IKEA

Opinie o firmie IKEA, temat Kultura pracy

Znaleziono 25 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (10 135)

Praca prawie idealna

Przecudowna atmosfera pracy, ludzie są przesympatyczni (nie wiem jak za plecami :) ) bogaty socjal, kadra kierownicza nie jest bandą nadętych dupków, są bardzo ludzccy. Niestety wadą jest pensja i beznadziejny dojazd do pracy. 20 zł brutto to nie jest żadna rewelacja.Firma nie daje nic a nic dojazdowego a niestety komunikacja miejska i podmiejska kosztuje. Na plus jest to, że w razie ucieczki ostatniego autobusu jest możliwość jechania taksówką na koszt firmy.

Plusy

Tanie posiłki My Benefit socjal atmosfera

Minusy

dojazd zarobki

Praca na dziale obsługi klienta w Szczecinie była w porządku pod względem klientów, sama firma wymaga od pracownika obsługi wielu programów na komputerze, do szkolenia podchodzą BARDZO lekko, a wymagania w późniejszym czasie są wysokie, teamliderka bardzo nieprzyjemna i wywarła wrażenie, jakby trzeba było wokół niej stąpać na paluszkach. Sam dział miał toksyczną atmosferę, gdy przychodziła nowa osoba, czuć było, że musi się wbić do bardzo zżytej ze sobą grupy. Wynagrodzenie bardzo niskie w porównaniu z pracą, jakiej się wymaga. Nic dziwnego, że nikt nie chce tam pracować.

Tragedia

Atmosfera tragiczna, brak możliwości przedłużenia umowy, brak wsparcia, brak pomocy, wytykanie palcami, słabe zarobki, atmosfera między pracownikami napięta. Nigdy tam nie idź!

Gdansk Matarnia

Sprzedawca, obsługa klienta:Jako klient zawsze lubiłem Ikea, ta marka kojarzyła mi się ze smakiem, gustem, a przede wszystkim miłą obsugą.Można odnieść wrażenie że tak jest, patrząc od strony klienta.Od strony pracownika, to chora atmosfera, kierownictwo bez praktyczniej kompetencji i doświadczenia w rozmowie z klientami, i po chamsku traktujących ludzi którzy potrzebują zwykłej pomocy przy wyborze produktu.Przykład pracownika, "managera” 🤦‍♂️ S. Szweda z Gdańska, który raczej powinien pracować na magazynie, niż mieć kontakt z klientami.Nie wiem kto wybiera ludzi na wyższe stanowiska? ale wybory przekładają się na wyniki, i ocenę klienta.

Miejsce pracy które odradzę każdemu potencjalnemu kandydatowi.

Miejsce pracy w którym panuje chora atmosfera. Bałagan i chaos na każdym każdej płaszczyźnie. Zarobki bardzo słabe, nic dziwnego że tylu klientów narzeka na obsługę w IKEA. Nie polecam niestety. Stawka godzinowa mega słaba. Kierownictwo trochę średnio ogarnięte.

Plusy

Dobry socjal

Minusy

Niskie zarobki, wyimaginowana atmosfera

Picking Targówek, EMPU

Tragedia. Zatrudniają z firm zewnętrznych za śmieciowe umowy miesieczne. I co miesiąc przedłużają. Niektórzy tak pracują po kilkanaście miesięcy. Płacą 20 zł brutto na godzinę gdy obecnie jest najniższa 18,30 zł. Żadnej premii. I nigdy nie dają pełnej ilości godzin. czasem po 137 godzin na miesiąc. Ile wychodzi. Grafik tak dostosowany że nie ma ani jednego wolnego łikendu. Łikendy obstawiają pracownikami zewnętrznymi bo swoim muszą płacić punkty na kartę czyli kasę. Dają czasem wolny jeden dzień w tygodniu ale rzadko który pracownik zewnętrzny ma 1 cały wolny łikend. Pracowników zewnętrznych dają do najcięższych prac. Na stałą umowę o pracę może liczyć ktoś kto ma wejścia w biurze. Tylko tak. Reszta będzie na śmieciówkach do końca. Ostatnio zmarł pracownik ok 40 lat. Zawał serca. Po pracy. Prawdopodobnie przepracowanie. Nowy ubiór roboczy tylko dla pracowników Ikea. Reszta musi chodzić w starych łachach. Jak ktoś dostanie koszulke z długim rękawem to juz nie dostanie z krótkim. Zabawne? Niestety nie. Nie mają nawet butów o dobrym rozmiarze i daja takie jakie jest czyli np za duże o kilka rozmiarów. Resztki z kolekcji sprzed paru lat. Na magazynie w kwietniu 12 stopni bo nie było klientów i nagrzewnice szefostwo wyłączyło. Niektórzy chodzili w czapce. Kwiecień... Ukraińcy dostają najlżejsze roboty i wtedy robią wiele godzin zarabiajac często 2x więcej od Polaków. Oni mogą bo rodziny za granicą.

Plusy

Kantyna. Tylko.

Minusy

Dyskryminacja na pracownicy Ikea i reszta pogardzana.

Pozytywna

Firma bardzo dbająca o pracownika. Rodzinna atmosfera panująca wśród pracowników.

Great office near the airport

Great place to work, a lot of development opportunities, competitive salary and compensation package. Good place to work if you like travelling, most position require it.

Mozliwosc rozwoju w tej firmie

Średnia atmosfera ogromna presja ! Małe wynagrodzenie aby utrzymać rodzinę!Za wykonywaną pracę.

Dobra praca

Dobra atmosfera, wspaniała praca z dobrymi ludźmi.

Ocenę pozostawię dla siebie

Ocenę pozostawię dla siebie, poszukuje pracy w innym miejscu a nie biorę udziału w ankietach dotyczącej obecnej firmy.

Miejsce pracy nie było zadowalające zła atmosfera ,a do tego nie przeduzali umów,a zależy mi na stałej pracy ,gdyż mam 3ke dzieciimuszezapewnicimbyt

Uważam ,że w pracy musi być dobra atmosfera koleżeńska bo to ważne wtedy dobrze się pracuje.

Plusy

Plus to to że dostawaliśmy odzież do pracy.

Well organized place

I wI was a student on internship. The company is very well organized, very clean and caring for the employee. With a higher culture of work. The level of company equipment is surprisingly high. Work hard but with multi-legacies provided by the employer.

Plusy

Free lunches

Miejsce pracy w którym panuje przyjemna atmosfera

Praca w tej firmie jest dobra z tego względu że pracownicy Ikea cały czas starają się aby udoskonalać proces produkcji i przy tym ergonomię pracy

Plusy

Zniszki w sklepach IKEA

Minusy

Platne obiady

Guter Arbeitsort

Gut, ich würde die Geschäftsführung von IKEA positiv beurteilen

IKEA Targówek

Bardzo dobra atmosfera na dziale i poza nim, wysoka kultura pracy, najlepsza częścią tej pracy są ludzie.

Plusy

Dobry socjal

Minusy

Fajna praca ze względu na ludzi z działu

Super zgraną ekipa w food, ale góra już nie jest za ciekawa

Plusy

Pensja wpływa co miesiac

Minusy

Niskie zarobki, brak możliwości rozwoju, blokowanie przejścia na inny dział itp itd

Atmosfera pracy na dobrym poziomie,kadra zarządzająca słabo zorientowana.

Kultura pracy dobra,zbyt duża liczba godzin pracy w tygodniu.

Plusy

Darmowe obiady

Minusy

Całkowite oddanie się polityce firmy.

Productive Workpalce

Typical working 8 hours Ive learned English Workplace cultute was very good the hardest part of work is that we need to go for night shift the most enjoyable part of job is that i can work with a team

Plusy

8 hours shift

Minusy

small salary

Praca w firmie bez zastrzeżeń, fajna atmosfera

Nie odpowiadają godziny pracy za długo praca do 22.

Plusy

Dofinansowanie do posiłków, pakiety socjalne

Minusy

Niskie zarobkj

Miejsce idealne dla pracoholika

Dzień w pracy był bardzo produktywny. Należało wykonywać dzienne normy. Pracownik produkcji nie ma możliwości rozwoju w tej firmie. Kadra zarządzająca działa bez zarzutów.

Plusy

Darmowe posiłki

Minusy

Niskie zarobki, dużo obowiązkowych nadgodzin

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w IKEA. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,6 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu