IKEA

Opinie o firmie IKEA, temat Płaca i benefity

3,8Płaca i benefity

Znaleziono 16 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (10 143)

Praca prawie idealna

Przecudowna atmosfera pracy, ludzie są przesympatyczni (nie wiem jak za plecami :) ) bogaty socjal, kadra kierownicza nie jest bandą nadętych dupków, są bardzo ludzccy. Niestety wadą jest pensja i beznadziejny dojazd do pracy. 20 zł brutto to nie jest żadna rewelacja.Firma nie daje nic a nic dojazdowego a niestety komunikacja miejska i podmiejska kosztuje. Na plus jest to, że w razie ucieczki ostatniego autobusu jest możliwość jechania taksówką na koszt firmy.

Plusy

Tanie posiłki My Benefit socjal atmosfera

Minusy

dojazd zarobki

Praca na dziale obsługi klienta w Szczecinie była w porządku pod względem klientów, sama firma wymaga od pracownika obsługi wielu programów na komputerze, do szkolenia podchodzą BARDZO lekko, a wymagania w późniejszym czasie są wysokie, teamliderka bardzo nieprzyjemna i wywarła wrażenie, jakby trzeba było wokół niej stąpać na paluszkach. Sam dział miał toksyczną atmosferę, gdy przychodziła nowa osoba, czuć było, że musi się wbić do bardzo zżytej ze sobą grupy. Wynagrodzenie bardzo niskie w porównaniu z pracą, jakiej się wymaga. Nic dziwnego, że nikt nie chce tam pracować.

Największą wartością są ludzie

Od początku spotykałem się z życzliwością między pracownikami. Zawsze mogliśmy na siebie liczyć. Brak możliwości rozwoju i wysokość wynagrodzenia za ilość wykonywanej pracy był jednak decydujący. Miałem wrażenie, że wystarczy się ładnie uśmiechać do kierownika i już należała się ocena 4... No właśnie pracownicy są oceniani co wpływa na wysokość podwyżki

Plusy

Tani posiłek, dodatek weekendowy

Minusy

Zarobki i mała szansa na awans

Picking Targówek, EMPU

Tragedia. Zatrudniają z firm zewnętrznych za śmieciowe umowy miesieczne. I co miesiąc przedłużają. Niektórzy tak pracują po kilkanaście miesięcy. Płacą 20 zł brutto na godzinę gdy obecnie jest najniższa 18,30 zł. Żadnej premii. I nigdy nie dają pełnej ilości godzin. czasem po 137 godzin na miesiąc. Ile wychodzi. Grafik tak dostosowany że nie ma ani jednego wolnego łikendu. Łikendy obstawiają pracownikami zewnętrznymi bo swoim muszą płacić punkty na kartę czyli kasę. Dają czasem wolny jeden dzień w tygodniu ale rzadko który pracownik zewnętrzny ma 1 cały wolny łikend. Pracowników zewnętrznych dają do najcięższych prac. Na stałą umowę o pracę może liczyć ktoś kto ma wejścia w biurze. Tylko tak. Reszta będzie na śmieciówkach do końca. Ostatnio zmarł pracownik ok 40 lat. Zawał serca. Po pracy. Prawdopodobnie przepracowanie. Nowy ubiór roboczy tylko dla pracowników Ikea. Reszta musi chodzić w starych łachach. Jak ktoś dostanie koszulke z długim rękawem to juz nie dostanie z krótkim. Zabawne? Niestety nie. Nie mają nawet butów o dobrym rozmiarze i daja takie jakie jest czyli np za duże o kilka rozmiarów. Resztki z kolekcji sprzed paru lat. Na magazynie w kwietniu 12 stopni bo nie było klientów i nagrzewnice szefostwo wyłączyło. Niektórzy chodzili w czapce. Kwiecień... Ukraińcy dostają najlżejsze roboty i wtedy robią wiele godzin zarabiajac często 2x więcej od Polaków. Oni mogą bo rodziny za granicą.

Plusy

Kantyna. Tylko.

Minusy

Dyskryminacja na pracownicy Ikea i reszta pogardzana.

a good place to start your career

I'd say working at IKEA is an overall pleasant experience but deffinitely isn't a place to earn a living. I'm not being paid extra for my language skills even though they come in handy often at work. Coworkers are nice though.

Great office near the airport

Great place to work, a lot of development opportunities, competitive salary and compensation package. Good place to work if you like travelling, most position require it.

Mozliwosc rozwoju w tej firmie

Średnia atmosfera ogromna presja ! Małe wynagrodzenie aby utrzymać rodzinę!Za wykonywaną pracę.

productive and fun workplace

It is the best company where I worked. Friendly and open for employees. Ikea gives development opportunities, good salary, benefits for employees, guarantees the contract.

Pracownik pakowni

Pracowało się dobrze nie nazekalem na nic byłem częstym pracownikiem

Plusy

Darmowe posiłki

Minusy

Fajna praca ze względu na ludzi z działu

Super zgraną ekipa w food, ale góra już nie jest za ciekawa

Plusy

Pensja wpływa co miesiac

Minusy

Niskie zarobki, brak możliwości rozwoju, blokowanie przejścia na inny dział itp itd

Productive Workpalce

Typical working 8 hours Ive learned English Workplace cultute was very good the hardest part of work is that we need to go for night shift the most enjoyable part of job is that i can work with a team

Plusy

8 hours shift

Minusy

small salary

Miejsce pracy, które gwarantuje stałe zatrudnienie

Pracę w firmie oceniam na 3, można byłoby trochę pozmieniać ludzi

Plusy

Darmowe posiłki, pakiet medyczny, karta muli sport

Minusy

Praca 3 zmianowa

Praca w firmie bez zastrzeżeń, fajna atmosfera

Nie odpowiadają godziny pracy za długo praca do 22.

Plusy

Dofinansowanie do posiłków, pakiety socjalne

Minusy

Niskie zarobkj

Miejsce idealne dla pracoholika

Dzień w pracy był bardzo produktywny. Należało wykonywać dzienne normy. Pracownik produkcji nie ma możliwości rozwoju w tej firmie. Kadra zarządzająca działa bez zarzutów.

Plusy

Darmowe posiłki

Minusy

Niskie zarobki, dużo obowiązkowych nadgodzin

Ikea marki

Dział hr bardzo dziwny rekrutacja jeszcze bardziej pytania jak na co najmniej kierownika. Gdy jej nie przejdziesz możesz startować do skutku aż trafisz na ich model pracownika. Brak szafek na rzeczy. Brak ubrań dla pracowników. Premiera w postaci bonus na zakupy w ikea.

Plusy

Umowa o prace na okres probny

Minusy

Niskie zarobki.mrożone posiłki brak rozwoju i awansu

Miejsce pracy, w którym panuje przyjazna atmosfera.

Ogólna ocena pozytywna, miejsce przyjazne, chętnie się tam pracuje

Plusy

dofinansowania do posiłków, pakiety medyczne, karty benefitowe

Minusy

mała możliwość awansu

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w IKEA. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,6 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu