ING

Opinie o firmie ING, temat Płaca i benefity

3,8Płaca i benefity

Znaleziono 14 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (2013)

Warszawa

Bardzo złe warunki płacowe. Wynagrodzenie za pracę jest dobre tylko ze w okresie 2 lat mogą zażądać zwrotu i nieważne ze ty poniosłem koszta nie licząc się z tym twoja strata

Plusy

Bardzo dobre warunk motywacyjne nagrody

Minusy

Tragiczne warunki płacowe

Internationale omgeving (in Warsaw)

Inzicht gekregen in het treasury vak. voertaal Engels echter werd er veel Pools gesproken. Veel ontgaat je. Andere cultuur maakt het moeilijk om goed te kunnen communiceren. Bedrijfsuitjes en sporten.

Plusy

gratis lunch

Minusy

veel politiek bedreven

lider na rynku usług finansowych,

możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji poprzez liczne szkolenia,

Plusy

szeroki pakiet socjalny

Minusy

atmosfera

jest naprawdę ok

bardzo fajna atmosfera, wiadomo że każdy może mieć gorszy dzięn, ale ogólnie spoko, po pracy też na piwo idziemy, przyjaźnimy się ,ja pracuję w punkcie ING Express, ale pewnie podobnie jak w oddziale, benefit np. jak osiągasz plan tygodniowy to pracuje się po 6-7 godzin , karta multisport, zawsze umowa o pracę, szkolenia, no i po roku zostałam szkoleniowcem więc dodatek jeszcze dostaję, zobaczyłem że naprawdę lubię szkolić innych, jest ok, nie narzekam, można się trochę nauczyć , awansować, i nie trzeba mieć nie wiadomo ile doświadczenia, ważne jest żeby umieć się komunikować i nie być nieśmiałym, ja zaczynałem po szkole średniej, zdałem maturę i bardzo się cieszę że właśnie tu trafiłem, słyszałem od innych że nie mieli tyle szczęścia w innych firmach więc dla mnie super, zamierzam jeszcze popracować tu długo.

Plusy

atmosfera, krótsza praca, fajny szef i zespół, niezłe zarobki

Minusy

czasami praca w niedzielę, ale rzadko, szczególnie teraz jak są niechandlowe, ale i tak za taką pracującą niedzielę mam inny dzień wolny więc w sumie to nie minus

Gdynia

Firma ING dotąd skupiała się na aspektach jakościowych promując zarządzanie przez jakość. Do plusów należą z pewnością szkolenia, nowoczesne podejście do zarządzania. Zdarzają się niestety i w tej firmie, osoby których najwyraźniej zapomniano zwolnić (osoby z długoletnim stażem na jednym stanowisku, które mimo jasnej strategii działają wg starych założeń). Do minusów zaliczę brak poczucia bezpieczeństwa związanego ze stabilizacją zatrudnienia. Firma ta aktualnie "kurczy się", jednocześnie realizując swoje cele biznesowe w mniejszym stopniu kieruje się interesem klienta i pracowników

Plusy

karta multi sport, PPE, pakiet medyczny

Minusy

zarobki odbiegające od średniej dla rynku, brak możliwości rozwoju

Fajna, nowoczesna firma a nie skostniałe korpo :)

Dobre miejsce pracy dla każdego od specjalisty wzwyż, ciekawe projekty, szkoda że nie ma kontraktów

Plusy

Management, benefity, delegacje zagraniczne, premia roczna, jasna ścieżka awansu

Minusy

brak b2b/kontraktów

was ok

Very nice place to work . Especially my colleagues were very friendly . I can recommend this job . But not salary unfortunately it was not too big for life .

Plusy

place

Minusy

salary

Miejsce pracy w którym panuje dobra atmosfera

Miła atmosfera pracy, dostęp do wielu atrakcyjnych szkoleń, praca wymagająca, płatna wyłącznie za efekt (prowizyjna).

Productive and fun workplace

Productive and fun workplace, Work easy in nice company. Every month alowance in cleaning staff forh home for example toilet paper,cloths,detergent,air freshners 2 time a year packet for Xmass and Easter

Plusy

monthly allowance, holidays packet

Minusy

Part time

I recommend ING Bank Slaski as very good company

ING Bank is a company that I can recommend. Working in this company was for me prestige. Fond memories of time spent in the Bank. Thanks to the work at ING Bank hired a lot of experience. ING Bank is a company that cares about its employees send them for training Integration organizes trips to prestigious centers and hotels .Salary for the work is relevant to the position

Plusy

salary, nice atmosphere, high standards of training, prestige

Minusy

the work is exhausting mentally, sometimes very stressful

Dla dobrych sprzedawców - duże możliwości.

Życzliwa, kompetentna kadra zarządzająca. Względnie dobra atmosfera w oddziale. Każdy sam decyduje ile czasu spędza w firmie i jak mocno się angażuje - płacone ma prowizyjne za sprzedane umowy. Firma rzeczywiście stara się kłaść duży nacisk na etykę doradztwa i sprzedaży ubezpieczeń i inwestycji i stara się wspierać młodych agentów - "pranie mózgu" jest stosunkowo delikatne i nienachalne. Wysoki poziom przeprowadzanych szkoleń dla nowych osób. Mimo tego, jak wspomniałem, pensja zależy od efektów i tu nie ma zmiłuj. Najlepsze osoby, które mają dryg do sprzedaży, zarabiają grube tysiące co miesiąc, średniacy - średnią krajową, ale większość osób i tak najdalej po kilku miesiącach rezygnuje.

Plusy

Sam decydujesz o tym ile czasu poświęcisz, przez to - ile zarobisz. Dobre szkolenia i materiały.

Minusy

Zdażają się "słabe miesiące" gdzie nic się nie zarobi.

Ing Finanse, Apteka Franciszkańska

Jeśli chodzi o kulturę osobistą to jest bardzo wysoka, atmosfera miła, panują dobre na ogół relacje, pomimo wielu niedomówień i różnic w charakterze ludzi Ocena pozytywna

Plusy

miła atmosfera

Minusy

płaca niska

praca dla bardzo ambitnych. Firma nastawiona na sprzedaż i wyzysk

Trzeba się pozbyć uczuć i uczciwości. w planach sprzedażowych nie ma że boli. Sprzedajemy wszystko co leci i nie ważne komu byle by sprzedać - bogacz czy biedak. trudno patrzeć komuś w oczy jak stracił pieniądze miło jak klient dziękuje za dobrze dopasowane produkty

Plusy

obsługa klienta, zadowolenie jego

Minusy

słabe, mało opłacalne lokaty

3.5

Średnia, mogło być lepiej, płacą za nadgodziny, elastyczny czas pracy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w ING. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

Na podstawie 2013 opinii

3,8 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym