Jeronimo Martins Polska S.A.
Opinia pracownika firmy Jeronimo Martins Polska S.A.

10 czerwca 2020
Nie polecam wyciągną z ciebie wszystko na koniec podziękują zwolnoeniem
Plusy
Ludzie
Minusy
Chore
22 września 2019
Zastępca Kierownika Sklepu (obecny pracownik) - Opole, opolskie
Praca fizyczna,robi sie wszystko od kasy po wykladanie i mycie,zawsze malo pracownikow.Dobry pakiet socjalny.Jezeli nie bpisz sie pracy...polecam
7 sierpnia 2017
Zastępca Kierownika Sklepu (obecny pracownik) - Głogów, dolnośląskie
Praca bardzo ciężka i wyczerpująca.Słaba organizacja kadrowa.Brak rąk do pracy.Ogromna ilość obowiązków,zabójcze tempo.
Plusy
Dosyć dobre zarobki.
Minusy
Zabójcze tempo, brak rąk do pracy.
25 lipca 2017
Zastępca Kierownika Sklepu (były pracownik) - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Liczba pracowników na zmianie nieadekwatna do potrzeb sklepu. Nakład pracy jest tak ogromny, że praktycznie cały dzień roboczy to jeden wielki bieg. Kierownik regionalny rzadko kiedy stanie murem za swoim pracownikiem. Kiedy jeden z KR faktycznie tego dokonał, został zwolniony z pracy. Ponadto kobiety, które zajdą w ciąże muszą mieć niebywale duże plecy, aby wrócić po urlopie macierzyńskim do pracy. Natomiast sam nabór na sprzedawcę- kasjera jest fikcją. Otóż kierownik sklepu wolne etaty w pierwszej kolejności obsadza swoją rodziną, dalszą rodziną, znajomymi, znajomymi znajomych. Jeżeli chodzi o grafik, to jest on zmieniany kilkadziesiąt razy w ciągu miesiąca. Hitem było to, jak jedna z zastępców kierownika sklepu zadecydowała, że osoby bezdzietne powinny pracować zawsze na popołudniówkach, a te z rodzinami jedynie na rano, aby miały czas na spędzenie z nimi wolnego czasu. Tu już się kłania niskie wykształcenie tej kobiety oraz art. 10 Kodeksu Pracy.
Minusy
Płace wszystkich pracowników oprócz kierownika sklepu nieadekwatne do wykonywanej pracy, brak szacunku do kadry zarówno ze strony klienta, jak i z kierownictwa wyższego szczebla.