Jeronimo Martins Polska S.A.
Opinia pracownika firmy Jeronimo Martins Polska S.A.

Warto tu racować

2 marca 2017
Praca miła i przyjemna, zgodna z moimi upodobaniami. Przełożeni jednak nie do końca zachowywali się właściwie. Nie podali przyczyny naszego rozstania, poinformowali z dnia na dzień. Zachwalali ale się pożegnali. Było to dla mnie dziwne doświadczenie i nieprofesjonalne.
9 listopada 2019
Magazynier, operator wózka widłowego (były pracownik) - Skarbimierz, opolskie
Pracowalem 10 lat i zamiast być coraz lepiej to jest coraz to gorzej, podwyżek zero o awansie nie wspomnę, mobbing to mało powiedziane, zero szacunku dla człowieka, zarobki śmieszne co do wykonywanej pracy po 10 latach 3 tyś brutto idąc teraz do nowej pracy ma człowiek więcej, jak nie ma się dzieci to wyzysk straszny. Ogólnie burdel i jeszcze raz burdel, jakby się zmieniły osoby zarządzające to byłoby inaczej, a tak to sami karierowicze aby tylko dupę podlizac.
Plusy
Brak już jest plusów
Minusy
Wszystko co związane z tą firmą, jedzenie w kantynie tragiczne, atmosfera nie wspomney
12 września 2019
Magazynier, operator wózka widłowego (były pracownik) - Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Mogę trochę naświetlić sprawę odnośnie pracy w centrum dystrybucyjnym Jeronimo Martins w Gorzowie Wlkp. Przepracowałem tam nieco ponad rok. Najpierw plusy: 1. w miarę dobre pieniądze jak na magazyn. Bez szału ale można te nawet 3 tysiące zarobić. Przy odrobinie szczęścia ale o tym później 2. Jak dla kogoś jest ważne to dostanie dwa razy do roku jakąś paczkę wartości 200zł na święta. 3. Ma dowóz do pracy busem . No ale zależy gdzie kto mieszka. I na tym plusy się kończą: Teraz minusy: 1. Wspomniane 3 tysiące można zarobić kompletując i wykręcając dobre wyniki. I jak wszystko pójdzie ok i system prawidłowo wyliczy wszelkie premie to możesz tyle dostać. Problem polega na tym że system co chwilę ma problemy z wyliczeniem właściwej pensji. I kończy się na tym ze zarobisz np. 2600zł na rękę. Operator wózka widłowego na wysokim składzie też ze 2700zł na rękę. 2. To wszystko , te zarobki, to oczywiście jak jesteś cały czas w pracy bez urlopu na żądanie czy chorobowego itp. A w pracy jest się tam świątek, piątek i niedziela. Praca we wszystkie święta , soboty, niedziele i na III zmiany. Jak ci wypada tak chodzisz. Jednym ciągiem możesz i być w pracy z 7-8 dni. Rekordziści mieli i 10 dni pod rząd. 3. Cały czas problem z wyrobieniem się i polecenie zostania na nadgodziny. Oczywiście nadgodzin ci od razu nie wypłacą tylko na koniec kwartału. Ale zawsze zdążą cię wysłać na wolne za nadgodziny. 4. Praca generalnie może być w normalnej temperaturze jak i w chłodni i mroźni. Tam temperatury to blisko zera i -18 stopni. Dość często jesteś rzucany z magazynu na magazyn. Raz - więcej...
19 października 2017
Pracownik (były pracownik) - Koszalin, zachodniopomorskie
Witam. Też moja przygoda zaczęła sie z biedronka ale na magazynie. Brak szacunku przełożonych. Robia co chca ..chodza bez celu ..pisza sms lub rozmawiaja na prywatne tematy... Drą buzie za nic. Aby sie popisać jeden przedrugim lub druga bo baby tez sa specjalistkami. Mobbing . Doslownie.. A sami ludzi sie czepiaja. Kazdy na kazdego gada. Nie zdrowa atmofera . Ciagle pogodzinach sie zostaje. Oby karma wróciła do nich za to co robią innym. Tylko czekac az ktos sie tym syfem zajmie. I zaczna sie wypowiedzenia tych co naprawde sie nie nadaja tam. I to od gory zaczac. Odradzam. Strasznie tam jest .
Plusy
Nie ma plusow
Minusy
Brak sZacunku. Przełożenie kłamią do drugich na pracowników.