IKEA

Opinie o firmie IKEA, temat Kadra zarządzająca

Znaleziono 21 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (10 312)

Praca prawie idealna

Przecudowna atmosfera pracy, ludzie są przesympatyczni (nie wiem jak za plecami :) ) bogaty socjal, kadra kierownicza nie jest bandą nadętych dupków, są bardzo ludzccy. Niestety wadą jest pensja i beznadziejny dojazd do pracy. 20 zł brutto to nie jest żadna rewelacja.Firma nie daje nic a nic dojazdowego a niestety komunikacja miejska i podmiejska kosztuje. Na plus jest to, że w razie ucieczki ostatniego autobusu jest możliwość jechania taksówką na koszt firmy.

Plusy

Tanie posiłki My Benefit socjal atmosfera

Minusy

dojazd zarobki

Ikea Lublin

Praca dla studentów albo dorywcza. Nie dla osób, które mają rodzinę albo planują założyć. Płaca 24 zł brutto/ godz. po 4 latach pracy. Czasem zaczynasz o 8, często kończysz o 21. Ludzie odchodzą, nowych brak = coraz więcej pracy dla reszty. W pracy obok sprzedaży zajmujemy się marketingiem, obsługą innych działów ( bez przeszkolenia) montażem mebli. A wszystko z korpo-uśmiechem na twarzy

Plusy

Fajni ludzie, Tanie posiłki

Minusy

Zarobki (dziś mniej mogę kupić niż 5 lat temu) Słabe benefity, co raz coś obcinają Coraz więcej pracy i obowiązków Brak życia towarzyskiego (praca w soboty)

IKEA — informacje

Dane pochodzące z 4 opinii
Co podobało się pracownikom
  • Możliwość realizowania osobistych celów
Możliwości poprawy
  • Mobilizujące zadania
  • Wspierające środowisko
  • Możliwość uczenia się nowych rzeczy

Praca na dziale obsługi klienta w Szczecinie była w porządku pod względem klientów, sama firma wymaga od pracownika obsługi wielu programów na komputerze, do szkolenia podchodzą BARDZO lekko, a wymagania w późniejszym czasie są wysokie, teamliderka bardzo nieprzyjemna i wywarła wrażenie, jakby trzeba było wokół niej stąpać na paluszkach. Sam dział miał toksyczną atmosferę, gdy przychodziła nowa osoba, czuć było, że musi się wbić do bardzo zżytej ze sobą grupy. Wynagrodzenie bardzo niskie w porównaniu z pracą, jakiej się wymaga. Nic dziwnego, że nikt nie chce tam pracować.

Tragedia

Atmosfera tragiczna, brak możliwości przedłużenia umowy, brak wsparcia, brak pomocy, wytykanie palcami, słabe zarobki, atmosfera między pracownikami napięta. Nigdy tam nie idź!

Największą wartością są ludzie

Od początku spotykałem się z życzliwością między pracownikami. Zawsze mogliśmy na siebie liczyć. Brak możliwości rozwoju i wysokość wynagrodzenia za ilość wykonywanej pracy był jednak decydujący. Miałem wrażenie, że wystarczy się ładnie uśmiechać do kierownika i już należała się ocena 4... No właśnie pracownicy są oceniani co wpływa na wysokość podwyżki

Plusy

Tani posiłek, dodatek weekendowy

Minusy

Zarobki i mała szansa na awans

Gdansk Matarnia

Sprzedawca, obsługa klienta:Jako klient zawsze lubiłem Ikea, ta marka kojarzyła mi się ze smakiem, gustem, a przede wszystkim miłą obsugą.Można odnieść wrażenie że tak jest, patrząc od strony klienta.Od strony pracownika, to chora atmosfera, kierownictwo bez praktyczniej kompetencji i doświadczenia w rozmowie z klientami, i po chamsku traktujących ludzi którzy potrzebują zwykłej pomocy przy wyborze produktu.Przykład pracownika, "managera” 🤦‍♂️ S. Szweda z Gdańska, który raczej powinien pracować na magazynie, niż mieć kontakt z klientami.Nie wiem kto wybiera ludzi na wyższe stanowiska? ale wybory przekładają się na wyniki, i ocenę klienta.

Miejsce pracy które odradzę każdemu potencjalnemu kandydatowi.

Miejsce pracy w którym panuje chora atmosfera. Bałagan i chaos na każdym każdej płaszczyźnie. Zarobki bardzo słabe, nic dziwnego że tylu klientów narzeka na obsługę w IKEA. Nie polecam niestety. Stawka godzinowa mega słaba. Kierownictwo trochę średnio ogarnięte.

Plusy

Dobry socjal

Minusy

Niskie zarobki, wyimaginowana atmosfera

Picking Targówek, EMPU

Tragedia. Zatrudniają z firm zewnętrznych za śmieciowe umowy miesieczne. I co miesiąc przedłużają. Niektórzy tak pracują po kilkanaście miesięcy. Płacą 20 zł brutto na godzinę gdy obecnie jest najniższa 18,30 zł. Żadnej premii. I nigdy nie dają pełnej ilości godzin. czasem po 137 godzin na miesiąc. Ile wychodzi. Grafik tak dostosowany że nie ma ani jednego wolnego łikendu. Łikendy obstawiają pracownikami zewnętrznymi bo swoim muszą płacić punkty na kartę czyli kasę. Dają czasem wolny jeden dzień w tygodniu ale rzadko który pracownik zewnętrzny ma 1 cały wolny łikend. Pracowników zewnętrznych dają do najcięższych prac. Na stałą umowę o pracę może liczyć ktoś kto ma wejścia w biurze. Tylko tak. Reszta będzie na śmieciówkach do końca. Ostatnio zmarł pracownik ok 40 lat. Zawał serca. Po pracy. Prawdopodobnie przepracowanie. Nowy ubiór roboczy tylko dla pracowników Ikea. Reszta musi chodzić w starych łachach. Jak ktoś dostanie koszulke z długim rękawem to juz nie dostanie z krótkim. Zabawne? Niestety nie. Nie mają nawet butów o dobrym rozmiarze i daja takie jakie jest czyli np za duże o kilka rozmiarów. Resztki z kolekcji sprzed paru lat. Na magazynie w kwietniu 12 stopni bo nie było klientów i nagrzewnice szefostwo wyłączyło. Niektórzy chodzili w czapce. Kwiecień... Ukraińcy dostają najlżejsze roboty i wtedy robią wiele godzin zarabiajac często 2x więcej od Polaków. Oni mogą bo rodziny za granicą.

Plusy

Kantyna. Tylko.

Minusy

Dyskryminacja na pracownicy Ikea i reszta pogardzana.

Mechanik

Stres, stres, pośpiech. Liczą się tylko wyniki dla górnych stanowisk ....

Pozytywna

Firma bardzo dbająca o pracownika. Rodzinna atmosfera panująca wśród pracowników.

Quite good job

Typical day at work was mostly repeatable at my position, exceptions were business trips and training. I learned CAD Designing, MRP/ERP systems, PLM sytems, Packaging standards, New Technologies, LEAN, 5s, but nothing is confirmed with any certifications, so as I used above the tools on daily basis and was quite good in it . company didn't provide me with any physical proof of my skills. Direct management (my Team Leader), had nothing to say, he only executed the demands of our main manager. He was skilled in theoretical managing and english language fluid but , didn't know industry and production at all. He very well govern project, but didn't know how to govern people. In reality the Carpentery Unit Manager ( who was his subdue ) was governing everything. Hardest part was talking with my Team Leader and Carperntery Unit Manager. As for me my Team Leader should to be responsible for giving me orders not person, who was lower in ladder than myself. The most enjoyables were meeting with central of IKEA (IOS), business trips and trainings abroad from my UNIT.

Plusy

Free lunches

Minusy

Incorrect people on their positions

Ocenę pozostawię dla siebie

Ocenę pozostawię dla siebie, poszukuje pracy w innym miejscu a nie biorę udziału w ankietach dotyczącej obecnej firmy.

Pracownik pakowni

Pracowało się dobrze nie nazekalem na nic byłem częstym pracownikiem

Plusy

Darmowe posiłki

Minusy

Miejsce pracy w którym panuje przyjemna atmosfera

Praca w tej firmie jest dobra z tego względu że pracownicy Ikea cały czas starają się aby udoskonalać proces produkcji i przy tym ergonomię pracy

Plusy

Zniszki w sklepach IKEA

Minusy

Platne obiady

Guter Arbeitsort

Gut, ich würde die Geschäftsführung von IKEA positiv beurteilen

IKEA Targówek

Bardzo dobra atmosfera na dziale i poza nim, wysoka kultura pracy, najlepsza częścią tej pracy są ludzie.

Plusy

Dobry socjal

Minusy

Fajna praca ze względu na ludzi z działu

Super zgraną ekipa w food, ale góra już nie jest za ciekawa

Plusy

Pensja wpływa co miesiac

Minusy

Niskie zarobki, brak możliwości rozwoju, blokowanie przejścia na inny dział itp itd

Atmosfera pracy na dobrym poziomie,kadra zarządzająca słabo zorientowana.

Kultura pracy dobra,zbyt duża liczba godzin pracy w tygodniu.

Plusy

Darmowe obiady

Minusy

Całkowite oddanie się polityce firmy.

Miejsce idealne dla pracoholika

Dzień w pracy był bardzo produktywny. Należało wykonywać dzienne normy. Pracownik produkcji nie ma możliwości rozwoju w tej firmie. Kadra zarządzająca działa bez zarzutów.

Plusy

Darmowe posiłki

Minusy

Niskie zarobki, dużo obowiązkowych nadgodzin

Miejsce pracy w ktorym panuje dobra atmosfera

Miejsce pracy w ktorym panuje dobra atmosfera, jedyny minus to robienie pod gorke przez jednego z kierownikow

Ikea marki

Dział hr bardzo dziwny rekrutacja jeszcze bardziej pytania jak na co najmniej kierownika. Gdy jej nie przejdziesz możesz startować do skutku aż trafisz na ich model pracownika. Brak szafek na rzeczy. Brak ubrań dla pracowników. Premiera w postaci bonus na zakupy w ikea.

Plusy

Umowa o prace na okres probny

Minusy

Niskie zarobki.mrożone posiłki brak rozwoju i awansu

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w IKEA. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,6 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu