Jeronimo Martins Polska S.A.
Opinia pracownika firmy Jeronimo Martins Polska S.A.

Jeronimo Martins

25 września 2018
Miła atmosfera panującą wśród pracowników. Nieźle warunki pracy.
Plusy
Darmowe posilki
Minusy
Ciagłe nadgodziny
7 marca 2020
Magazynier (były pracownik) - Ruda Śląska, śląskie
Praca polegała głównie na rywalizacji pracowników.
23 lutego 2020
Magazynier (były pracownik) - Sosnowiec, śląskie
Brak dobrego podejścia do zatrudniania ludzi.Proponuję wogole nie aplikować na tą ofertę. Poniewaz jest to bez sensu. Fakt że Cię zaproszą na rozmowę ale nic więcej czekałam miesiąc nikt do mnie nie dzwonił facet z rozmowy mnie ciągle zbywał dzwoniłam co parę dni miał mnie poinformować czy firma jest na tak czy nie. A prawda jest taka że traktują ludzi jak nie powiem.. Wola chyba faktycznie zatrudniać Ukraińców którzy popracują chwilę i się zwolnia Napewno będę się kontaktować z głównym kierownikiem lub kimś z infolinię żeby wiedzieli jaka mam opinie o nich i jakich mają po zatrudnianych ludzi którzy mają wyj*bane. Naepiej iść na fajkę z koleżankami. A ja jak głupia czekam aż księciu przyjdzie przeprowadzić że mną rozmowę. Wielka tragedia. Mama pracuje 6 lat w biedronce poleciła mnie ok co z tego nawet nie mam oferty pracy. Jak napisałam człowiekowi co sądzę okyym zachowaniu i że będę się kontaktować wyżej to się wystraszył. Żenada.
26 czerwca 2018
Magazynier, operator wózka widłowego (były pracownik) - Sieradz, łódzkie
Pracowałem w jmd w sieradzu brak słów brud smród mogiła przeważnie brak szacunku człowieka maja za zwykłe ścierwo żeby zapierniczał na premie przełożonych a sam nic nie ma oszukuja na normie zaniżaja bardzo chodż wiecej wyrobiłeś pracowałem na mrożni po 11 godzin nieraz dzienie a wypłata zamiast rosnać to malała czeste nadgodziny a przy rozliczeniu kwartalnym nagle znikaja z komputera powodzenia tak dalej wiecej uk niż polaków kierownictwo to już totalna paranoja dyrektor to już wogole brak słów nie polecam nikomu najwyżej ze chce byc ich pieskiem to moze isc tam pracowac szczeze odradzam nawet najwiekrzemu wrogowi
Plusy
Minusy
od przełozonych po system pracy po zarobki