Jeronimo Martins Polska S.A.
Opinia pracownika firmy Jeronimo Martins Polska S.A.

bardzo zła atmosfera, ciężka praca

20 września 2017
W sezonie świątecznym praca po 6 dni z rzędu po 12 godzin. W sezonie letnim po 10 godzin, gdyż kierownik magazynu zwalniał ludzi za byle co, bo przyjdą nowi. Nowych przyszło mniej niż zwolnił. Traktowanie pracownika jak przedmiotu, brak życia rodzinnego przez godziny pracy od 11-19 w święta narodowe etc. o 19 już do pracy dla biedronki doba kończy się o 19 a nie o 24. Serdecznie odradzam.
Plusy
darmowe posiłki
Minusy
brak życia rodzinnego i prywatnego, uprzedmiotowienie
7 marca 2020
Magazynier (były pracownik) - Ruda Śląska, śląskie
Praca polegała głównie na rywalizacji pracowników.
23 lutego 2020
Magazynier (były pracownik) - Sosnowiec, śląskie
Brak dobrego podejścia do zatrudniania ludzi.Proponuję wogole nie aplikować na tą ofertę. Poniewaz jest to bez sensu. Fakt że Cię zaproszą na rozmowę ale nic więcej czekałam miesiąc nikt do mnie nie dzwonił facet z rozmowy mnie ciągle zbywał dzwoniłam co parę dni miał mnie poinformować czy firma jest na tak czy nie. A prawda jest taka że traktują ludzi jak nie powiem.. Wola chyba faktycznie zatrudniać Ukraińców którzy popracują chwilę i się zwolnia Napewno będę się kontaktować z głównym kierownikiem lub kimś z infolinię żeby wiedzieli jaka mam opinie o nich i jakich mają po zatrudnianych ludzi którzy mają wyj*bane. Naepiej iść na fajkę z koleżankami. A ja jak głupia czekam aż księciu przyjdzie przeprowadzić że mną rozmowę. Wielka tragedia. Mama pracuje 6 lat w biedronce poleciła mnie ok co z tego nawet nie mam oferty pracy. Jak napisałam człowiekowi co sądzę okyym zachowaniu i że będę się kontaktować wyżej to się wystraszył. Żenada.
14 lipca 2015
Warehouse Operative (były pracownik) - Lubartow
Every day at work was different. I had a wide range of duties, for example picking and packing customer orders. Management in this company is good, co- workers are polite. It was a temporary job for me, so it wasn't hard.
Plusy
free lunches
Minusy
low salary
  1. bardzo zła atmosfera, ciężka praca