Jeronimo Martins Polska S.A.

Opinie pracowników firmy Jeronimo Martins Polska S.A. - Szczecin, zachodniopomorskie

Szczecin, zachodniopomorskie2 opinie
jako firm jest ok,jest bardzo dobry pakiet socjalny,pilnowane sa godziny pracy,niestety jedynym problemem jest zbyt mała liczba osób w niektórych sklepach.Trudno sie pracuje gdy na zmianie jest dwóch pracowników i kierownik-a tak jest niestety obecnie w moim sklepie,nie wiem czy mam siedzieć na kasie i kasować klientów czy wykładac towa na sklepie,nie wspomne ze między czasie trzeba jeszcze wypiec chleb.
Plusy
JASNY HARMONOGRAM PRACY
Minusy
PRACA W NIEDZIELE
Kierownik przypadkowy-hitler, szuka haka na innych, ciagle obserwuje na kamerach, podkłada kłody, chaos, robisz 5 rzeczy na raz,praca po nocach-środy do 1w nocy, zmiana gazetki, młodzi ludzie dają się nastraszyć, niskie zarobki, kadra zarządzająca ma wytyczne z góry i wyzywa się na pracownikach, ogólnie masakra, stres nie daje spać, tabletki +psychiatra pewne po 6 m-cach pracy, praca dla młodych co nie mogą znaleźć pracy a pragną przejść szkole życia, godziny wykluczają życie prywatne, nie polecam!!!! Stracisz zdrowie i nerwy.
Plusy
Umowa, socjal
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Jeronimo Martins Polska S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,2
3,4