ING

Opinie pracowników firmy ING - Katowice, śląskie

Katowice, śląskie8 opinii

Znaleziono 8 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (2002)

Contact centre

Mobbing, rozliczanie wszystkiego pod statystyki, bezduszne podejście do pracowników. Najlepiej dali by pampersy, żeby pracownik nie odchodził od stanowiska. System awansów też zależy od intensywności lizania tyłka przełożonemu. Od dwóch lat to dramat, straszenie zwolnieniami i nakaz udawania,że jest idealnie. Wszystko się zaczęło od tego, gdy pojawiła się nowa dyrektorka, która najprawdopodobniej nikogo nie lubi.

Ing

Typowe korpo z małymi zarobkami. Duże ciśnienie na wyniki które nie są zależne od pracownika.

Uprzejma, życzliwa atmosfera

Ciężko pracować z młodymi ludźmi, którzy nie potrafią a przede wszystkim nie chcą zaangażować się w pracę.

Plusy

Szacunek dla pracowników

Minusy

Niskie zarobki, brak benefitów

Secure job but poorly paid and with little possibilities to develop

Poor management, a lot of responsibilities, a lot of stress. My typical day consists of regulatory reporting, data analysis, documents analysis, taking part in Bank's projects.

Plusy

paid days off, secure job

Minusy

poor management, no development possibilities

Fajna, nowoczesna firma a nie skostniałe korpo :)

Dobre miejsce pracy dla każdego od specjalisty wzwyż, ciekawe projekty, szkoda że nie ma kontraktów

Plusy

Management, benefity, delegacje zagraniczne, premia roczna, jasna ścieżka awansu

Minusy

brak b2b/kontraktów

Warunki i atmosfera pracy.

ISP zapewnia dobre warunki pracy, wygodne krzesła , duże biurka, (mimo, że open space), pomieszczenia relaksu , klimatyzacja itp. Szkolenia to średnia strona ISP. Jest dużo szkoleń wewnętrznych, ale zewnętrznych/certyfikowanych właściwie żadnych. Jeśli chodzi o kadrę zarządzającą to ogólnie panuje duża kultura i zasady. W zespołach ogólnie panuje mocna wymiana zdań (ale konstruktywna). Ogólnie jest w porządku.

Plusy

Medicover

3.5

Średnia, mogło być lepiej, płacą za nadgodziny, elastyczny czas pracy

Challenging

Typical day at work: usually lasts 8-10hours (but depends on your clients), includes: calling, mailing, meeting new clients and servicing ING Group customers (insurance, mortgage, banking, investments etc) What you learned: interpersonal skills, analyzing, time managing Managemenent: demanding but helpful Co-workers: hard-working financial specialists The hardest part: cold calling to sell insurance, polish costs of being self-employed The most enjoyable part: meeting people, gaining financial knowledge

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w ING. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

Na podstawie 2002 opinii

3,8 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym