Jeronimo Martins Polska S.A.

Opinie pracowników firmy Jeronimo Martins Polska S.A.

Znaleziono 195 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (253)

przyjaźni ludzie, stresująca praca

miła atmosfera zależy od sklepu na jaki się trafi. Kadra kierownicza jest różna. Ja trafiłam na bardzo fajnych ludzi.co do samej pracy - dużo obowiązków powoduje stres, ciągły pośpiech,braki w personelu powodują przemęczenie pracowników.mało etatów - bo ilość etatów zależy od obrotu, a nie ilości klientów i indywidualnych potrzeb danego sklepu niestety.. obowiązków dochodzi, niestety wynagrodzenie nie rośnie adekwatnie do nich.

Plusy

możliwość awansu, pakiet socjalny, stała praca

Minusy

duży stres, dużo obowiązków w stosunku do zarobków

Praca operator wózka widłowego Gorzów Wielkopolski Jeronimo Martins

Witam serdecznie nie polecam pracy na magazynie w Gorzowie Wlkp ponieważ gdy rozpoczynałem pracę miałem zostać przeszkolony na magazynie oczywiście wpuścili mnie na wózek i tyle każdy ma cię w dupie a inni pracownicy patrzą na Ciebie jakbyś im rodziny pozabijał przesiedziałem nic nie robiąc na wózku większość zmiany i tylko słyszałem komentarze od innych że mam coś robić a nie dostałem od przełożonych żadnych poleceń

Biedronka

Wyzysk pracownika, praca w stresie, zbyt mało pracownikow w sklepie, praca ponad sily, zarobki nieadekwatne do ilosci zadan i powietzonej odpowiedzialnosci.

Plusy

Pakiet socjalny (choc skladka z wynagrodzenia)

Minusy

Wyzysk, ciezka praca, stres, brak szacunku dla pracownika

Za mało rąk do pracy

Biedronka oszczędza na etatach jak może. 3 osoby na duży sklep w godzinach szczytu w piątek czy sobotę to norma. Wymaga się aby było wszystko zrobione, posprzątane, wypieczone, towar rozłożony, dostawy przyjęte ale nie ma opcji żeby zejść z kasy bo ciągle są klienci. Od lat to samo.

Plusy

Karta multisport

Minusy

Zarobki nie adekwatne do wysiłku w pracy

Leszno

W Biedronce pracowników traktuje się przedmiotowo, nie wolno wyrażać swojego zdania, nie ma pomocy ze strony kierownika regionalnego.Biuro obsługi pracowników to kpina. Pieniądze są przyzwoite, za to poziom osób pracujących na stanowiskach kierowniczych bardzo słaby. Pracowałam dwa lata...czas wyjęty z życiorysu. Absolutnie nie polecam.

Na sklep 3 osoby

Biedronka w całej Polsce wykorzystuje ludzi za najniższe wynagrodzenie a oczekują Wołów do ciężkiej pracy i te reklamy dobra praca nowe życie jak za komuny żałosne

Plusy

Plus jest taki że nie muszę tam pracować

Minusy

Kierat za 1800 zł

Okropna atmosfera, a nawet mobbing

Nie polecam się tu pojawiać.Traktują ludzi jak coś gorszego (mówię tu o kierownictwie).Sezonowi są wykorzystywani, odwalają to czego nikt inny nie chce, wyciskają z umowy-zlecenie ile się tylko da.Byłam świadkiem mobbingu, kierownictwo nawet pracowników namawiało, aby Ci mieli gorsze podejście do innego kierownika. Nawet karało, kiedy ktoś rozmawiał z osobą mobbingowaną w sposób np. cały dzień siedzenia na kasie nr.1. Zawsze było coś do wymyślenia. A wszystko dlatego, że ta jedna kierowniczka staje po stronie sezonowych? Nie rozumiem... Porażka i aż serce ściska, że jeszcze tu jestem. Ale już niedługo

Wyzysk

Praca w ciągłym stresie, brak wystarczającej ilości pracowników na zmianie.

Plusy

Benefity

Minusy

Stres, pośpiech

Miejsce pracy w którym panuje dobra atmosfera

Polecam pracę w Biedronce kierowniczki są bardzo fajne i koleżanki też.

Plusy

Paczki na święta i bony

Gdańsk-Piecewska mobbing

Generalnie mobbing na każdym kroku. Zmiany grafiku bez informowania pracownika. Ingerowanie w życie prywatne pracownika i interesowanie się życiem prywatnym. Nieuzasadnione krytykowanie na każdym kroku , szykanowanie, przydzielanie zbyt trudnych zadań, poniżanie , obmawianie i rozsiewanie plotek. Podczas próby zgłoszenia tego rejonowemu lizanie d***. Podjęcie próby zgłoszenia do BOP to samo. Czyli każdy każdemu **** liże. Przykre to nie polecam.

Praca w Warszawie

Pracowałam jako kasjerka z orzeczeniem o niepełnosprawności. Kierownik ciągle wbijał szpile słowny nawet przy klientach nie miał opamiętania. Kiedyś jeden klient powiedział :" ale panią kierownik nie lubi! "Kiedy zdarzył się wypadek z winy Biedronki kierownictwa lub innych pracowników to nie przedłużono mi umowy i w ogóle olewano. Współpracownicy to różnie były osoby które donosiły do kierownika nawet takie rzeczy które były nieprawdziwe a były też takie które w porządku się zachowywały ogólnie nie polecam

Plusy

Trudno powiedzieć może pensja na średnim poziomie

Minusy

Szpile kierownika, obłuda i brak zrozumienia

Miejsce pracy, w której panuje dużo pracy ale wartej polecenia

Praca z klientami co jest dla mnie bardzo na plus, ponieważ lubię pracę z kontaktami między ludźmi. Współpracownicy i kierownicy bardzo fajni. Nie jest lekka ale jednak godna polecenia.

Plusy

Duże zaplecze socjalne, pomoc potrzebujacym

Nie polecam pracy

Za dużo obowiązków na jedną osobę, wszystko szybko szybko, czasem nie ma czasu na przerwę, za mało ludzi na zmianę i na nawał pracy.

Sopot

Płaca w ogóle nie adekwatna do obowiązków. Wiecznie brak premii - bo to źle wyszedł ''tajemniczy klient'' albo za dużo strat. Praca na ciągłym speedzie i ciągły brak personelu.

Minusy

niskie zarobki, ciągły stres i pośpiech

Zależy od Biedronki

Jeśli chodzi o ekipę to wszystko zależy od tego do jakiej Biedronki się trafi bo ludzie wiadomo są różni. Trzeba przygotować się na to że jako nowy pracownik głównie siedzi się na kasie i to dziennie. Praca tam jest dla ludzi szybkich, dokładnych i szybko uczących się ponieważ każdy robi wszystko tz. obsługa pieca, wykładanie towaru, sprawdzanie dat, robienie cen, jeżdżenie maszyną czyszczącą, no wszystko. Kładą bardzo duży nacisk na BHP, kierownik często przegląda nagrania z monitoringu i wyszukuje wszystkiego do czego można się przyczepić. Częste wózki testowe, ochrona sklepu porażka zamiast łapać złodziei to pilnuje pracowników. Lepiej robić tak jak każą i kiedy każą bo można dostać papiery za małe gówno, drobiask.

Minusy

Faworyzowanie niektórych pracowników

Praca w Drogerii

Wysiłek podczas przyjmowania dostaw jak na same kobiety w zbyt krótkim czasie.

Plusy

Bonusy świąteczne

Minusy

Miejsce prscy w ktoeym panuje wielki haos

Wszystko w pośpiechu. Panuje tam wielki haos. Kultura pracy jest byle jaka.

Plusy

Bardzo dobra pomoc socjalna

Minusy

Niskie zarobki, niemiła atmosfera, stresująca praca

Sprzedawca biedronki

atmosfera miedzy pracownikami niedoli super zgrana paczka. grafik zawsze jest na skraju prawa zmieniany 30 razy w miesiącu , pensja średnia w porównaniu do innych sieci , inna stawka w róznych miastach róznica płac 900zł , na kasie jak usiadziesz o 7 to siedzisz .przerwy matko!!!!!15 min nie wiadomo czy isc do toalety czy coś zjeść,jaj dla mnie za mało kadry pracowniczej a p.regionalna wymaga jaby pracoeali 40isob na zmianie

Plusy

Mila atmosfera między pracownikami

Minusy

Za malo karty pracoeniczej na zmianie

Gdańsk

Wszystko zależy od współpracowników, niestety w Biedronce gdzie pracowałem kierownictwo znęcało się nad pracownikami. Ciągłe docinki, nie było nawet możliwości pójścia na przerwę lub do toalety, wszystko w pośpiechu, a szanowna pani kierowniczka (która zachowywała się tak, jakby wyszła z rynsztoka) przez większość czasu siedziała na zapleczu wraz ze swoją ekipą na papierosie. Straciłem dużo nerwów w tej pracy. Jest wiele innych zakładów pracy, gdzie pracownik jest traktowany z szacunkiem, nikt nie ma prawa być poniżanym.

Plusy

Minusy

Atmosfera

Nie polecam wyciągną z ciebie wszystko na koniec podziękują zwolnoeniem

Plusy

Ludzie

Minusy

Chore

Ocena pracownika

Ogólnie miła atmosfera lecz stresujące warunki.Polecam dla ludzi o mocnej psychice i tężyźnie fizycznej .

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Jeronimo Martins Polska S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.2

• Jeronimo Martins Polska S.A.