ISS Facility Services

Opinie pracowników firmy ISS Facility Services

Znaleziono 12 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (7452)

Wspomnienia

Witam. Stawiając siebie względem osoby tymczasowo bez pracy... Naturalnie iż bez namysłu podjołbym pracę po raz kolejny w tej firmie. Pozdrawiam

Amgen

Kocham swoja prace. Moja praca daje mí 100 procent satysfakcji

Miejsce pracy z miłą atmosferą

Praca ciężka, fizyczna( w szczególności gdy nie na całej zmiany). Praca pod presją czasu, ciągły brak pracowników.Wykonywanie zleceń za wszelką cenę co wiąże się z nadgodzinami. Socjal słaby.Płaca w terminie. Atmosfera w pracy miła, praca z klientem w większości przypadków miła

ISS Facility Oliwa Gdańsk

Uwaga na "podstawione" pracownice - Halinę i Iwonę - znajome kierowniczki Sylwiii i na samą Sylwię. Atmosfera w pracy dla ISS jest bardzo nieprzyjemna. Łamanie podstawowych praw pracy, stalking, mobbing, rywalizacja, donosicielstwo - ustawki, fałszywe pomówienia, plotki, rywalizacja, utrudnianie pracy. Podobno praca polega na współpracy i sprzątaniu obiektu Arrow, ale w warunkach, atmosferze i obecności ww. współpraca jest niemożliwa.Potencjalnych zleceniobiorców/ pracowników ostrzegam także, gdyż podpisując umowę, podpisuje się także kartę ZŁOTEGO JABLKA- wynagrodzenie premia dla pracownika miesiąca - co dobija rywalizację, manipulacje pracownic - a i tak nikt z zewnątrz firmy nigdy tej premii uznaniowej nie dostał i nie dostanie. Nawet kopii zapisu o tym procederze nikt nie dostaje, a przecież podpisując dokumenty, obie strony powinny otrzymać dokładnie te same papiery.Warto zauważyć, z kim ma się niby współpracować i nigdy nie zgadzać się na jakąkolwiek współpracę, gdyż jest to jednoznaczne z oszustwem.Ja wciąż nie otrzymałem części wynagrodzenia za nadgodziny, prace dodatkowe, święta, czas, kiedy pracowałem za dwóch / trzech pracowników/ zleceniobiorców. A to, jakim prawem zatrudnia się na innych stanowiskach ludzi, którzy mają współpracować, to już oczywiście oszustwo-Kodeks pracy mówi wprost, że pracownicy mają prawo do jednakowego wynagrodzenia za jednakową pracę lub za pracę o jednakowej wartości (art. 18(3c) § 1 KP). Praca jednakowa to praca na tym samym stanowisku, z takim samym zakresem obowiązków, natomiast prace o jednakowej wartości to prace, których wykonywanie -

ISS facility Services

Polecam miejsce pracy chciałam dalej pracować w tej firmie niestety jest przeniesiona dalej od mojego miejsca zamieszkania i mam trudny dojazd

Plusy

Punktualnie wypłacane pieniądze i miła atmosfera

Minusy

Mało pracowników dużo do zrobienia

Dyskryminacja,mobbing

Złe traktowanie , koordynator niekompetentny, nie reaguje na sygnały od pracowników , ciężka atmosfera, upośledzony przepływ informacji.

Plusy

Ładne i nowoczesne biuro

Minusy

Kadra zarządzająca, brak pomieszczenia socjalnego

Szpital Specjalistyczny w Rzeszowie

Bardzo dobrze mila atmosfera.Blisko miejsca zamieszkania.

Firma nie godna zainteresowania

Firma jak firma, ale zależy z kim się pracuje i jakiego ma się kierownika. Ja obecnie mam orzeczenie o stopniu niepełnosprawności druga grupa. O wszystko co się należy trzeba się prosić i nie zawsze ma to skutki pozytywne. Poza tym bynajmniej na tym obiekcie co ja jestem.,kierownik spoko, ale słucha tylko lizusów, drugiej strony nigdy nie bierze pod uwagę, bo się nie skarżą.

Norsk

Bra hvis dere har jobbe jeg kan jobbe med dere ..

Plusy

Josef

Minusy

Bra

wszędzie gdzie są dobrzy ludzie

praca niezła jest nie ma monotonij,tak jak wszędzie są różne jak wszędzie ,naj przepychanie toalet ,porządki w biurowcu .

Dobra atmosfera

Za krótkie kontrakty lecz bardzo dobra atmosfera i zarobki.

Plusy

Czas pracy

bardzo dobra

prace oceniam pozytywnie jestem zadowolony ze mialem okazje pracowac w tej firmie

Plusy

darmowe obiady

Minusy

nie ma

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w ISS Facility Services. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,5 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,2 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu