ING

Opinie dot. stanowiska Doradca Klienta Bankowego (m/k) w firmie ING

Doradca Klienta Bankowego (m/k)2 opinie

Znaleziono 2 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (2002)

dobra atmosfera

dynamiczna struktura, ale charakteryzująca się dużą rotacją, szanse rozwoju

Plusy

szanse awansu

Minusy

duża rotacja

jest naprawdę ok

bardzo fajna atmosfera, wiadomo że każdy może mieć gorszy dzięn, ale ogólnie spoko, po pracy też na piwo idziemy, przyjaźnimy się ,ja pracuję w punkcie ING Express, ale pewnie podobnie jak w oddziale, benefit np. jak osiągasz plan tygodniowy to pracuje się po 6-7 godzin , karta multisport, zawsze umowa o pracę, szkolenia, no i po roku zostałam szkoleniowcem więc dodatek jeszcze dostaję, zobaczyłem że naprawdę lubię szkolić innych, jest ok, nie narzekam, można się trochę nauczyć , awansować, i nie trzeba mieć nie wiadomo ile doświadczenia, ważne jest żeby umieć się komunikować i nie być nieśmiałym, ja zaczynałem po szkole średniej, zdałem maturę i bardzo się cieszę że właśnie tu trafiłem, słyszałem od innych że nie mieli tyle szczęścia w innych firmach więc dla mnie super, zamierzam jeszcze popracować tu długo.

Plusy

atmosfera, krótsza praca, fajny szef i zespół, niezłe zarobki

Minusy

czasami praca w niedzielę, ale rzadko, szczególnie teraz jak są niechandlowe, ale i tak za taką pracującą niedzielę mam inny dzień wolny więc w sumie to nie minus

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w ING. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

Na podstawie 2002 opinii

3,8 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,5 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj ING z

Opinie o firmie ING według lokalizacji

• ING
  • Doradca Klienta Bankowego (m/k)