ING

Opinie pracowników firmy ING

Znaleziono 39 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (1,913)

Warszawa

Bardzo złe warunki płacowe. Wynagrodzenie za pracę jest dobre tylko ze w okresie 2 lat mogą zażądać zwrotu i nieważne ze ty poniosłem koszta nie licząc się z tym twoja strata

Plusy

Bardzo dobre warunk motywacyjne nagrody

Minusy

Tragiczne warunki płacowe

Bardzo miła atmosfera

Pracowało mi się tam bardzo dobrze, z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę jako pracodawcę.

Internationale omgeving (in Warsaw)

Inzicht gekregen in het treasury vak. voertaal Engels echter werd er veel Pools gesproken. Veel ontgaat je. Andere cultuur maakt het moeilijk om goed te kunnen communiceren. Bedrijfsuitjes en sporten.

Plusy

gratis lunch

Minusy

veel politiek bedreven

Great place to work

I recommend to everyone working at ING, it's a great place where you can develop yourself, earn good qualification and meet new people. One of the best places I were working in.

lider na rynku usług finansowych,

możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji poprzez liczne szkolenia,

Plusy

szeroki pakiet socjalny

Minusy

atmosfera

Uprzejma, życzliwa atmosfera

Ciężko pracować z młodymi ludźmi, którzy nie potrafią a przede wszystkim nie chcą zaangażować się w pracę.

Plusy

Szacunek dla pracowników

Minusy

Niskie zarobki, brak benefitów

jest naprawdę ok

bardzo fajna atmosfera, wiadomo że każdy może mieć gorszy dzięn, ale ogólnie spoko, po pracy też na piwo idziemy, przyjaźnimy się ,ja pracuję w punkcie ING Express, ale pewnie podobnie jak w oddziale, benefit np. jak osiągasz plan tygodniowy to pracuje się po 6-7 godzin , karta multisport, zawsze umowa o pracę, szkolenia, no i po roku zostałam szkoleniowcem więc dodatek jeszcze dostaję, zobaczyłem że naprawdę lubię szkolić innych, jest ok, nie narzekam, można się trochę nauczyć , awansować, i nie trzeba mieć nie wiadomo ile doświadczenia, ważne jest żeby umieć się komunikować i nie być nieśmiałym, ja zaczynałem po szkole średniej, zdałem maturę i bardzo się cieszę że właśnie tu trafiłem, słyszałem od innych że nie mieli tyle szczęścia w innych firmach więc dla mnie super, zamierzam jeszcze popracować tu długo.

Plusy

atmosfera, krótsza praca, fajny szef i zespół, niezłe zarobki

Minusy

czasami praca w niedzielę, ale rzadko, szczególnie teraz jak są niechandlowe, ale i tak za taką pracującą niedzielę mam inny dzień wolny więc w sumie to nie minus

Secure job but poorly paid and with little possibilities to develop

Poor management, a lot of responsibilities, a lot of stress. My typical day consists of regulatory reporting, data analysis, documents analysis, taking part in Bank's projects.

Plusy

paid days off, secure job

Minusy

poor management, no development possibilities

cała Polska

bardzo dobry pracodawca z wysoką kulturą organizacyjną

Plusy

jak wyżej

Minusy

jak dla mnie brak

a lot of bank expierence

start working from cashier to managements know a lot of VIP people-Goverments,Doctors,Advocats, prestige in local town Meetings with VIP clients going for concerts,lunch or dinner with VIP clients

Plusy

a lot of activities with VIP clients

Minusy

stress and less money

Salesman

- Direct sales in the mall of bank accounts, debit cards, and other bank products associated with accounts - Computer support and customer’s data base - Achieving monthly and weekly sales targets - Learning and using sales techniques - Working in a sales team that requires cooperation

ING Usługi Finansowe

Dzień był bardzo ciężki. Pracowałam między zajęciami na studiach. Rozwoju dla swojej osoby w tej firmie nie widziałam.

Plusy

kontakt z ludźmi, doskonalenie umiejętności HR

Minusy

Niskie zarobki, duża presja

Heel veel geleerd

Het was mijn eerste werk, ik heb heel veel geleerd

krevende arbeidsplass

Science i salg og handel. Kontakt med kunden og gjennomføre store salg.

panuje dobra atmosfera

w pracy była bardzo dobra atmosfera, kara na najwyższym poziomie. Polecam dla osób, które dopiero startują w życiu zawodowym.

Gdynia

Firma ING dotąd skupiała się na aspektach jakościowych promując zarządzanie przez jakość. Do plusów należą z pewnością szkolenia, nowoczesne podejście do zarządzania. Zdarzają się niestety i w tej firmie, osoby których najwyraźniej zapomniano zwolnić (osoby z długoletnim stażem na jednym stanowisku, które mimo jasnej strategii działają wg starych założeń). Do minusów zaliczę brak poczucia bezpieczeństwa związanego ze stabilizacją zatrudnienia. Firma ta aktualnie "kurczy się", jednocześnie realizując swoje cele biznesowe w mniejszym stopniu kieruje się interesem klienta i pracowników

Plusy

karta multi sport, PPE, pakiet medyczny

Minusy

zarobki odbiegające od średniej dla rynku, brak możliwości rozwoju

Fajna, nowoczesna firma a nie skostniałe korpo :)

Dobre miejsce pracy dla każdego od specjalisty wzwyż, ciekawe projekty, szkoda że nie ma kontraktów

Plusy

Management, benefity, delegacje zagraniczne, premia roczna, jasna ścieżka awansu

Minusy

brak b2b/kontraktów

Pracodawcę oceniam na 5

Typowy dzień pracy polega na pozyskiwaniu klientów. W firmie istnieje możliwość rozwoju zawodowego. Kadra zarządzająca posiadająca wysoki stopień kwalifikacji,doświadczenie zawodowe i ogromną i specjalistyczną wiedzę. Idealna współpraca z koleżankami i kolegami z zespołu. Najtrudniejszy okres brak spotkań z klientami. Najprzyjemniejszy cześć pracy to finalizacja oferty dla klienta i jego zadowolenie.

Fully recommended company

Fully recommend ING Bank Slaski SA as an employer. It's very prospective company, highly focused on customer experience. ING gives a independent power of decision and task discretion. Management board is responsible for their teams and people. Good leaders and managers. They are constantly innovating to create better experiences for customers. Work-life balance company.

Great company to work for

• recruiting, training new personnel • report to the President and assume a strategic role in the overall management of the company • day-to-day responsibility for planning, implementing, managing and controlling all financial-related activities of the company. This includes direct responsibility for accounting, finance, forecasting, strategic planning, job costing, legal, property management, deal analysis and negotiations

was ok

Very nice place to work . Especially my colleagues were very friendly . I can recommend this job . But not salary unfortunately it was not too big for life .

Plusy

place

Minusy

salary

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w ING. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.9

• ING