wykręcając dobre wyniki. I jak wszystko pójdzie ok i system prawidłowo wyliczy wszelkie premie to możesz tyle dostać. Problem polega na tym że system co chwilę ma problemy z wyliczeniem właściwej pensji. I kończy się na tym ze zarobisz np. 2600zł na rękę. Operator wózka widłowego na wysokim składzie też ze 2700zł na rękę.

2. To wszystko , te zarobki, to oczywiście jak jesteś cały czas w pracy bez urlopu na żądanie czy chorobowego itp. A w pracy jest się tam świątek, piątek i niedziela. Praca we wszystkie święta , soboty, niedziele i na III zmiany. Jak ci wypada tak chodzisz. Jednym ciągiem możesz i być w pracy z 7-8 dni. Rekordziści mieli i 10 dni pod rząd.

3. Cały czas problem z wyrobieniem się i polecenie zostania na nadgodziny. Oczywiście nadgodzin ci od razu nie wypłacą tylko na koniec kwartału. Ale zawsze zdążą cię wysłać na wolne za nadgodziny.

4. Praca generalnie może być w normalnej temperaturze jak i w chłodni i mroźni. Tam temperatury to blisko zera i -18 stopni. Dość często jesteś rzucany z magazynu na magazyn. Raz
 - więcej...
nie ma takjej
Pracowałem w jmd w sieradzu brak słów brud smród mogiła przeważnie brak szacunku człowieka maja za zwykłe ścierwo żeby zapierniczał na premie przełożonych a sam nic nie ma oszukuja na normie zaniżaja bardzo chodż wiecej wyrobiłeś pracowałem na mrożni po 11 godzin nieraz dzienie a wypłata zamiast rosnać to malała czeste nadgodziny a przy rozliczeniu kwartalnym nagle znikaja z komputera powodzenia tak dalej wiecej uk niż polaków kierownictwo to już totalna paranoja dyrektor to już wogole brak słów nie polecam nikomu najwyżej ze chce byc ich pieskiem to moze isc tam pracowac szczeze odradzam nawet najwiekrzemu wrogowi
Plusy
Minusy
od przełozonych po system pracy po zarobki
Jeronimo martins 3
Kierownik bardzo wyrozumiały specjaliści również lecz za mało czasu na życie prywatne
Plusy
DARMOWE POSIŁKI
Minusy
NISKIE ZAROBKI
Warto tu racować
Praca miła i przyjemna, zgodna z moimi upodobaniami. Przełożeni jednak nie do końca zachowywali się właściwie. Nie podali przyczyny naszego rozstania, poinformowali z dnia na dzień. Zachwalali ale się pożegnali. Było to dla mnie dziwne doświadczenie i nieprofesjonalne.
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Jeronimo Martins Polska S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,4
3,2