Jeronimo Martins Polska S.A.
Opinia pracownika firmy Jeronimo Martins Polska S.A.

ZŁA ATMOSFERA PRACY

1 sierpnia 2014
JESTEM ROZCZAROWANA POTRAKTOWANIEM ZE STRONY KS I KR MOJEJ OSOBY BO PO POWROCIE ŻE ZWOLNIENIA ZOSTAŁAM PRZERZUCONA NA INNY SKLEP GDZIE MAM UTRUDNIONY DOJAZD DO PRACY , PROSIŁAM O NIE PRZENOSZENIE ALE KS I KR MIAŁO TO GDZIEŚ I KAZAŁA POROZUMIEĆ SIĘ Z KIEROWNICTWEM TAMTEGO SKLEPU , DLATEGO CHCE ZREZYGNOWAĆ Z TAMTEJ PRACY BO BARDZO MNIE BOLI ŻE ZOSTAŁAM TAK POTRAKTOWANA .
Plusy
NIE MA PLUSÓW
Minusy
NIE CHCE O NICH PISAĆ
28 października 2020
Sprzedawca/Kasjer (były pracownik) - Chorzów Batory Stefana Batorego
Jeśli chodzi o ekipę to wszystko zależy od tego do jakiej Biedronki się trafi bo ludzie wiadomo są różni. Trzeba przygotować się na to że jako nowy pracownik głównie siedzi się na kasie i to dziennie. Praca tam jest dla ludzi szybkich, dokładnych i szybko uczących się ponieważ każdy robi wszystko tz. obsługa pieca, wykładanie towaru, sprawdzanie dat, robienie cen, jeżdżenie maszyną czyszczącą, no wszystko. Kładą bardzo duży nacisk na BHP, kierownik często przegląda nagrania z monitoringu i wyszukuje wszystkiego do czego można się przyczepić. Częste wózki testowe, ochrona sklepu porażka zamiast łapać złodziei to pilnuje pracowników. Lepiej robić tak jak każą i kiedy każą bo można dostać papiery za małe gówno, drobiask.
Minusy
Faworyzowanie niektórych pracowników
4 września 2020
sprzedawca-kasjer (były pracownik) - Kętrzyn, warmińsko-mazurskie
Wszystko w pośpiechu. Panuje tam wielki haos. Kultura pracy jest byle jaka.
Plusy
Bardzo dobra pomoc socjalna
Minusy
Niskie zarobki, niemiła atmosfera, stresująca praca
19 października 2017
Pracownik (były pracownik) - Koszalin, zachodniopomorskie
Witam. Też moja przygoda zaczęła sie z biedronka ale na magazynie. Brak szacunku przełożonych. Robia co chca ..chodza bez celu ..pisza sms lub rozmawiaja na prywatne tematy... Drą buzie za nic. Aby sie popisać jeden przedrugim lub druga bo baby tez sa specjalistkami. Mobbing . Doslownie.. A sami ludzi sie czepiaja. Kazdy na kazdego gada. Nie zdrowa atmofera . Ciagle pogodzinach sie zostaje. Oby karma wróciła do nich za to co robią innym. Tylko czekac az ktos sie tym syfem zajmie. I zaczna sie wypowiedzenia tych co naprawde sie nie nadaja tam. I to od gory zaczac. Odradzam. Strasznie tam jest .
Plusy
Nie ma plusow
Minusy
Brak sZacunku. Przełożenie kłamią do drugich na pracowników.