IKEA
Zobacz wszystkie opinie o firmie IKEA

IKEA

Opinia pracownika firmy IKEA

Praca na dziale obsługi klienta w Szczecinie była w porządku pod względem klientów, sama firma wymaga od pracownika obsługi wielu programów na komputerze, do szkolenia podchodzą BARDZO lekko, a wymagania w późniejszym czasie są wysokie, teamliderka bardzo nieprzyjemna i wywarła wrażenie, jakby trzeba było wokół niej stąpać na paluszkach. Sam dział miał toksyczną atmosferę, gdy przychodziła nowa osoba, czuć było, że musi się wbić do bardzo zżytej ze sobą grupy. Wynagrodzenie bardzo niskie w porównaniu z pracą, jakiej się wymaga. Nic dziwnego, że nikt nie chce tam pracować.

2,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Ikea Lublin

Praca dla studentów albo dorywcza. Nie dla osób, które mają rodzinę albo planują założyć. Płaca 24 zł brutto/ godz. po 4 latach pracy. Czasem zaczynasz o 8, często kończysz o 21. Ludzie odchodzą, nowych brak = coraz więcej pracy dla reszty. W pracy obok sprzedaży zajmujemy się marketingiem, obsługą innych działów ( bez przeszkolenia) montażem mebli. A wszystko z korpo-uśmiechem na twarzy

Plusy

Fajni ludzie, Tanie posiłki

Minusy

Zarobki (dziś mniej mogę kupić niż 5 lat temu) Słabe benefity, co raz coś obcinają Coraz więcej pracy i obowiązków Brak życia towarzyskiego (praca w soboty)

IKEA Wrocław

Nie polecam. Mobbing na każdym szczeblu. Ludzie zwalniani bez powodu

Minusy

Niskie zarobki. Za dużo obowiązków

Ocenę pozostawię dla siebie

Ocenę pozostawię dla siebie, poszukuje pracy w innym miejscu a nie biorę udziału w ankietach dotyczącej obecnej firmy.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w IKEA. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,6 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu