impel

Praca w firmie impel: opinie pracowników o firmie impel

Znaleziono 7 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (11)

Impel

Dobra atmosfera w pracy, zarobki małe ale regularne. Możliwość pracy pół etat.

nie ma w moim przypadku takowego miejsca w firmie Impel

tak jak w poprzednich opiniach na innych stronach powtarzam że firma Impel nie jest godna polecenia, zła atmosfera pracy rywalizacja wypracowana i wymuszona by pracownicy miedzy sobą rywalizowali. Miałem wypadek w pracy, a pracowałem w grupie mobilnej i w czasie pracy kazano mi wejść na dużą zgrzewkę wód mineralnych by przetrzeć szybę która była na pewnej wysokości co skończyło się załamaniem owej zgrzewki i moim upadkiem na posadzkę, czego rezultatem jest pęknięta kość przedramienia i wybity kciuk. Reasumując czułem sie tam jak osoba gorszego sortu i tylko jeszcze dodam ze nie przestrzega się tam chociażby prawa do czystej bezdymnej atmosfery bo jak mozna nazwac to ze w czasie jazdy do pracy obowiązują maseczki w busie, a niektórzy pasażerowie wraz z kierowcą palą papierosy

Plusy

wyżywienie we własnym zakresie

Minusy

wszędobylski, tumiwiśizm

bed work

I do not recomended. Work in hard conditions. Very stressful. No further development of his career. Very bad location, too few people to work here. never work .

Slaba

Praca na biurze przepustek polega na sprawdzaniu osoby ktora udaje sie do portu do zawodowych zolnierzy lub do pracy nastepnie jest kontakt z osoba do ktirej sie udaje wypisanie przepustki lub zakaz wstepu. Praca na klubieMW - obchody co 2 godz odbijanie punktow reakcja na alarm.

stabilność zatrudnienia, dobra atmosfera

-stabilność zatrudnienia -dobry kontakt z przełożonymi i współpracownikami

praca na chwile

Zarobki nieadekwatne do wykonywanych zadań, bardzo duża rotacja pracowników, praktycznie brak benefitów.

Plusy

praca bez nadgodzin

Dobra

Dzień pracy zaczynał się od sprawdzenia czystości pomieszczeń socjalnych i hali produkcyjnej, przyjęcie zmiany (praca na trzy zmiany). Potem sprzątanie biur, szatni i hali produkcyjnej. Z szefem szło się dogadać, byłam na każde zawołanie co było docenione. Najciężej było mycie hali mopem, (duża powierzchnia, olej na posadzce),do tego wysoka temperatura, ale nie było źle. Współpracownicy mili, uprzejmi. Skończyła mi się ważność grupy chorobowej, dlatego nie przedłużono mi umowy o pracę.

Plusy

Praca blisko miejsca zamieszkania

Minusy

Niskie zarobki, umowa o pracę tylko dla osób z grupą chorobową.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w impel. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.1

3.1