Oceny firmy INTER CARS

Znaleziono 8 opinii pasujących do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (10)
Brak mozliwosci awansu oraz polepszenia warunków/zatrudnienia
Przedstawiciel Handlowy (były pracownik) –  Wrocław, dolnośląskie25 czerwca 2018
-praca powyżej 10 godzin dziennie - brak poszanowania do czasu wolnego ( telefony od przełożonych po godzinach pracy ) praca w soboty - brak dodatkowego wynagrodzenia
-pomimo zapewnień brak możliwości rozwoju
- kultura pracy na bardzo niskim poziomie
- brak przyjemnych aspektów pracy w Inter Cars
Plusy
Minusy
brak umowy o pracę, praca w soboty bez dodatkowego wynagrodzenia
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 2NieZgłoś
Tragedia.
sprzedawca, doradca klienta (były pracownik) –  dolnośląskie10 kwietnia 2018
Firma która daje nadzieję na coś dobrego i gdy masz nadzieję,że się z nimi porozumiesz, dajesz z siebie wszystko oni traktują Cię jak pionka. Kombinowane umowy podstawa na umowie o prace a premia (czyli marża i targety) i SOBOTY - tak praca w soboty o czym nikt nie wspomina na śmieciówce. W każdym miesiącu gdy omawiane jest wynagrodzenie, trzeba się o nie kłócić, nieważne ile zrobisz, tyle czy tyle - jakie dyrekcja ma humory tyle dostaniesz. A jak już na temat dyrekcji - złote góry obiecują, jak się dogadasz to przez 2 miesiące Ci dadzą na zamydlenie oczu trochę więcej i później powiedzą, że słabszy miesiąc, dadzą targety niemożliwe w realizacji... żadnej klarownej sytuacji, loteria co miesiąc. Kawa, herbata, posiłek? Ciesz się ciepłą i zimną wodą, ewentualnie pączkami w tłusty czwartek. Szkolenia? O szkoleniach możesz poinformować klientów bo raczej przez parę lat pracy to chyba jedno przypadkowe się nawinęło. Żadnych dodatków na święta, żadnych integracji (oprócz tych które sobie zorganizowaliśmy sami) jedyne czego możesz się dodatkowo spodziewać to ew. opieprzu jak coś się nie sprzeda. Zebrania przymusowe i bezpłatne po godzinach pracy.
Jedynymi plusami, to to, że na głowę nie kapie i ludzie ciekawi, jeśli chodzi o klientów. Jeśli myślałeś, że Inter Cars to powinna być konkretna porządna firma, jasno stawiająca warunki - to nie licz, że będzie do grupa dolnośląska.
Plusy
Ciepła woda, klimatyzacja, miła atmosfera z klientami
Minusy
Kombinowane umowy, niejasne zasady wynagrodzenia, mobbing, brak szkoleń, etc.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 4NieZgłoś
WroclawWrocław
Niewolnik systemu (były pracownik) –  Wrocław, dolnośląskie6 kwietnia 2018
Nie wiem kto pisze te komentarze, ze tam tak fajnie i jakis rozwój możliwy. Radzę odpuścić sobie tego pracodawcę. Strata czasu i nerwów. Brak poszanowania dla pracownika, przełożeni pożal się Boże, przerost formy nad treścią. Zarobki słabe, wyzysk i brak kultury osobistej. Obiecują złote góry a po 2 miesiacach kubeł zimnej wody. Za słabe wyniki, musimy obnizyc pensje!! Do tego premia pod stołem. Stwarzanie pozorów super atmosfery a w rzeczywistości syf i kiła. Zero socjalnego zaplecza, nic, komputery z muzeum technologii, telefony z przed 10 lat i to używane dla plebsu oczywiscie, kierownictwo i dyrekcja w tyle nie są. Krótko domek z kart. Tragedia Szczerze odradzam !!! Omijać szerokim łukiem !!!!!!
Plusy
Brak.
Minusy
Szkoda strzępić język.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 7NieZgłoś
fun workplace
Courier (były pracownik) –  gdańsk16 stycznia 2018
I was involved in delivering car parts to customers and other branches of the company. I've contracted with clients and I was in charge of a company car
Plusy
niepełny etat
Minusy
lack of development opportunities
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?TakNieZgłoś
Inter Cars
Magazynier (były pracownik) –  Sosnowiec, śląskie25 października 2017
Bardzo dobra atmosfera,wyrozumiały dyrektor można zdobyc cenne doświadczenie
Plusy
Darmowe posiłki
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?TakNie 7Zgłoś
Jeżeli wyżej od zdrowia i obecnosci rodziny stawiasz pieniadze-zarobisz przyzwoite pieniądze.
Magazynier, sortowanie towaru (obecny pracownik) –  Czosnów, mazowieckie, zakroczym8 stycznia 2017
Zarobki jak na pracę na magazynie całkiem przyzwoite. Dobrze płatne nadgodziny w niedzielę i to z pewnością duży plus. Niestety zarobki zależą często od układów z przełożonym. Kobiety mają dużo łatwiej:))
Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, jak wszędzie może stać się krzywda, jednak trzeba się o to szczerze postarać, ponieważ BHP-owcy robią swoją robotę:)
Praca na trzy zmiany, plus soboty za które otrzymamy później odbiór. Tutaj zadowolenie zależy od człowieka, mnie z pewnością nie pasuje.
No i bardzo ważna kwestia- zdrowie. pracując na sektorze nogi i kręgosłup wysiadą raz, dwa.
Plusy
Premie
Minusy
Zdrowie, zmiany
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 20Nie 7Zgłoś
srednia
kierowca (obecny pracownik) –  Rzeszów, PP24 marca 2015
niskie zarobki jak na 12 godzin pracy.jako kierowca kurier za zadanie bylo spakowanie towaru zawiezienie do klienta pobranie gotowek rozliczenie sie i trasa po 400 km dziennie
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 25Nie 3Zgłoś

Zobacz więcej ocen firmy INTER CARS

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w INTER CARS. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

Na podstawie 10 ocen

2,9Kultura organizacyjna/atmosfera