Jeronimo Martins Polska S.A.
Opinia pracownika firmy Jeronimo Martins Polska S.A.

Firma nie liczy się z życiem prywatnym pracownika

5 lipca 2018
Praca na 3 zmiany, łącznie z pracującymi sobotami i niedzielami, zero życia prywatnego. Wykorzystywanie pracownika i teksty typu : "musisz zostać dłużej, bo nie masz dzieci". Zero wyrozumiałości, tolerancji i brak szacunku. Jeśli chodzi o zarobki, nie jest najgorzej, ale firma ewidentnie kombinuje przy premiach uznaniowych. Pracownicy biurowi niekompetentni i zarozumiali.
7 marca 2020
Magazynier (były pracownik) - Ruda Śląska, śląskie
Praca polegała głównie na rywalizacji pracowników.
23 lutego 2020
Magazynier (były pracownik) - Sosnowiec, śląskie
Brak dobrego podejścia do zatrudniania ludzi.Proponuję wogole nie aplikować na tą ofertę. Poniewaz jest to bez sensu. Fakt że Cię zaproszą na rozmowę ale nic więcej czekałam miesiąc nikt do mnie nie dzwonił facet z rozmowy mnie ciągle zbywał dzwoniłam co parę dni miał mnie poinformować czy firma jest na tak czy nie. A prawda jest taka że traktują ludzi jak nie powiem.. Wola chyba faktycznie zatrudniać Ukraińców którzy popracują chwilę i się zwolnia Napewno będę się kontaktować z głównym kierownikiem lub kimś z infolinię żeby wiedzieli jaka mam opinie o nich i jakich mają po zatrudnianych ludzi którzy mają wyj*bane. Naepiej iść na fajkę z koleżankami. A ja jak głupia czekam aż księciu przyjdzie przeprowadzić że mną rozmowę. Wielka tragedia. Mama pracuje 6 lat w biedronce poleciła mnie ok co z tego nawet nie mam oferty pracy. Jak napisałam człowiekowi co sądzę okyym zachowaniu i że będę się kontaktować wyżej to się wystraszył. Żenada.
20 lutego 2013
sprzedawca-kasjer (były pracownik) - kostrzyń
mysle ze jest dobrze aczkolwiec zawsze jest cos do poprawy nie potrzebnie pracownicy sa przezucani ze sklepu na sklep
Plusy
socjal
Minusy
atmosfera
  1. Firma nie liczy się z życiem prywatnym pracownika