Jeronimo Martins Polska S.A.
Opinia pracownika firmy Jeronimo Martins Polska S.A.

Miejsce w którym panuje dobra atmosfera

9 kwietnia 2014
Jest to Magazyn Biedronki gdzie stąd rózne towary traiają do sklepów Biedronka,jak co dzień odbywa się kompletacja na hali i zaopatrujemy sklepy to co zamówią i oceniam to średnio ze względu na traktowanie ludzi bo nie ma tam szacunku dla innych osób
Plusy
posiłki
Minusy
7 marca 2020
Magazynier (były pracownik) - Ruda Śląska, śląskie
Praca polegała głównie na rywalizacji pracowników.
23 lutego 2020
Magazynier (były pracownik) - Sosnowiec, śląskie
Brak dobrego podejścia do zatrudniania ludzi.Proponuję wogole nie aplikować na tą ofertę. Poniewaz jest to bez sensu. Fakt że Cię zaproszą na rozmowę ale nic więcej czekałam miesiąc nikt do mnie nie dzwonił facet z rozmowy mnie ciągle zbywał dzwoniłam co parę dni miał mnie poinformować czy firma jest na tak czy nie. A prawda jest taka że traktują ludzi jak nie powiem.. Wola chyba faktycznie zatrudniać Ukraińców którzy popracują chwilę i się zwolnia Napewno będę się kontaktować z głównym kierownikiem lub kimś z infolinię żeby wiedzieli jaka mam opinie o nich i jakich mają po zatrudnianych ludzi którzy mają wyj*bane. Naepiej iść na fajkę z koleżankami. A ja jak głupia czekam aż księciu przyjdzie przeprowadzić że mną rozmowę. Wielka tragedia. Mama pracuje 6 lat w biedronce poleciła mnie ok co z tego nawet nie mam oferty pracy. Jak napisałam człowiekowi co sądzę okyym zachowaniu i że będę się kontaktować wyżej to się wystraszył. Żenada.
9 sierpnia 2018
Magazynier, operator wózka widłowego (były pracownik) - Lubin, dolnośląskie
Dobra kultura osobista. Uszanowanie pracownika Firma JERONIMO POLSKA S.A . Jest firma godna polecenia. Bardzo dobre oraz wysokie zarobki
Plusy
Wysokie premie, zyski, karty Multi sport, świąteczne paczki dla dzieci i pracownika, świąteczne bony ok 650 zł
Minusy
Dużo pracy, dużo nadgodzin
  1. Miejsce w którym panuje dobra atmosfera