Jeronimo Martins Polska S.A.
Opinia pracownika firmy Jeronimo Martins Polska S.A.

9 lutego 2015
ogolnie swoja ocene z 5 mozliwych dalbym 3 mozliwosc rozwoju jest ale nie dla czlowieka fizycznego i nie ze strefy magazynu. Co do kadr zarzadzajacej nie bede sie wypowiadal bo nie mi ich oceniac. Wspolpracownicy jak w kazdej firmie znajdzie sie czarna owca. Nie posiadam w swojej pracy trudnych czesci chyba ze biorac pod uwage stres jak sciagam palete (krzywa) o wartosci kilku set tysiecy zl. Najprzyjemniesza czesc mojej pracy to ze robie to co lubie i sprawia mi to przyjemnosc czyli obsluga wozka widlowego
Plusy
darmowe posilki skladajace sie z dwoch dan i deseru
Minusy
pensje moglyby byc wyzsze
7 marca 2020
Magazynier (były pracownik) - Ruda Śląska, śląskie
Praca polegała głównie na rywalizacji pracowników.
23 lutego 2020
Magazynier (były pracownik) - Sosnowiec, śląskie
Brak dobrego podejścia do zatrudniania ludzi.Proponuję wogole nie aplikować na tą ofertę. Poniewaz jest to bez sensu. Fakt że Cię zaproszą na rozmowę ale nic więcej czekałam miesiąc nikt do mnie nie dzwonił facet z rozmowy mnie ciągle zbywał dzwoniłam co parę dni miał mnie poinformować czy firma jest na tak czy nie. A prawda jest taka że traktują ludzi jak nie powiem.. Wola chyba faktycznie zatrudniać Ukraińców którzy popracują chwilę i się zwolnia Napewno będę się kontaktować z głównym kierownikiem lub kimś z infolinię żeby wiedzieli jaka mam opinie o nich i jakich mają po zatrudnianych ludzi którzy mają wyj*bane. Naepiej iść na fajkę z koleżankami. A ja jak głupia czekam aż księciu przyjdzie przeprowadzić że mną rozmowę. Wielka tragedia. Mama pracuje 6 lat w biedronce poleciła mnie ok co z tego nawet nie mam oferty pracy. Jak napisałam człowiekowi co sądzę okyym zachowaniu i że będę się kontaktować wyżej to się wystraszył. Żenada.
11 czerwca 2018
Ta sama rolaTa sama lokalizacja
Magazynier (były pracownik) - Grudziądz, kujawsko-pomorskie
Wszystko w porządku. Troszkę sporo nadgodzin. Posiłki regenerujące za darmo
Plusy
darmowe posiłki
Minusy
częste nadgodziny