Jeronimo Martins Polska S.A.

Opinie pracowników firmy Jeronimo Martins Polska S.A.

Wyświetlono wszystkie opinie (236)
Wszystko w pośpiechu. Panuje tam wielki haos. Kultura pracy jest byle jaka.
Plusy
Bardzo dobra pomoc socjalna
Minusy
Niskie zarobki, niemiła atmosfera, stresująca praca
atmosfera miedzy pracownikami niedoli super zgrana paczka. grafik zawsze jest na skraju prawa zmieniany 30 razy w miesiącu , pensja średnia w porównaniu do innych sieci , inna stawka w róznych miastach róznica płac 900zł , na kasie jak usiadziesz o 7 to siedzisz .przerwy
matko!!!!!15 min nie wiadomo czy isc do toalety czy coś zjeść,jaj dla mnie za mało kadry pracowniczej a p.regionalna

wymaga jaby pracoeali 40isob na zmianie
Plusy
Mila atmosfera między pracownikami
Minusy
Za malo karty pracoeniczej na zmianie
Wszystko zależy od współpracowników, niestety w Biedronce gdzie pracowałem kierownictwo znęcało się nad pracownikami. Ciągłe docinki, nie było nawet możliwości pójścia na przerwę lub do toalety, wszystko w pośpiechu, a szanowna pani kierowniczka (która zachowywała się tak, jakby wyszła z rynsztoka) przez większość czasu siedziała na zapleczu wraz ze swoją ekipą na papierosie. Straciłem dużo nerwów w tej pracy. Jest wiele innych zakładów pracy, gdzie pracownik jest traktowany z szacunkiem, nikt nie ma prawa być poniżanym.
Plusy
Minusy
Atmosfera
Nie polecam wyciągną z ciebie wszystko na koniec podziękują zwolnoeniem
Plusy
Ludzie
Minusy
Chore
Ogólnie miła atmosfera lecz stresujące warunki.Polecam dla ludzi o mocnej psychice i tężyźnie fizycznej .
Oczywiście pracowałam w tej firmie na noce. Zarobki i pakiety super. Wrocilabym spowrotem. Super atmosfera i wyrozumiali niewywyzszajacy się ludzie. Wspaniali ludzie. Pozdrawiam . Kasia. Ps. Zawsze znajdą pracę w Biedronce pracownikom blisko okolicy zamieszkania.
Plusy
Atmosfera, blisko, dobre zarobki i pakiety.
Minusy
Nie widze
Praca polegała głównie na rywalizacji pracowników.
W mojej biedrace dzieje się źle nie szanuje się pracownika i nie docenia jego pracy jest lenistwo kierowników wyróżnianie pracowników i ignorowanie zglaszanych problemów.
Minusy
Dużo tego bardzo dużo
Brak dobrego podejścia do zatrudniania ludzi.Proponuję wogole nie aplikować na tą ofertę. Poniewaz jest to bez sensu. Fakt że Cię zaproszą na rozmowę ale nic więcej czekałam miesiąc nikt do mnie nie dzwonił facet z rozmowy mnie ciągle zbywał dzwoniłam co parę dni miał mnie poinformować czy firma jest na tak czy nie. A prawda jest taka że traktują ludzi jak nie powiem.. Wola chyba faktycznie zatrudniać Ukraińców którzy popracują chwilę i się zwolnia Napewno będę się kontaktować z głównym kierownikiem lub kimś z infolinię żeby wiedzieli jaka mam opinie o nich i jakich mają po zatrudnianych ludzi którzy mają wyj*bane. Naepiej iść na fajkę z koleżankami. A ja jak głupia czekam aż księciu przyjdzie przeprowadzić że mną rozmowę. Wielka tragedia. Mama pracuje 6 lat w biedronce poleciła mnie ok co z tego nawet nie mam oferty pracy. Jak napisałam człowiekowi co sądzę okyym zachowaniu i że będę się kontaktować wyżej to się wystraszył. Żenada.
możliwość rozwoju, jednak ciągła rywalizacja, dużo obowiązków
Work in company Jeronimo Martins Polska S. A. was a good job with nice atmosphere. I learned to solve problems in a team and work together among people. Working with clients gave me a lot of satisfaction and joy every day.
Wysoka rotacja. Nie przedłużają umowy na czas nieokreślony. Teraz szukają ludzi z tzw. polecenia. Brak otwartych rekrutacji. Rekrutacje tylko online co jest minusem. Postępuje w Jeronimo Martins instrumentalizacja człowieka. To samo dzieje sie w Lidlu. Chamskie i ordynarnie przeprowadzane są rozmowy selekcyjne bo nie licujące z tzw. rozmową rekrutacyjną z poszanowaniem obu stron. Jest coraz gorzej. Dla kierownictwa obu firm PROBLEMEM SĄ OSOBY Z WYKSZTAŁCENIEM WYŻSZYM. PR Biedronek o Lidla opiera się na wyszukiwaniu ludzi otępiałych niewykształconych którzy potrafią ładnie się uśmiechać, łatwo dadzą sobą manipulować i sterować. Ludzie mądrzy i inteligentni od razu są spychani na bok oceniani jako potencjalne zagrożenie i problem dla kierownictwa.
Plusy
3100 brutto na start pensji, socjale, bonusy
Minusy
Blokady etatów, zbyt niewiele wolnych wakatów
empresa emprendedora, que se preocupa por el personal a cargo, fomentando un crecimiento reciproco y constante .
Praca dosyć ciężka i bardzo naciskowa.Atmosfera w pracy różna w zależności z kim jest się na zmianie.
kierownictwo nerwowe poganiające panuje często duży stres w czasie zmiany ciężko o rozwój duży nawał obowiązków
Una excelente compañía que llegó a Colombia para brindarnos la oportunidad laboral y crecer dentro de ella recibiendo constantemente retroalimentación capacitación
Dobra atmorfera fajna praca i ludzie takze fajni pomocni
9 lat pracy w sklepie Biedronka .wkładanie towaru na półki ,przyjmowanie dostaw nocnych,obsługa klienta
Polecam pracę w firmie Jeronimo Martins Polska S.A. Jest to ciężka praca fizyczna jednak wszelkie dodatki socjalne rekompensują wysiłek
2 lata ciężkiej pracy i nie przedłużyli mi umowy na czas nieokreślony, jak weźmiesz L4 to jesteś ten najgorszy pośpiech wymogi z kosmosu brak ludzi do pracy połowę etatów blokują kobiety w ciąży są lepsi i gorsi jak nie wylizesz czterech liter rejonowej to nie masz przywilejów. Ogólnie dno firma.
Plusy
Socjal
Minusy
Moja opinia jest dobra. Załoga jest najważniejsza ponieważ to dzięki niej jesteśmy w stanie szybko się rozwijać na rynku pracy. Szefostwo dobrze kierowane może góry przenosić.
Plusy
Awanse
Minusy
Natłok obowiązków