IKEA
Zobacz wszystkie opinie o firmie IKEA

IKEA

Opinia pracownika firmy IKEA

Gdansk Matarnia

Sprzedawca, obsługa klienta:Jako klient zawsze lubiłem Ikea, ta marka kojarzyła mi się ze smakiem, gustem, a przede wszystkim miłą obsugą.Można odnieść wrażenie że tak jest, patrząc od strony klienta.Od strony pracownika, to chora atmosfera, kierownictwo bez praktyczniej kompetencji i doświadczenia w rozmowie z klientami, i po chamsku traktujących ludzi którzy potrzebują zwykłej pomocy przy wyborze produktu.Przykład pracownika, "managera” 🤦‍♂️ S. Szweda z Gdańska, który raczej powinien pracować na magazynie, niż mieć kontakt z klientami.Nie wiem kto wybiera ludzi na wyższe stanowiska? ale wybory przekładają się na wyniki, i ocenę klienta.

2,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Największą wartością są ludzie

Od początku spotykałem się z życzliwością między pracownikami. Zawsze mogliśmy na siebie liczyć. Brak możliwości rozwoju i wysokość wynagrodzenia za ilość wykonywanej pracy był jednak decydujący. Miałem wrażenie, że wystarczy się ładnie uśmiechać do kierownika i już należała się ocena 4... No właśnie pracownicy są oceniani co wpływa na wysokość podwyżki

Plusy

Tani posiłek, dodatek weekendowy

Minusy

Zarobki i mała szansa na awans

Praca prawie idealna

Przecudowna atmosfera pracy, ludzie są przesympatyczni (nie wiem jak za plecami :) ) bogaty socjal, kadra kierownicza nie jest bandą nadętych dupków, są bardzo ludzccy. Niestety wadą jest pensja i beznadziejny dojazd do pracy. 20 zł brutto to nie jest żadna rewelacja.Firma nie daje nic a nic dojazdowego a niestety komunikacja miejska i podmiejska kosztuje. Na plus jest to, że w razie ucieczki ostatniego autobusu jest możliwość jechania taksówką na koszt firmy.

Plusy

Tanie posiłki My Benefit socjal atmosfera

Minusy

dojazd zarobki

Fajna praca ze względu na ludzi z działu

Super zgraną ekipa w food, ale góra już nie jest za ciekawa

Plusy

Pensja wpływa co miesiac

Minusy

Niskie zarobki, brak możliwości rozwoju, blokowanie przejścia na inny dział itp itd

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w IKEA. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,6 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu