IKEA
Zobacz wszystkie opinie o firmie IKEA

IKEA

Opinia pracownika firmy IKEA

dobra

ale niskie zarobki i atfosmera nerwowa, nagonka majstrów

Miejsce pracy, które gwarantuje stałe zatrudnienie

Pracę w firmie oceniam na 3, można byłoby trochę pozmieniać ludzi

Plusy

Darmowe posiłki, pakiet medyczny, karta muli sport

Minusy

Praca 3 zmianowa

Miejsce pracy które odradzę każdemu potencjalnemu kandydatowi.

Miejsce pracy w którym panuje chora atmosfera. Bałagan i chaos na każdym każdej płaszczyźnie. Zarobki bardzo słabe, nic dziwnego że tylu klientów narzeka na obsługę w IKEA. Nie polecam niestety. Stawka godzinowa mega słaba. Kierownictwo trochę średnio ogarnięte.

Plusy

Dobry socjal

Minusy

Niskie zarobki, wyimaginowana atmosfera

Picking Targówek, EMPU

Tragedia. Zatrudniają z firm zewnętrznych za śmieciowe umowy miesieczne. I co miesiąc przedłużają. Niektórzy tak pracują po kilkanaście miesięcy. Płacą 20 zł brutto na godzinę gdy obecnie jest najniższa 18,30 zł. Żadnej premii. I nigdy nie dają pełnej ilości godzin. czasem po 137 godzin na miesiąc. Ile wychodzi. Grafik tak dostosowany że nie ma ani jednego wolnego łikendu. Łikendy obstawiają pracownikami zewnętrznymi bo swoim muszą płacić punkty na kartę czyli kasę. Dają czasem wolny jeden dzień w tygodniu ale rzadko który pracownik zewnętrzny ma 1 cały wolny łikend. Pracowników zewnętrznych dają do najcięższych prac. Na stałą umowę o pracę może liczyć ktoś kto ma wejścia w biurze. Tylko tak. Reszta będzie na śmieciówkach do końca. Ostatnio zmarł pracownik ok 40 lat. Zawał serca. Po pracy. Prawdopodobnie przepracowanie. Nowy ubiór roboczy tylko dla pracowników Ikea. Reszta musi chodzić w starych łachach. Jak ktoś dostanie koszulke z długim rękawem to juz nie dostanie z krótkim. Zabawne? Niestety nie. Nie mają nawet butów o dobrym rozmiarze i daja takie jakie jest czyli np za duże o kilka rozmiarów. Resztki z kolekcji sprzed paru lat. Na magazynie w kwietniu 12 stopni bo nie było klientów i nagrzewnice szefostwo wyłączyło. Niektórzy chodzili w czapce. Kwiecień... Ukraińcy dostają najlżejsze roboty i wtedy robią wiele godzin zarabiajac często 2x więcej od Polaków. Oni mogą bo rodziny za granicą.

Plusy

Kantyna. Tylko.

Minusy

Dyskryminacja na pracownicy Ikea i reszta pogardzana.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w IKEA. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.9

• IKEA