Infosys

Opinie pracowników firmy Infosys

Znaleziono 24 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (14 900)

Servo VI Pietro Infosys SW.teresy

Jakie dania jak wcale miMandat flight jużI inTax nie OddaleniaRemont jakie

Management deplorable

Infosys est une tres grande entreprise avec plein de rencontres possibles entre employés, c'est le seul point positif. J'ai attendu 2 mois avant d'avoir un ordinateur et on me le piquait souvent, j'ai démissionné.

Ok

Ok not bad. Good as a startUsed to organize good parties before Corona. Good experienceDalary hopeless

stabilna praca dla odpornych psychicznie

Może być to bardzo stabilna praca, przede wszystkim dla osób znających płynnie angielski i drugi język obcy. Natomiast bardzo wiele zależy od tego, na jakiego szefa/szefową się trafi (bywają też całkiem nieźli managerowie ale należą do rzadkości). Często panuje stres, brak informacji, niedostateczne szkolenie, praca w ogromnym pośpiechu i bałaganie. Można próbować szczęścia, bywają dobre działy, zespoły. Albo uzbroić się w dużą odporność na brak logiki i brak szacunku do pracy jaką się tam wykonuje.

Plusy

bardzo stabilne zatrudnienie

Minusy

trudno awansować, panuje ogromny bałagan i dezinformacja

Environement de travail excellent

Nice company to work excelent and fullfill relocation package.

OSTRZEŻENIE- trzymajcie się z daleka od tej firmy!!!!!

Osobiście w ogóle odradzam aplikowanie do tej firmy na jakiekolwiek stanowisko. Po przejściu wstępnej rozmowy przez telefon, testów językowych oraz analitycznych, kolejnej rozmowie telefonicznej, otrzymaniu listu intencyjnego zawierającego niezbędne informacje, firma wypięła się po tym jak złożyłem wypowiedzenie w poprzedniej pracy. Argument był taki, że to pomyłka w systemie i że im przykro ale nie ma dla mnie jednak tego wakatu. Zostałem na tzw. lodzie - bez pracy. Telefon z ta informacją otrzymałem dwa tygodnie przed planowanym rozpoczęciem pracy - w piątek o godzinie 15!!! Gdzie poważne traktowanie człowieka? Nie polecam, odradzam, wręcz radzę trzymać się z daleka, bo jeśli spotkało to mnie to może i spotkać także każdego z was. Firma nie warta zachodu, czasu i starania, bo na koniec i tak potraktują cię tylko jako "wakat", który może zniknąć z powodu "błędu systemu". Śmiechu warte!!!!

sehr angenehm für ein Großunternehmen

passt sich sehr gut den Arbeitsvorschriften an, hat Standardprotokolle für jede Situation und verhandelt gerne neue Lösungen mit Lieferanten

Not bad

Good if you want to make new experience, is the right company.

Great atmosphere

Great company the teams are great the work is not stressful and the overall atmosphere is great. I highly recommend this company to anyone wanting to find a good company to work for , that gives everyone the opportunity to grow.

Good place to work

Infofys is a great opportunity for your first job. Company gives a change to learn how to work in the team and gainn your practical knowledge in finance and systems.

It's ok for the beginning

Good company to have knowledge about accounts receivable. Manager offers big trust to their employees and provide responsibility which helps to develop organisational and multitasking skills.

good employer

fast paced environment but great as a first graduate experience. You can gain good experience in customer service in overall and understand the core of BPO/SSC

fine

it's a place for young people, preferably right after uni. You can learn how it is to work in the big corporation but if you have high expectatons on your career being exciting , maybe choose some other place. Plus P&G department reminds me of private high school where everybody is a bit strange and thinking they are better for some reason. Not much friendships between collegues and menagers are not qualified...my manager didn't speak any language but Polish

Work Place

I would like the work place to be well equipped, to engage people and offer means for creativity which can conduct to results rather than push people to be mechanic and robotic, taking away the prime resort of inner potential.

Polecam pracodawce

Jestem zadowolona ze współpracy i atmosfery w firmie.

ok

Ihgyhhbjuggbggcddjjkncbjhhnhfgnhghnnjhgbbhghhnnjjjjjhh

Atmosfera bardzo dobra, bardzo fajni ludzie, dużo obcokrajowców.

Pracuje się bardzo dobrze, ale to tez zależy od Klienta. Jest dużo szkoleń,

Plusy

ubezpieczenie, OK system, Kantyna, subway, na parterze

Look elsewhere

This is not a company you should consider working for I have learned that the management is corrupt typical day is very boring all week you will be free but then for 2 hours all the universe is resting on your back

Good for absolute beginners without work experience.

Good as a first job for someone who is entering professional career path. Company offers nice corporate overview but the management is really not well qualified to take such important roles. Interesting clients- I was given extremely nice opportunity to work with interesting and very professional customers.

Buen ambiente de trabajo.

Empresa joven, dinámica y en continuo crecimiento. Trabajo en ambiente multicultural, experiencia muy enriquecedora al trabajar con personas que hablan distintos idiomas y provienen de distintos países.

międzynarodowe standardy pracy

Praca bardzo mi się podoba ponieważ odnajduję się w aktywnościach dnia codziennego tj. Administrator BlackLine oraz wsparcie Usera na pierwszej linii. Moje osiągnięcia zostały docenione przez przełożonych tj. wyróżnienia na forum Teamu, nagroda od Managera, podczes 2 lat zmieniłem stanowisko 2 razy do góry tj. z ze zwykłego pracownika zostałem pełniącym obowiązki specjalisty a następnie specjalistą do spraw systemy SAP. Kadra zarządzająca jest główną przyczyną dla której chcę zmienić pracę (dokładnie tylko jedna osoba Lider zespołu) ponieważ przenosi sympatie prywatne na obszar zawodowy tj. faworyzuje i awansuje osoby które są słabo oceniane przez klienta czy współpracowników, nie posiadają dodatkowych umiejętności, nie rozwijają się i stronią od dodatkowych aktywności. Współpracownicy są wykształconymi ludźmi i nie sprawiają kłopotów, nie ma barier w komunikacji z małymi wyjątkami, które są normą. Bardzo lubię to co robię i nie sprawia mi większych trudności wykonywanie obowiązków. Cieszy mnie dobre słowo od User-a lub chwile kiedy mogę się przydać i przyśpieszyć bądź jak mi się udało -> uratować proces np przekazywania aktywności z zakresu MD (Managerial Recognition Award). Dziękuję

Plusy

zniżki do restauracji, pakiet socjalny OK system, ludzie

Minusy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Infosys. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,7 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,9 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Infosys z

Opinie o firmie Infosys według lokalizacji

Informacje o firmie Infosys w popularnych lokalizacjach

• Infosys