Jeronimo Martins Polska S.A.
Opinia pracownika firmy Jeronimo Martins Polska S.A.

Praca w Drogerii

23 września 2020
Wysiłek podczas przyjmowania dostaw jak na same kobiety w zbyt krótkim czasie.
Plusy
Bonusy świąteczne
21 listopada 2019
Sprzedawca Kasjer (obecny pracownik) - Słupsk, pomorskie
Ja nie polecam, jeśli nie ma się pleców!!!!!! Ciężka droga awansu, kadra zarządzająca wyższego szczebla nie rozumie problemów z jakimi mierzą się na codzień pracownicy, braki personalne, natłok obowiazkow, zbyt niskie pensje nie adekwatne do pracy jaką się wykonuje, to ciężka praca, wykancza zdrowie i nerwy, a przełożeni Cisna na wyniki
Plusy
Pakiet socjalny jest ok
Minusy
Pensje z niskie, pośpiech, zbyt dużo obowiązków, presja czasu, zbyt mała ilość personelu w stosunku do natłoku pracy i obowiązków, brak zrozumienia że strony przełożonych wyższego szczebla
6 listopada 2020
kierownik sklepu (były pracownik) - Sopot, pomorskie
Płaca w ogóle nie adekwatna do obowiązków. Wiecznie brak premii - bo to źle wyszedł ''tajemniczy klient'' albo za dużo strat. Praca na ciągłym speedzie i ciągły brak personelu.
Minusy
niskie zarobki, ciągły stres i pośpiech
28 października 2020
Sprzedawca/Kasjer (były pracownik) - Chorzów Batory Stefana Batorego
Jeśli chodzi o ekipę to wszystko zależy od tego do jakiej Biedronki się trafi bo ludzie wiadomo są różni. Trzeba przygotować się na to że jako nowy pracownik głównie siedzi się na kasie i to dziennie. Praca tam jest dla ludzi szybkich, dokładnych i szybko uczących się ponieważ każdy robi wszystko tz. obsługa pieca, wykładanie towaru, sprawdzanie dat, robienie cen, jeżdżenie maszyną czyszczącą, no wszystko. Kładą bardzo duży nacisk na BHP, kierownik często przegląda nagrania z monitoringu i wyszukuje wszystkiego do czego można się przyczepić. Częste wózki testowe, ochrona sklepu porażka zamiast łapać złodziei to pilnuje pracowników. Lepiej robić tak jak każą i kiedy każą bo można dostać papiery za małe gówno, drobiask.
Minusy
Faworyzowanie niektórych pracowników