Opinie pracowników firmy Jeronimo Martins Polska S.A.

Znaleziono 211 opinii pasujących do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (212)
pinczow morawica
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Morawica, świętokrzyskie28 czerwca 2018
Praca niby dobra bo każdy zachwala jak tam nie pracuje,reklamują dobre zarobki ale może w Warszawie cały etat 1850 zl z tym ze pracujesz bez dnia zwolnienie czyli to ten pakiet socjalny..3/4 etatu to 1420 zl z tym ze pracujesz cały miesiąc...dluzo pracy robisz wszystko...kierowniczki no dluzo by opowiadać...ale jeśli ktoś chce spróbować to proszę...a to ze dostajesz umowę o pracę na rok bo taka jest pierwsza umowa to nie oznacza ze Cię nie wyrzuca po miesiacu -wystarczy głupi błąd z twojej strony,czy nie spodobasz się kierowniczce wylatujesz...więc powodzenia!!!
Minusy
brak przerw, wyjcia do toalety...
Włocławek
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  WŁOCŁAEK28 czerwca 2018
Praca w tej firmie była bardzo ucząca jedynie atmosfera między pracownikami jest do kitu
Plusy
SOCJAL
Minusy
PERSONEL
nie ma takjej
Magazynier, operator wózka widłowego (były pracownik) –  Sieradz, łódzkie26 czerwca 2018
Pracowałem w jmd w sieradzu brak słów brud smród mogiła przeważnie brak szacunku człowieka maja za zwykłe ścierwo żeby zapierniczał na premie przełożonych a sam nic nie ma oszukuja na normie zaniżaja bardzo chodż wiecej wyrobiłeś pracowałem na mrożni po 11 godzin nieraz dzienie a wypłata zamiast rosnać to malała czeste nadgodziny a przy rozliczeniu kwartalnym nagle znikaja z komputera powodzenia tak dalej wiecej uk niż polaków kierownictwo to już totalna paranoja dyrektor to już wogole brak słów nie polecam nikomu najwyżej ze chce byc ich pieskiem to moze isc tam pracowac szczeze odradzam nawet najwiekrzemu wrogowi
Plusy
Minusy
od przełozonych po system pracy po zarobki
Augustów
Byly pracownik (były pracownik) –  Augustów, podlaskie19 czerwca 2018
Zarobki nie sa adekwatne do pracy. Obowiazkow jest za duzo a pracownikow za malo. Grafik zmieniany jest bardzo czesto. Jesli ktos pracune sumiennie to pozniej nie ma w domu sil juz na nic. Nie polecam. Jest bardzo ciężko. Zdarza się ze nie ma przerwy na jedzenie.
Plusy
Wyplata na czas
Minusy
Ciężka praca, male zarobki, praca nawet po 12 godzin
ostrów wlkp
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie12 czerwca 2018
mój dzien pracy polegał na tym że siedziałam cały czas na kasie. Rozwój raczej był słaby ponieważ prosiłam o danie mi pełnego etatu to nie było takiej możliwości.
Plusy
pakiet socjalny
Minusy
zarobki
dobra atmosfera
Magazynier (były pracownik) –  Grudziądz, kujawsko-pomorskie11 czerwca 2018
Wszystko w porządku. Troszkę sporo nadgodzin. Posiłki regenerujące za darmo
Plusy
darmowe posiłki
Minusy
częste nadgodziny
Empresa dinâmica e excelente formadora
Adjunta de Loja (obecny pracownik) –  Faro, Distrito de Faro22 kwietnia 2018
Empresa merecedora de louvor enquanto entidade patronal , que valoriza os colaboradores, os forma e os parabeniza .
De forte cariz social e de índole construtiva.
Após 12anos de dedicação , continuo a valorizar a empresa que fez crescer a nível pessoal e profissional , enquanto gestora .
A parte mais gratificante é em uníssono a mais difícil , que é lidar com pessoas ( colaboradores) e para pessoas ( clientes) , mas que é essa forte componente humana que nos faz crescer .
Plusy
Pertencer a uma Companhia que se preocupa
Minusy
Não connheço nem passei por nenhum tipo de desvantagens
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 1Zgłoś
Jeronimo Martinis
prace magazynowe, sprzedawca (były pracownik) –  Iława, warmińsko-mazurskie18 kwietnia 2018
Moja ocena Jeronimo Martinis to 4/10 poniewaz godziny pracy byly ni ustabilizowane mieszane, duzo pracy malo ludzi .
Plusy
Miła atmosfera, wysokie premie, dodatkowe pieniądze na świeta
Mielec
kasjer-sprzedawca (obecny pracownik) –  Kraków, małopolskie11 kwietnia 2018
Bardzo dobrze się pracuje.Atmosfera panująca wśród kadry jest bardzo dobra.
DC21 Gorzów Wlkp.
Magazynier (obecny pracownik) –  Gorzów Wielkopolski, lubuskie9 kwietnia 2018
Z racji, że zainteresowanie pracą w tym nowym centrum są duże, to postanowiłem napisać parę słów dla osób, które chciałyby się zatrudnić.
Opinie z dołu mogę potwierdzić, bo niewiele się zmieniło, prócz kierownictwa. Niestety zamiast problemu z systemem widzą je w ludziach. Normy, które próbują narzucać nie mają się nijak do obecnego systemu pracy.
Ogólnie polityka wygląda tak, że pracownik ma być mocno uniwersalny, czyli zapierdzielasz jak najszybciej na swoim stanowisku, żeby zaraz przejść na inne. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie problem z premiami, które potem są procentowo z tego naliczane, bo na swojej podsekcji ktoś może uzyskać 120% normy i premia wtedy może być zadowalająca, ale po przejściu na inną już mało nam się to będzie opłacać :) Po wypłatach często wychodzą potem duże rozbieżności i można być niezadowolonym.
Jeśli przyjdzie komuś robić na mroźni, to problem z dodatkiem mroźniczym, bo jest wypłacany tylko grupie kompletującej, z pominięciem ludzi od przyjęcia materiału i operatorów wózków wysokiego składowania, gdzie każda z grup pracuję w szkodliwych warunkach. Do tego ewentualne kwoty przyznane za mroźnie nie są do końca znane, ponieważ są przyznawane w premii, więc żadnej pewności nie mamy.
Myślę, że opinia o specjalistach pod moim wpisem jest na ten czas zbyt surowa i poza może jedną osobą na specjalistów nie ma co narzekać.
System JIT, który istnieje tylko w tym centrum, jest raczej średnim pomysłem i trafiając tam ciężko się odnaleźć. Mocne zamieszanie z układaniem towaru na palecie po kimś, kto przed tobą zrobił to nieumiejętnie, walka o lepsze
  więcej... palety do rozłożenia - syf.
Nadgodziny wypłacane kwartalnie, ale przeważnie oddawane przez wcześniejsze wyjście (oczywiście nie wtedy, kiedy ty tego potrzebujesz, a kiedy nie ma pracy), więc średnio opłacalne dla osób, które chciałyby coś dorobić. Płaca za nadgodziny ta sama.
Posiłki, jak i dojazdy darmowe są niewątpliwym plusem.

Czy poleciłbym pracę w DC21? na ten moment ciężko powiedzieć i czas pokaże, jak to się wyklaruje.Mam nadzieję, że szukającym informacji trochę naświetliłem temat, bo sam wcześniej szukałem opinii.
  zwiń
Plusy
Darmowe posiłki, dojazdy do pracy
Minusy
opisane niżej ;)
Praca ciężka jednak w miłej atmosferze.
sprzedawca-kasjer (obecny pracownik) –  Rybnik, śląskie7 kwietnia 2018
Kierownictwo wymagające, jednak firma oferuje możliwość rozwoju zawodowego.
Plusy
pakiet socjalny
Minusy
zbyt mała ilość pracowników na zmianie
Teamwork
Checkout Operator (były pracownik) –  Lublin7 kwietnia 2018
Good work in a team
Good coworkers
I learned to keep workplace clean and tidy
Good management
new friendships
new challenging challenges
a promotion opportunity
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 5Zgłoś
empresa bem cotada
responsável frente loja (obecny pracownik) –  Vila do Conde, Distrito do Porto5 kwietnia 2018
empresa bem cotada na bolsa,pagamentos feitos através de transferência bancária,é um grupo sólido
Plusy
varias parcerias
Minusy
conciliação entre trabalho e meio familiar
Atmosfara dobra
kasjer-sprzedawca (obecny pracownik) –  Częstochowa, śląskie12 marca 2018
Dzień pracy mija szybko ze względu na naprzemienną pracę: raz na kasie, raz na sklepie. Możliwości rozwoju w firmie podobno są obecne. Kadra jest różna, w zależności od osobowości osoby. Kultura miejsca pracy jest dobra, ludzie dopingują się wzajemnie by efektywniej pracować. Njatrudniej jest podczas wizyt Klientów bardzo wymagających, trzeba zacisnąć zęby i opanować się. Najprzyjemniejszą częścią pracy jest ta część, kiedy kierownik zmiany pochwali za dobrze wykonaną pracę, bądź gdy usłyszy się dobre słowo od Klienta.
Plusy
Dobry pakiet socjalny
Minusy
Brak darmowych posiłków
Jeronimo martins 3
operator wózka widłowego (były pracownik) –  Lubin, dolnośląskie14 lutego 2018
Kierownik bardzo wyrozumiały specjaliści również lecz za mało czasu na życie prywatne
Plusy
DARMOWE POSIŁKI
Minusy
NISKIE ZAROBKI
Empresa bem conceituada
Operadora Armazém (były pracownik) –  Carregado24 stycznia 2018
Trabalho muito pesado, nem todos os gestores tem consideração pelo funcionário. Não tem atenção com as condições fisicas dos funcionários. Não valorizam os funcionários pela competencias dos mesmos.
DC21 Gorzów Wielkopolski
magazynier (były pracownik) –  Gorzów Wielkopolski, lubuskie20 stycznia 2018
Totalny bałagan ,specjaliści (nie wszyscy) to zwykłe ćwoki i prymitywy zatrudnione z okolicznych wiosek dzięki znajomością na zasadzie dzisiaj rozwoziłam "calaki" a po dwóch tygodniach lizania tyłka już jestem gotowa być specjalistką ..Wszechogarniający nepotyzm i kumoterstwo . Kadra zarządzająca niekompetentna,przez co cierpią zwykli pracownicy obarczeni nadmiarem obowiązków . Generalnie syf totalny .NIE POLECAM !!!
Plusy
pensja na czas
Minusy
wszystko
demanding but interesting
Stock planner (były pracownik) –  Gdańsk16 stycznia 2018
At jeronimo martins, I was dealing in ordering products for 150 stores. I took care of the warehouse's occupancy, contact with suppliers, optimization of the warehouse's work, and dealt with reporting. Unfortunately, the lack of development means that I am looking for a job in England. I am adapted to work at a fast pace and stress. I've worked overtime. I am not afraid of any job
Plusy
Benefits
Minusy
stress
empresa dimanica
chefe de gelataria (obecny pracownik) –  Porto, Distrito do Porto25 grudnia 2017
boa empresa para um bom futuro...bons cargos...e boa empresa
Miejsce pracy w którym nie panuje dobra atmosfera i nie szanuje się pracownika
z-ca kierownika (były pracownik) –  Prudnik, opolskie17 grudnia 2017
mozliwość rozwoju w firmie,nie ma szacunku do pracownika, brak odpowiedniego traktowania,
Plusy
dobre zaplecze socjalne
Minusy
brak szacunku do pracownika, wykorzystywanie na maxa

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Jeronimo Martins Polska S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.