Jacobs

Praca w firmie Jacobs: opinie pracowników o firmie Jacobs

Znaleziono 5 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (5,048)

IT analyst

jeśli jesteście Państwo ambitni to nastawcie się, że inni będą to wykorzystywać w zamian nie dostacie NIC oprócz poklepania po ramieniu i sztuczny uśmiech. Po 30 customerów oczekujących w kolejkach, ale ci którzy sobie wyrobią odpowiednie znajomości nie muszą robić prawie nic. Spotkałem się z sytuacjami, gdzie na zmianach nocnych ludzie sobie szli spać, czyli robisz wszystko za kolegę lub %żankę. Płaca fajna, atmosfera luźna (przynajmniej to, co jest zauważalne dla osoby np. z zewnątrz) ale rozwoju osobistego żadnego. Managerowie mało kompetentni, wykorzystują naiwnych pracowników natomiast od siebie nie dają nic oprócz tego co napisałem powyżej.

Plusy

Płaca, atmosfe

Minusy

Kadra managerska, leaderzy

Good working environment

During my carieer in Jacobs I can advise company as good place to work. International environment is a good start to carieer and can be treatet as good starting point.

Dobry pracodawca gwarantujący stabilność zatrudnienia

Dzięki zróżnicowanemu profilowi działalności jest wiele możliwości rozwoju w poszczególnych działach w firmie. Dla osoby z kreatywnym podejściem i energią zawsze znajdzie się ciekawa praca. Jest sporo inicjatyw pozwalających pracownikom na podnoszenie kwalifikacji. Praca w międzynarodowym środowisku zawsze w przyjaznej atmosferze.

Plusy

Świetna kadra zarządzająca i współpraca międzynarodowa, pakiet socjalny

Minusy

Ograniczone możliwości rozwoju poza centralą

Niepewność jutra i masowe zwolnienia całych działów

Albo bardzo dużo pracy albo jej brak. Przełożeni raczej przeszkadzają niż pomagają. Atmosferę psują zwolnienia całych działów co powoduje niepewność jutra. Ogromna rotacja. Nowi pracownicy są zatrudniani, po półmroku zwalniani bo za dwa lata znowu kogoś na podobne stanowisko zatrudnić Dobra zarobki i dużo bonusów.

Plusy

Zarobki i bonusy

Minusy

Nepewność jutra, zwolnienia i gigantyczna rotacja praconików

Good for beginning

Good for getting experience, lot of projects, there are opportunities for development. Annoying - inviolable people, working there for ages.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Jacobs. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.9

3.8