IKEA
Zobacz wszystkie opinie o firmie IKEA

IKEA

Opinia pracownika firmy IKEA

Tragedia

Atmosfera tragiczna, brak możliwości przedłużenia umowy, brak wsparcia, brak pomocy, wytykanie palcami, słabe zarobki, atmosfera między pracownikami napięta. Nigdy tam nie idź!

Plusy

Minusy

Praca na dziale obsługi klienta w Szczecinie była w porządku pod względem klientów, sama firma wymaga od pracownika obsługi wielu programów na komputerze, do szkolenia podchodzą BARDZO lekko, a wymagania w późniejszym czasie są wysokie, teamliderka bardzo nieprzyjemna i wywarła wrażenie, jakby trzeba było wokół niej stąpać na paluszkach. Sam dział miał toksyczną atmosferę, gdy przychodziła nowa osoba, czuć było, że musi się wbić do bardzo zżytej ze sobą grupy. Wynagrodzenie bardzo niskie w porównaniu z pracą, jakiej się wymaga. Nic dziwnego, że nikt nie chce tam pracować.

IKEA Wrocław

Nie polecam. Mobbing na każdym szczeblu. Ludzie zwalniani bez powodu

Minusy

Niskie zarobki. Za dużo obowiązków

Największą wartością są ludzie

Od początku spotykałem się z życzliwością między pracownikami. Zawsze mogliśmy na siebie liczyć. Brak możliwości rozwoju i wysokość wynagrodzenia za ilość wykonywanej pracy był jednak decydujący. Miałem wrażenie, że wystarczy się ładnie uśmiechać do kierownika i już należała się ocena 4... No właśnie pracownicy są oceniani co wpływa na wysokość podwyżki

Plusy

Tani posiłek, dodatek weekendowy

Minusy

Zarobki i mała szansa na awans

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w IKEA. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,6 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu